Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Da jus zakolebali man visi umniikiji mle !!!! :D

Labi nakoshgad 10 gadu balliite, taisam pa skaisto, tapat ka shogad ar VIP sarakstu, un meginam dabut peec iespejas vairak vecaas sejas. Ja nemsim kaut kur ar majam, veel labak buus maksimalais cilvekus skaits, kas pirmais maksas brauks, aprejie gulees teltiis vai plaavaa :D

Link to comment
Share on other sites

TU man te nedraudi, saprati? :D Es jau atzinos ka esmu slinks maksatajs, bet samaksaju beigas tapat. Ta ka piesakos uz majinu jau sogad :D

Skatos mums te matematiku ir stipri daudz :D :D :D

VIP pasakumus var rikot kad vien velas, bet 10 gades pasakuma varetu piedalities visi kas velas, atskaitot dazus kurus parejie nevelas redzet. Tomer gan jau bus kads jauninais kas velesies, un to atstumt tikai tapec ka anv redzets butu stulbi. (galvena prasiba lai ir +18 mana skatijuma)

Link to comment
Share on other sites

Taaa mlee tiko saaku skatiities bildes....

Viena lieta, ko es varu pateikt, chuuskas lai arii kadaas pohuj, dabuunat talaak no spota, es nakoshgad taja vieta vairak nepeldeshos. Un skatos veel augshaa chuuskas sanests, mle, es jums pasaku, ja es redzeshu kaadu chuusku vai kaads meginas joku kaadu ar mani un chuskam izdarit,es sitishu bez zhelastibas kamer necelsies !!! Juus esat vnk traki :D

Pilnigi nopienti, chuskas ir totaals no-go man, totaals....

Bet viss parejais bildees izskatas zajebis !!! :D

Divas bildes, kas daudz ko pasaka....

Shis pasakums bija : gign12561.jpg(7dienas rits)

Un uz Tiksano 2013 !!!

gign12562.jpg

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...