Jump to content
GIGN Forum

Gign Burzinsh 2012 !


bencik
 Share

Recommended Posts

Igor, Tu par ātru aizbrauci.

Svētdienas rītā spotā izmisīgi meklējās Lesija. Drošvien padzirdēja, ka Tu arī uz pasākumu biji :D

Bet es ceru,ka TU viņai sniedzi to ko es nespēju,būdams tālu prom :D

Tu jau drošvien biji laimīgs,ka no rīta uz rīta stīvumu :D varēja padraiskoties. :D :D

Link to comment
Share on other sites

Lielāko čūskiņu kaķim nedevām.

Dīvainākais ka es aizbraucu no tusa ap sešiem vakar, bet tagad tikai atgriezos mājās, nedaudz miglā tīts brauciens no Rīgas līdz savai pieturai. Izskatās ka ēdis biju un sists nebiju, tad jau po.

Link to comment
Share on other sites

Eu eu eu , kura nahuj Briidi juus pie chuuskas tikaat????

Joprojaam saap mugura, kaajas un galva. Vakar pamatigi piedzeros Cabo, sodien Gruuti :D

Katra zinaa taa tureet un gign pasakums veel solos daudz gadus!

Gaidam bildes, video.... Odins ar Twix tagad mums ir vechi, noteikti seezh maajaas un reec skatoties materialus :)

Link to comment
Share on other sites

Eu eu eu , kura nahuj Briidi juus pie chuuskas tikaat????

Sākumā, kad bija oddins un vēl pāris atbraukuši. Čūskas visās malās mētājās, kaķis un Niknais pārējās aizbaidīja, tikām tikai pie divām, tā kā gaļai bija paredzēts nākt, tad čūskas nepaturējām.

Link to comment
Share on other sites

Eu eu eu , kura nahuj Briidi juus pie chuuskas tikaat????

Joprojaam saap mugura, kaajas un galva. Vakar pamatigi piedzeros Cabo, sodien Gruuti :D

Katra zinaa taa tureet un gign pasakums veel solos daudz gadus!

Gaidam bildes, video.... Odins ar Twix tagad mums ir vechi, noteikti seezh maajaas un reec skatoties materialus :)

1. startā 2 čūskas atradām :D

2. Iemācies manu niku rakstīt ibiem :D

3. šodien vai rīt būšu Rīgā tad arī kādam ar linku iemetīšu :D

Link to comment
Share on other sites

Pasākums bija lielisks, arī kārtīgi izsmējos. Ļoti patika ekskursijas un futbols :).

Būs jābrauc biežāk, bet tikai pie nosacījuma, ka arī nākamos gadus būs dalības maksa. Paldies visiem par piedalīšanos un organizēšanu.

P.S. Bija daudzas tēmas, kur dižsūdiņš varēja piedalīties.

Link to comment
Share on other sites

Tom :D:D:D Tu biji vienkārši fantastisks piemērs 1majā vakarā , kapēc nevajag pīpēt kkādos legālos un vajag uzprasīt tiešām vai tā kripata ir kumārs , nevis kkāds brīnums , kas nogalē :D

Gaļa bija laba par to nav šaubu !! Paldies Bencik mātei par gardo gaļu !!!

Link to comment
Share on other sites

Vienīgi man interesē , kas tas bija pa purnu pirmajā naktī, kas atklājās par to , ka nav no 8. gadu vecuma mēģinājis peldēt un līst ūdenī , ir 21. gadus vecs jaunietis ,bazars pārsvarā ir par spēlēm un RPG (šito vārdu 100 punkti vairāk neaizmirsīsu , cilvēks ikdienā lieto RPG vārdu :D) un ir jaunava :D Un galvenais , pats atzīst ka tas ir some fucked up shit :D

Link to comment
Share on other sites

es ar gribu te kaut ko iedirst.

man viss patika.

es vairs nekad neticēšu hydro ( tas stuffs galīgi nebija labs, Tom. var būt liecinieks )

man patika ekskursija ( paldies bencik ), un futbols ( kurā mūsu tīms izvilka no 7:8 līdz 10:8 )

over`n`out

kas ar bildēm? jau ir pieejamas?

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Nu jā nekas labs tas nebija, jo, principā, neko pēc viņa neatceros, tikai to, ka visi atplīsa un es vēl aizgāju biš padzerties pie pēdējiem bruņiniekiem :D Smērēja nereāli, bet nu ne tā kā vajag... Būtu zinājis, būtu vieglu roku paņēmis par 1 pudeli vairāk un tam mēslam ietu ar līkumu.

p.s. Būtu pat ļoti skaisti paturēt prātā domu uz nākošgadu paķert ne tikai parastu spotu, bet samesties kārtīgam viesu namam or smtn, kā jau spotā runājāmies, cenu starpība baigā nebūtu. 5Lati no galviņas vairāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār tā, ka tusiņa konts ir atvērts visu gadu un vācējs ik pa brīdim apdeito info ar ievākumiem, beigās vasarā veicot rezumē un meklējot, kas labs par to visu sanāk arī ir laba štelle, es būtu ar mieru tādā avantūrā mesties :)

Ja katru iespējamo notriekto latu varētu iemest kādā kontā, kur viņam vairs klāt tā nevar tikt un tas tiktu kopējam burziņam, mēs varētu rīkot festu nevis pasākumu :D

Edic:

Da Janka beidz, vismaz no tiem, kas bija šogad, neviens neizskatījās pēc tāda, ka nevarētu gadā izkasīt 20 lati no kaut kurienes :)

Link to comment
Share on other sites

Ja nākamo gadu ieplānotu puslīdz civilizētos apartamentos ar iespēju dabūt kādas kempinga mājas vai ko tamlīdzīgu, tajā pašā laikā nodrošinot būšanu nost no pasākumam nepiederošiem purniem, tas būtu vienkārši lieliski. Ideja diezgan laba, tikai ar to izpildījumu droši vien nebūs tik vienkārši, jo tiklīdz no purna būs jāiekasē 20Ls vai vairāk, manuprāt, sāksies problēmas. Ja savāksies tikai kādi 10 purni, pasākums būs kaka. Ko mēs no tā secinam? Jādzer pļavā.

Ģenerālmurga ideja par atvērtu kontu, kurā var skaitīt visa gada garumā, arī nav slikta. Vienīgais mīnuss - ja kāda resna dille visu gadu maksās pa piecītim katru mēnesi un pēdējā brīdī sapratīs, ka uz pasākumu netiek, raudās visu nākamo gadu. :)

Un, jā - benčiks, mēģinot gada laikā kopā vākto naudu apgrozīt, lai uzvārītos, to pakāsīs un tad vai nu tiks nosists vai pakārsies. :sitiens:

Link to comment
Share on other sites

Nu vispār tā, ka tusiņa konts ir atvērts visu gadu un vācējs ik pa brīdim apdeito info ar ievākumiem, beigās vasarā veicot rezumē un meklējot, kas labs par to visu sanāk arī ir laba štelle, es būtu ar mieru tādā avantūrā mesties :)

Ja katru iespējamo notriekto latu varētu iemest kādā kontā, kur viņam vairs klāt tā nevar tikt un tas tiktu kopējam burziņam, mēs varētu rīkot festu nevis pasākumu :D

Jā es iemetu 1ls tu 100ls - neiet kopā :D konkrēti ~ noteiktiem datumiem piem. parskaita 5ls, vai vnk uzreiz 50ls un līdz noteiktam datumam, piem. 2mēn. pirms pasākuma visiem jāsamaksā, ja nē tad attiecīgā persona/s var iet ...... :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...