Jump to content
GIGN Forum

Tavas Top 5 Apps ( Android )


RadicaL.LV
 Share

Recommended Posts

WhatsApp

Unified Remote

Quickoffice

Dropbox

ASTRO file viewer

šīs ir no marketa, bet tā priekšroku dodu defoultajām aplikācijām

+ vēl noderīgas aplikācijas ir ScreenFilter, kas mazliet palīdz samazināt baterejas patēriņu un To Do List, kurš stāv uz pamatekrāna un tur var piemest klāt visādas piezīmes.

amm.. no spēlītēm varu ieteikt

  • RUMBLE - vārdu minēšanas spēle
  • 100floors un DOOORS - kad neko darīt
  • Coin Dozer - kad neko darīt

Edited by LeChuck
Link to comment
Share on other sites

1. Transport in Riga (saraksti)

2. Room escape games (visas, kuras vien var atrast mārketā)

3. Sygic (navigācija)

4. Draw and Guess (kad galīgi nav ko darīt)

5. Smart keyboard pro (kā var nojaust - klaviatūra)

tālāk vairumā seko random spēles.. dusmīgie putni, block story, GLWG, quiz spēles.

no progām: Opera, Skype, Nova Launcher (vai kāds cits laucheris), How to Tie a Tie (noder interesantākai šlipsītei ;D)

EDIT. aa, vēl ir Waze.. bet nu tā nav izplatīta Latvijā..

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu izmantot viber, vismaz manā draugu lokā samērā daudzi izmanto, ļoti noderīga, var pačatot, apmainīties bildēm etc. Vēl izmantoju arī whats up'u, waze ( navigācijai), Instagram, vienīgās spēlītes, ko pa retam uzrauju - angry birds un RealFootbal2012, bet tā nespēlēju īpaši. Es personīgi pa naudu esmu tikai dažas aplikācijas pircis, pārsvarā lietoju tās, kuras pa brīvu! :)

Link to comment
Share on other sites

WhatsApp

SwiftKey 3 klaviatūra

PowerAmp pleijeris

Twitter

Powermax uz nakti izmantoju, lai ar vienu klikšķi visu nevajadzīgo atslēgtu

Transport in Rīga sarakstiem

Brīžiem PhoneDeck, kad apnicis rakstīt SMS no telefona

Link to comment
Share on other sites

Interesē, vai ir kādas aplikācijas caur kurām var skatīties filmas vai seriālus? Vēlams par brīvu.

Izmantoju šim nolūkam Вконтакте Музыка и Видео un atskaņoju tur atrastos video ar MX Player. Pagaidām vēl nav bijusi filma vai seriāls, ko tur neesmu atradis, bet tā kā tur pārsvarā ir krievu tautības pārstāvju augšupielādētie video, tad nezinu vai citās valodās tur ir daudz kas.

TOP5.

Dolphin Browser™ HD

Tie paši augstāk pieminētie Вконтакте Музыка и Видео un MX Player

Дурак+

Pārējais viss ir tāds, ko izmantoju visnotaļ reti, bet ir nepieciešamība, lai ir telefonā, ja nu kas. Kā thinkfree office, train and buss in Latvia, Satiksme Jelgavā, sociālo tīklu appi, kā arī sīkas spēlītes, kuras ik pēc laika tiek mainītas, kad ir izietas vai atspēlētas(dažādas jewelu, loģikas, room escape spēles)

EDIT: Cik zinu, tad vienkārši pieslēgt usb pie datora un izmantot datora internetu nemaz nav iespējams. Savukārt pretēji, izmantot datorā telefona internetu ir visnotaļ viegli.

Edited by ImMortl
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nav tops, vienkārši aplikācijas, kuras neviens vēl nenosauca.

  • Numuri - applikācija, kas parāda, uz kādu tīkla operatoru tiek zvanīts. http://www.e-formas..../android_numuri
  • aWAremote - Var kontrolēt winamp uz datora caur WiFI, vai mobilo netu. Noderīgi ir, ka ja kāds zvana, mūzika uz datora nopauzējas.
  • Remote for VLC - Apmēram tas pats kas aWAremote, tikai ar šo kontrolē VLC. ~ pults.
  • Shazam - Klausās melodiju ~10 sekundes kas skan un parāda dziesmas nosaukumu. Dažas letiņu dziesmas gan neatrod.
  • Instragram - Bildēm
  • Poweramp - mūzikas atskaņotājs

Favorītspēlīte ir Reckless getaway un Reckless racing. Sākumā kontroles var šķiest anālas, taču uzliekot "tilt" cita lieta.

EDIT: Cik zinu, tad vienkārši pieslēgt usb pie datora un izmantot datora internetu nemaz nav iespējams. Savukārt pretēji, izmantot datorā telefona internetu ir visnotaļ viegli.

Ir iespējams.

okxgB.png

Link to comment
Share on other sites

Ir iespējams.

Khm, izmanto officiālo vai kādu neofficālo versiju? Man uz 2.2.1 officiālās piedāvā tikai aktivizēt lielapjoma apmaiņu, un settingos atradis esmu tikai kā izmantot telefona internetu datorā.

Link to comment
Share on other sites

Khm, izmanto officiālo vai kādu neofficālo versiju? Man uz 2.2.1 officiālās piedāvā tikai aktivizēt lielapjoma apmaiņu, un settingos atradis esmu tikai kā izmantot telefona internetu datorā.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.littlelan.ReverseTether.Trial

p.s. Man pašam ir custom roms. Neesmu aktīvi sekojis līdzi android visiem forumiem pēdējā gada laikā, taču man šķiet, ka jaunākajiem android tāda iespēja jau ir stock rom.

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju šim nolūkam Вконтакте Музыка и Видео un atskaņoju tur atrastos video ar MX Player. Pagaidām vēl nav bijusi filma vai seriāls, ko tur neesmu atradis, bet tā kā tur pārsvarā ir krievu tautības pārstāvju augšupielādētie video, tad nezinu vai citās valodās tur ir daudz kas.

TOP5.

Dolphin Browser™ HD

Tie paši augstāk pieminētie Вконтакте Музыка и Видео un MX Player

Дурак+

Pārējais viss ir tāds, ko izmantoju visnotaļ reti, bet ir nepieciešamība, lai ir telefonā, ja nu kas. Kā thinkfree office, train and buss in Latvia, Satiksme Jelgavā, sociālo tīklu appi, kā arī sīkas spēlītes, kuras ik pēc laika tiek mainītas, kad ir izietas vai atspēlētas(dažādas jewelu, loģikas, room escape spēles)

EDIT: Cik zinu, tad vienkārši pieslēgt usb pie datora un izmantot datora internetu nemaz nav iespējams. Savukārt pretēji, izmantot datorā telefona internetu ir visnotaļ viegli.

Danke.

P.S. Nevaru īsti atrast to aplikāciju uz "Вконтакте Музыка и Видео", varbūt vari padalīties ar play.google.com linku?

P.S.S. nvm, atradu.

Link to comment
Share on other sites

https://play.google.com/store/apps/details?id=by.istin.android.kinobaza&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImJ5LmlzdGluLmFuZHJvaWQua2lub2JhemEiXQ.. Agrāk izmantoju šo(bet neesmu pārliecināts par tās satura daudzumu, zinu to, ka visas smallville sezonas tur bija) līdz uzgāju par vk.ru programmu.

http://7ba.ru/ex/showfile/414082/video_manager_7baru_1012.html <<< Šo arī izmantoju, lai noskatītos vienu seriālu. Bet tagad tā arī vairs nav aktuāla.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...