Jump to content
GIGN Forum

Patiesiibas Speele


You Use Drugs?
 Share

Recommended Posts

Dzīvoklis pilsētā. Elektrību arī vajag.

Pats apkaunojošākais moments dzīvē?

Ej dirst. Negribu pat domāt. Agrāk daudz patika raudāt, bimbāju par katru sūdu un apkaunoju sevi. Kaut kad bērnībā kaimiņu meitene uzlaida man zaļo uz džempera, es sāku raudāt un aizskrēju vecmuterei pasūdzēties. Pizģec kā mani apsmēja pēc tam skolā.

Ar ko Tev visvairāk saistās laiks, kad mācījies pamatskolā?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Te jau sākas izvēles spēle :D (Vienā forumā ir gan aptiesības spēle, kur jāatbild uz konkrētu jautājumu, gan izvēles, kur jāizvēlas viens no diviem)

Bet bmw. Tāpēc, ka man vienkārši patīk labas mašīnas.

Vai esi stereotipisks? - Izdari secinājumus par cilvēku pēc ārējā izskata, viņu nepazīstot? (Nav attiecināms uz alkoholiķiem)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vasara gan knapi ir sākusies, bet nu enīvei tas, ka dabūju darbu diezgan lielā uzņēmumā par programmētāju.

Vai tu internetā melo par savu dzīvi, lai citi domātu, ka esi `krutāks`?

Nē, tad es labāk vienkārši neko nerakstu. :)

Kas ir bijis slimākais, ko esi redzējis internetā?

Link to comment
Share on other sites

15 gados neparguleju,pec tam dabuju tikai 17 gados,ofmg ! :slap:

Automatiska karba vai manuala!?

Pārvietojos ar manuālo, bet patīkamākie braucieni noteikti bijuši ar automātu (MB E270 un Rolls Royce).

Cik produktīva tev bija šī diena?

Link to comment
Share on other sites

yesā kādreiz! haha, bet tie bija labi laiki, līdz brīdim, kad apsargs paņēma ciet , bet huiņa nesanāca no tā laika , vairs neko, ja nu vienīgi higēnisko maximā, psc 1.80ls žēl bija.

lielākie sūdi kādus esi sataisījis, kad domāji "bl lielākā drsā vairs nevar būt" ?

Link to comment
Share on other sites

bez tiesibam, tika ielikts saanaa vienam un mukshana no cieteeja, protams pec 20km stiepshanas sapratu, ka shitas nav nemams un tika mests miera, jakapj ara un jaskaidrojas, bet chalis ta buuda, domaju nu naave klaat :D a neko, uzsmaidija un nopleesa 300ls tikai :D

ar bijusho esi laidis? :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...