Jump to content
GIGN Forum

Lieciibas


hero
 Share

Recommended Posts

  • Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest TradeMAAK

Debоlas bumas mзtврana jau tikai viens no vairвkiem pвrbaudоjumiem. Vзl presоte, pievilkрanвs, skrieрana (kaut kad arо tвllзkрana bijusi) un visforрвkais staffs - to figыrkыleтu veidoрana uz paklвja. Tiem kam labas atzоmes, tiem jau sports patоk, un vice versa. Un zinвmв mзrв jau tizlumu nosaka (ne jau dzоvз, bet sportв)

WOW, fхrрi, Jums actually ir presоtes un tвdas lietas. Cik jauki, ka mums ir tikai viens universвlais sporta veids - BASKETBХLS, kas mani arо ieмвю. Tвs citas lietas tieрi izvelk, kad nu viтas liek pildоt.

Link to comment
Share on other sites

WOW, fхrрi, Jums actually ir presоtes un tвdas lietas. Cik jauki, ka mums ir tikai viens universвlais sporta veids - BASKETBХLS, kas mani arо ieмвю. Tвs citas lietas tieрi izvelk, kad nu viтas liek pildоt.

lol. Kur tu mвcies? Valda Valtera basketbola skolв? smile.gif

a mums par basketbolu lika vairвkas atzоmes. Bij jau ok, vismaz man, jo man liekas 10nieki vien bija smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Latviešu valoda - 4

Literatūra - 4

Angļu valoda - 7

Krievu valoda - 5

Matemātika(ieskaitot ģeometriju) - 4

Informātika - 8

Bioloģija - 3

Fizika - 5

Ķīmija - 2

Ģeogrāfija - 4

Vēsture - 4

Civilzinības - i

Mūzika - 6

Amatu mācība - 7

Vizuālā māksla - 6

Sports - 8

Graujoši. sad.gif 9.klase

Edited by Venom
Link to comment
Share on other sites

njaa vipsar prieks, ka cilveki tik labi macas smile.gif man visur iznemot sporta, zimesana, latv.lit bija ap 4-6 a ieprieksminetos bija ap 9-10 smile.gif Man vislabak patika zimesana, un rekur mans pedejais sedevrs, ko pabeidzu otrajos ziemassvetkos (nebiju gleznojis ar akvareļa krāsam apmeram 6 gadus tongue.gif)

Link to comment
Share on other sites

OUUU!! labinieks rayus, vieniigi taads baigi vienkaarsh un nepaaraak intenesants.

Link to comment
Share on other sites

tiko padomaaju ka lieciibu neesmu sanjeemis no 9. klases laugh.gif

jo tad iestaajos Saldus tehnikumaa un tur jau taadus shitus neraksta bet kautkaadaa sekmju graamatinjaavis bija jaasaraksta (ko arii var deeveet par lieciibu), taapat kaa LU sanjeemis jau graamatinju esmu bet veel neviena atziime

sad.gif liidz sesijas beigaama laikam jaaaaipilda.

Spotaa tehnikumu beidzot man laikam bija 6 kas bija laba atziime prieksh taas skolas. Futbolaa 10, basketbola 8 un volejbola 7 ( neskatoties uz manu "garo" augumu (1,76 tagad tehnikuma 1.kursaa bija 1,46(veel mashiinaa beernu seedeklii bija jaaseezh laugh.gif ) un speekaa man liekas ka man pirmajaa kursaa bija 4 bet 4. biju jau uzdieneejis uz 6 kas arii bija svarigaakais jo uchuks speeku uztver kaa svariigaako. 1. kursaaa sveeru 42 kg un vareeju uzgruust(no kruutiim) 25 kg laugh.gif , bet tagad sveru 54 kg ( smags esmu ) un varu uzgruust(no kruutiim) 60kg

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK
1. kursaaa sveeru 42 kg un vareeju uzgruust(no kruutiim) 25 kg laugh.gif , bet tagad sveru 54 kg ( smags esmu ) un varu uzgruust(no kruutiim) 60kg

Un tu vel sevi dēvē par Orku?

Link to comment
Share on other sites

tiko padomaaju ka lieciibu neesmu sanjeemis no 9. klases laugh.gif

jo tad iestaajos Saldus tehnikumaa un tur jau taadus shitus neraksta bet kautkaadaa sekmju graamatinjaavis bija jaasaraksta (ko arii var deeveet par lieciibu), taapat kaa LU sanjeemis jau graamatinju esmu bet veel neviena atziime

sad.gif liidz sesijas beigaama laikam jaaaaipilda.

Spotaa tehnikumu beidzot man laikam bija 6 kas bija laba atziime prieksh taas skolas. Futbolaa 10, basketbola 8 un volejbola 7 ( neskatoties uz manu "garo" augumu (1,76 tagad tehnikuma 1.kursaa bija 1,46(veel mashiinaa beernu seedeklii bija jaaseezh laugh.gif ) un speekaa man liekas ka man pirmajaa kursaa bija 4 bet 4. biju jau uzdieneejis uz 6 kas arii bija svarigaakais jo uchuks speeku uztver kaa svariigaako. 1. kursaaa sveeru 42 kg un vareeju uzgruust(no kruutiim) 25 kg laugh.gif , bet tagad sveru 54 kg ( smags esmu ) un varu uzgruust(no kruutiim) 60kg

kaa var tik maz sveert ?O_O un uz pupinjiem jau vareeji panjemt vairaak, btw videeja 7.2 9. klase sad.gif

Link to comment
Share on other sites

LOL!!!

nu tā, vienīgais, ar ko varu palepoties ir manas ģimenes attieksme. tātad, seko izvērsts izklāsts.

tātad, 12. klases pirmā semestra beigas. ķipa par LV atzīmēm un liecību visiem pokuj- piedrāzt, nospļauties vienvārdsakot PO (kautkā taču ir jūsu priekšā jāattaisnojas par sliktām sekmēm). nu galu galā ir pat zem 8 !!!!!!!!!! (o! un visi noveļas no krēsla). man ir septītnieki krievu valodā (kuru patiesībā nemācos, bet sarunāju ar učeni, ka ieliek man atzīmi, kas ir vēl respektabls roflpwnt - gadā plānoju dabūt 8 vai 9) un Latvijas vēsturē, kas arī ir inCanTi (valsts olimpiādē dabūju 2. vietu).. visur citur 8nieki. nu labi, tas tā. neattaisnotās stundas oficiāli reģistrētas 32 (tāpēc uzvedība APMierinoša (OMG PH NPPPP!!!!!!1), kas arī ir normāls lol, ņemot vērā, ka pats saskaitīju 137, bet sāku skaitīt pēc rudens brīvlaika. tas saucas skolotāju nevērība pārojas ar labvēlības baudīšanu. īpaši jau anglenē, kur apmeklējums varēja būt zem 50%, bet nobastojis es taču neesmu nevienu stundu (Lāsma Ēķe RZL yoar ass pff!!!!!!~)

anyway, ideja tāda, ka vecmutere, kad dabūn to papīrīti redzēt, vispirms nolasa morāli, ka es ar šo graujot ģimenes prestižu un ka nākotnes sapņu pilis par kārtīgu augstskolu un labu dzīvi man ir sagruvušas un izplēnējušas čušš. kas pats labākais, no mātes tieši tāda pat reakcija. es nopietni domāju, ka gāzes vads atnācis vaļā un visiem jumts tutū čau čau.

karoče laugh.gifsmiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2551.gifsmiliez.de_2551.gif

new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

10. klase!

Latv. val. (5)

Literatura (6)

Anglu val. (4)

Krievu val. (5)

Matematika (4)

Vesture (6)

Sports (7)

Biznesa Ekonomiskie pamati (7)

Lietiska informatika (6)

Kulturas vesture (6)

Geografija (5)

Marketings (8)

Psihologija (5)

Fizika (5)

Lietiska etikete (i) ^^

Lietvediba (8)

smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

neattaisnotās stundas oficiāli reģistrētas 32 (tāpēc uzvedība APMierinoša (OMG PH NPPPP!!!!!!1), kas arī ir normāls lol, ņemot vērā, ka pats saskaitīju 137, bet sāku skaitīt pēc rudens brīvlaika.

lol, kas tu pa meiteni, ka neattaisnotās stundas skaiti? Jebkurš normāls vecis pasaka "ai bļe, virs 200" un miers. lol. -4cm cool2.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...