Jump to content
GIGN Forum

Krekli


Baek
 Share

Recommended Posts

Pensionar , nu davaj nosauc ? Jeb jus vienkarsi nesaprotat ko nozime lidz apaksdelmam. Sava pilseta izskatijos visus veikalus ( nedzivoju Riga), viniem ir tikai tadi krekli .

Moderato ja jau butu jeb kura drebju veikala , tad es te neprasitu nevienam.

Link to comment
Share on other sites

Visos tajos 100% sportos jābūt. Viņi parasti stāv pie zāles apģērbiem tādās kastītēs.

Pag, Tev interesē tie apspīlētie?

Man šķiet, ka viņš grib rasta rapper T kreklu, kuram ir milzīgas piedurknes nevis kā normālam T kreklam, bet līdz elkonim tas šits.

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka viņš grib rasta rapper T kreklu, kuram ir milzīgas piedurknes nevis kā normālam T kreklam, bet līdz elkonim tas šits.

Ierakstat google Animal T shirt , un izmetis tadu sarkanu ar melnu uzrakstu prieksa ANIMAL. Vo tada dizaina, ar tik garam rokam.

Pats trenejos , rokas lielas, vairs nepatik staigat ar tadiem parasta tipa krekliem, kr4 tizli izskatas. Nepatik ka visu laiku ka ieeju kaut kur veikala uzreiz lur uz mani, tadel nedaudz vajag apslept!

Link to comment
Share on other sites

Tādi parastajos veikalos nebūs - vismaz cik es pircis esmu. Sūti no ineta sporta veikaliem, tur pat kur pērc UB - gan jau tur ir arī piedāvājums maikām

+spokam - Tev kauns no kā? :D - es lieku 20 ls, ka tev nemaz nav tik leilas rokas, lai visi blenztu ;) Ja vien neesi IFBB Pro... - un tāds tu neesi, jo @ LV tādu nav.

Edited by keeeKsS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...