Jump to content
GIGN Forum

Jeezulinjsh


Dr. Pain
 Share

Recommended Posts

blood es norēcos labi!

nezinu par statistiku, bet neredzēju nevienu nepareizu spriedumu no loģikas viedokļa. baznīca mums reāli dirš! bet nu daudziem arītā diršana ir vajadzīga...

jēzutiņš ir baigais čibriks, bet nu es viņam neticu. Lai viņš tur ņem tos cilvēkus kā vien grib man uz to pilnīgs pofigs.

jāiet gulēt

Link to comment
Share on other sites

logjiski ka bazniicaa jums dirsh. Tapeec ka visiizlasot biibelisaprot visu taa kaa arii ir teikts tur. Bet padomaajiet kaa rodas graamatas kas ir ljoti senas. Pashaa saaakumaa uzraksta viens graamatu "biibele" ok viss kaartiibaa, lasa taalaak naakoshais vinjsh saprot to izlasiito nedaudz savaadaak, varbuut arii saprot visu taapat bet kautko ne taa, tad vinjsh uzraksta naakamo graamatu, jo taa tak ieprieksheejaa ir veca un vajag jaunu, protams vinjsh nenokopee vinju vinjsh kautkur ielaizh savu saprasto domu un noputro to iisto. un tad seko pats labakais ka sho kjeedi turpinot neviens nav piedziivojis biibelee aprakstiitos laikus. Taatad atkal lasiitaajama iisti nav skaidra taaa doma vai arii liekas paaraak nereaali un vinjsh paarakstot nedaudz piepuskjo lai pec vinja praaata izskatiitos forshaaak. OK tas buutu par to ka biibelee vis ir jaasaprot savaadaak nekaa uzrakstiits.

nu paskaidroshu jums par to aadamu un ievu :

Vai tieshaam juus domaajat ka vinji tur dziivoja un nevareeja eest kautkaadu aabolu no viena koka????

Nu tad taa viena teorija ir taada kas man liekas pareizaakaa:

Vinji tur dziivoja dziivoja tai dieva radiitajaa pasaulee ko visu radiija DIEVS, bet aadamam ( nezinu kursh sham izdomaaja taadu vaardu ) dikti gribeejaaas radiit ko pasham un nav jau gruuti iedomaaties ko gan vinji pashi vareetu radiit ar ievu ( nu tas jau arii ir tas tjipa aizliektais auglis, ko juus domaajat aabols)un taa ari vinji radiija savu siici kas arii bija tas auglis un deelj taa visa tur visss sagaaja griisteee. Nejau dievs kaadu tur sodiija , vinji pashi tur visu sachakareeja utt. bet as ir veel garaaks staast ko diezvai kaads gribees dzirdeeet.

taa ko es veel vareetu piebilst?

aa Un pain : ziemassveetku veciitim ir ruukjiishi kas paliidz mosh jeezum ar taadi ir wink.gif kaa nekaa maaciitaaji dabuu pie ticiibas tos cilveekus kuros ieiet.

Link to comment
Share on other sites

Tad nu var secinaat, ka vinjsh nav nemaz tik labs un iisteniibaa radiija cilveekus, lai vareetu vinjus sodiit...

Nu vot Dievs- vecais sadists.

Tas nozime,ka Dievs varbut isteniba ir tas pats Satans, jo Satana sutiba esot mocit cilvekus pec naves.

Vienkarsi sanak, ka Dievs to dara, jau musu dzives laikia(vot maita), no ta var secinat, ka visi, kas ir Dieva paklautiba ir mazohisti.

Beigas sanak, ka visa dzive ir viena S-M orgjija

Link to comment
Share on other sites

Un vispaar tie ateisti ir visai nosaciiti, man shkjiet, ka lielaakaa dalja vienkaarshi nav nokristiiti, taadi kaa es, bet tas nenoziimee, ka vinji netic Dievam vai kautkam tamliidziigam. Kautgan es iipashi arii ar to ticeeshanu Dievam neaizraujos. Bet nu labi, ne par to ir staasts.

Ateists ir cilveeks, kas noliedz dieva esamiibu. Nespeeju saprast tavu postu...

Link to comment
Share on other sites

iemet wink.gif

edited: Un ar to dievšitu. Kā tas ir sagadījies, ka ziemas salugrieži ir tajā laikā kad šis jēzuliņš ir nācis pasaule? dry.gif

Tāpēc ka tas tika pieskaņots ziemas saulgriežiem, kurus svinēja pirms tam. Oficiālais jēzus dzimšanas datums ir kaut kāds padsmitais marts (es gan nezinu to 100%, bet kaut kur lasīju). Tā vot.

Link to comment
Share on other sites

aaah macho tev taisniiba

es pats neatceros skaidri bet bija taada lieta ka vinjsh dzimis pavasarii.

P.S. pagaashgad laikam kojaas runaajaam par to kas kaadai versijai tic no manas iztabas iedziivotaajiem, viens teica ka no meerkakjiem ceelushies ( tad es vinju visu laiku saukaaju par Optimusu primaatu) veel viens teica ka domaajot ka no NLO kautkaadaa tur veidaa esam saakushi dziivot uz zemes, treshais bija atejists kursh nezin kam ticeet un es protams plaatijos ka ticu dievam smile.gif.

Edited by Orc
Link to comment
Share on other sites

Oficiālais jēzus dzimšanas datums ir kaut kāds padsmitais marts (es gan nezinu to 100%, bet kaut kur lasīju). Tā vot.

laugh.gif bet nahuj tad mēs ziemassvētki ir jēzus dzimšanas svētki vai kā tur to šitu formulēt. vispār šitā dziļāk iebraucot, baigi daudz nepilnību tajos ziemassvētkos dry.gif

Link to comment
Share on other sites

lol - viss ir pilniigi skaidrs...

Taatad, pavasarii jeezus visos ienaak lieldienaas. attieciigi, jau ir viens grose fiken datums... ja veel arii otru ieliktu - jeezulinsh vienkaarshi nespeetu...

Taapat Jeezulinjam gribas kniebties arii ziemaa - tad nu logiski: ir viens ziemas un viens pavasara grose fiken (uz ziemassveetkiem un lieldienaam).

+ nevajag aizmirst, ka tas kniebiens, ko jeezulinjsh no tevis panem ir kaa dzimshanas dienas daavana, ko vins sagaida. Taadeel ir jaalaujas.

IELAID SEVII JEEZU! (2x gadaa)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...