Jump to content
GIGN Forum

Help Me!


Hazzer
 Share

Recommended Posts

diivains tu cilveeks esi... ko es tev vareetu ieteikt:

1. seedi un raksti to darbu (jo tu neesi pohujists, tu esi luuzeris, ja tevi met aaraa no 3. skolas, bet tev tas ruup. man ir 1 choms pohujists - vish tag rukaa galdnieciibaa, jo vinjam tieshaam bija pohuj, ka vinju izmet no tekja peedeejaa kursa peedeejaa nedeeljaa )

2. iemaacies domaat. ja tu neproti izklaideeties taa, lai tas netraucee tavaam pamatnodarbeem, tad naakas izveeleeties, 1. vai 2.

imo

Sis teksts liek man aizdomaaties par kaut ko....

p.s. Man piesprieda ari 16 obligaatos psihaloga apmekleejumus tur baigie nopietnie teksti iet valaa tapeec arii mani ir saacis uztraukt ''izmesana no skolas''...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bez taam veceneem nav reaali iespeejams dziivot...

Mana skatiijuma...

Palasi iepriekseejos topicus, es nemekleeju nekaadu mulki, man tas nav vajazdiigs, bet nu tomeer nebuutu slikti ja kaads uztaisiitu to darbu...

Es prasiiju vai nav kaads konkreets hubs vai kada konkreeta lapa kurtas tas viss ir ieksaa(sis tika paskaidrots cilveekiem kam ir gruuta uztvertspeeja)

p.s. Taads drabs ir jaraksta vismaz nedeelju, diemzeel man navnedeelja laika atkal diemzeel...

Link to comment
Share on other sites

jaa zini ir hubs dalbojobs.lv pamekleee. Man liekas tev vieniigam te kautko gruutu ir uztvert. pameklee savaa topikaaa cik tev cilveeku ir teikushi lai pats raksti un izdari secinaajumus. Kamooon 1000 vaardi jaaraksta 1 nedeelju ? blink.gif

Normaali buutu vienu vakaru MEKLEEJOT nevis chiikstot te forumaa.

Link to comment
Share on other sites

Es neciikstu tu puspideraspukapostgalva!

Atlantaa nekas neatradaas un tev vajazdetu iegriezties huba dabuusipamuti.lv

psc man ir laiks liidz 3dienai tu filtree arii es krieviski uz datrou vispar nemaaku rakstiit gruutibnas jau man sagadaa atskirt krievu burtus...

Link to comment
Share on other sites

ok manis peec. bet tev te censhaas ieskaidrot ka tev pasham ir kautkas jaadara lietas labaaa. Jo ja pac neko nemainiisi tad arii nekas nemainiisies. domaa ar to krieveni viss beigsies? nee tik pagarinaas tos suudus lidiz tev toch izlidinaas. Un nu nez ci k vinjiem var ticeet par to lidinaashanu parasti jau pus gadu bljauj virsuu un tad lidina.

Un es neesmu nenormaali gudrs es pat nedaudz pasists biggrin.gif bet tas man neliedz saprast ko dziivee gribu sasniegt .

ES tacu teicu ka man DuH'a teksts lika aizdomaties un arii piespriesti psihaloga apmekleejumos arii liek loti aizdomaaties paslaik es es pildu interesu testu( tieshi tagad)...

Tagad tu saproti vai nee kad es esmu aizdomaajies....(diezgan taalu)

Link to comment
Share on other sites

njaaa tu esi pohujists aukstaakajaa liimenii. ja jau :

p.s. Man piesprieda ari 16 obligaatos psihaloga apmekleejumus tur baigie nopietnie teksti iet valaa tapeec arii mani ir saacis uztraukt ''izmesana no skolas''...

Rekaa tev veel probleeemas ar simbolu atskjirshanu rekaa, veciit pacietiiba ir atsleegasvaards, panjem ieej kautvai toletee panjem un hmmm buusi mieriigaaks un vareesi uzrakstiit.

Link to comment
Share on other sites

Labaiiiizzz veciit shitaas puss stundas laikaaa tu buutu jau 3 uzrakstiijis pluss veel tev atminjaa aizkjertos kur kas ir un peec kaada laika taa fiicha ies aatraaak .

Taatad tev lidiz 3dienai laiks.taaks tagad ir 23:00 stundaa tu vari uzrakstiit 6 simbolus laugh.gif dienaktii vairi 144 simbolus tas ir gadiijumaa ja tu neatceries simbolus un tad tev buus veel laiks liidz 3dienas vidus taatad veel 12 stundas kas ira 72 simboli. Hmm kopumaa tu vari paspeet uzdrukaat 222 simboolus ( nu re piektdalja no vajadziigaa ) nu tad paaicini pulkaa gjimeni aizej uz datorcentru un visi saakat drukaat un darbs buus gatavs, vai arii drukaa viens pats un centies uzrakstiit referaatu ar 1000000 simboliem un tad dabuusi 3 zvaighnju ordeni par muuzha ieguldijumu rakstot. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Redzu ar skaitlosanu tu esi labos draugos, bet gjimene man totali liek virsu ka saciit un datorcentraa gan kaads ies kautko rakstiit tur vinji spele MU un nfs:mw un ari cs 1.6 kautgan rzedeeju ka veina kautko ciitiigi drukaaajaa, jaa atminja tieshaam man klibo nebuutu paris reizes asfalstu ar galvu dauziijis tad jau viss droshi vein buutu ''kulle'' ka saka mans labs draus...

Njaa bet ir jau arii laiks guleet ka piemeeram es guleejis neesu kopas vakaardienas 13:00, diemzeeel...sad.gif

Link to comment
Share on other sites

vai tu tieshaam saprati semantiku kaadaaa buchers bija domaajis to baaabas?

njaa izskataas ka tu neko negribi dariit nemaz. vot taa mans ieteikums : ja jau tu esi paaris reizes atsitis galvu pret asfaltu tad ej pie celjiniekiem un buusi asfaltlauznis. evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

nu jaa, ja es buutu taads pohujists kaa Hazer, tad es jau sen buutu veicis seerijveida slepkaviibu, nogalinaajis visas Skrundas vecaas tantes, kas miit lauku vienseetaas. peec tam buutu paarvaacies dziivot mezaa un pa naktiim jaaatu ar savu kumelju (taadu melnu ar garaam kreepeem) un Aadazu poligonu un zagtu muniiciju un ierochus. peec tam, kad buutu savaacis pietiekami daudz muniicijas un ierochu, nu ap to laiku man jau uz peedaam naaktu FIB, bet es buutu par 75% gatavaaks nekaa vini - viss mezsh buutu miineets un uz katra solja buutu ieriikotas lamatas (nu kaa taniis amerikaanu filmaas, kur 1 cilveeks sataisa tik daudz lamatas, lai apvaaktu veselu vadu) un tad es seedeetu kokaa, kuraa buutu uzbuveejis iistu staabu, nee, ne staabiku, bet STAABU. man tur buutu visaadi raidiitaaji un uztveereeji. btw, aizmirsu piebilst, es jau buutu sarunaajis ar veel paaris pohujistiem, ka vini man paliidzees. nu tad pienaaktu taa stunda, kad FIB man uzbruktu, protams, es no sava staaba ar AWP mochiitu un vini netiktu manam nocietinaajumam tuvaak par 500m. protams, kaadam jau izdotos pieskriet (kaa taniis oldschool filmaas tie pashnaavnieki skien pie pils muura un kaapj pa trepeem augshaa, tikai vinus vienmeer novaac), tie protams kristu no desert eagle lodeem, es jau buutu satreneejies aatri maniit ierochus. protams, daudzi arii uzrautos uz taam kaajinieku miinaam un lamaataam smile.gif beigaas, jau FIB saprastu, ka nepanemt mani tik viegli un izsauktu papildspeekus no gaisa. te seko pati labaakaa dalja, jo lietaa tiek likti mani paliigi. kaiminju janka (2x lielaaks pohujists) izlauztu celju pretii FIB viiriem ar tanku, kameer jurchix un serjozha veiktu uzlidojumus ar izniicinaataaj lidmashiinaam + igors ar to heliiti Apache (blja, kaa man patiik tas nosaukums) smile.gif laistu raketes pa FIB. nu, protams, mees uzvareetu un automaatiski ierindotos top5 vismekleetaako noziedzinieku topaa pasaulee... kaada tad iisti ir pohujista definiicija? smile.gif

eu, hazzer, tev jamaacaas dziivot peec pilniiga pohujista principiem, saac ar sho dziesmu (iemaacies no galvas):

When you scream aloud

(Heads down Heads down)

That's when I plan to

(Rise up Rise up)

When you scream aloud

(We're doomed We're doomed)

That's when I plan to prove myself to you!!! smile.gif Soil - Pride

nepaklaujies nevienam un nekad, esi iists pohujists!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

es ceru ka mani par sho nesodiis ar waarnu jo tas buus totaals spams bet es gribu izteikt ar smiljikiem savas emocijas :

saaakumaa: smiliez.de_207.gif

peectam esmu pohujists: 104.gif

man patiik baabas : smiliez.de_750.gif

vinjam ir gruuti : wc.gif

vinjsh dauza asfaltu : smiliez.de_2477.gif

vinjsh nespeej atrast burtus uz klavas new_silly.gif

veeel vinjsh ir sportists : smiliez.de_29.gif

jaa vinjsh atkal meklee burtus : lam.gif

kopsumma vinjsh vienaarshi ir : whatever.gif

Link to comment
Share on other sites

Hazzers mulkjis. Vajag kaut NEDAUDZ domaat ar galvu. Un shaubos vai taas tavas BAABAS baigi gribees ar graavju raceeju - sniega\ielu tiiriitaaju tur njemties. Peedeejais laiks saakt maaciities un beigt niideet te pa forumu - veelviens stulbs posts un es stimuleeshu tevi rakstiit to darbu (if u know what i mean wink.gif ).

Link to comment
Share on other sites

When you scream aloud

(Heads down Heads down)

That's when I plan to

(Rise up Rise up)

When you scream aloud

(We're doomed We're doomed)

That's when I plan to prove myself to you!!! smile.gif Soil - Pride

Man patīk sākums šitai dziesmai (nu jā un visa dziesma arī)

enivei - foršs stāsts smile.gif Kas attiecas uz topika autoru - parasts dolbis. Ja nesaņemsies un neuzrakstīs to sūdu, tad no skolas tāpat izlidos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...