Jump to content
GIGN Forum

Žīdi.


struncis112
 Share

Recommended Posts

Kaut ko tādu var pateikt cilvēks bez jeb kādas saprāta kripatiņas.

Tas ir vieglākais veids kā visas savas un citu problēmas novelt uz vienu tautu, tas ir absurds...

Katrā tautā ir indivīdi kas dara kaut ko nepieņemamu utt. Bet vai tāpēc visu tautu var saukt pie atbildības?

Tu esi lohs, ja tu pats to nespēj saprast.

Visam aiz muguras stāv cilvēku idiotisms, aprobežotība, tuvredzība, mantkārība.

Edited by Pensionars
  • Like 2
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Illuminati, žīdi, dievs un sātans. Kas būs tālāk ? Jāpiekrīt pensionāram, ka cilvēkiem atradīsies lieki iemesli, lai uz kādu uzveltu savas problēmas.

Ja arī no vienas puses mēs pieņemsim, ka žīdi valda pār pasauli. Tad esi atradis pareizo vietu, kur to prasīt.

Edited by Reverend.
Link to comment
Share on other sites

Bieži dzirdēts, tas, ka visam stāv aiz muguras žīgi. Ēbreji valda pār pasauli un tā tālāk. Interesē, tā tiešām ir ?

Varbūt kādu interesantu rakstu varētu kāds iemest.

Bez troļļošanas, genocīgs šobrīd mani neinteresē.

Noformulēšu savādāk, runa neiet par kaut kādām vainām un tā tālāk. Un latviski lasot, var redzēt , ka tas nav mans viedoklis, PRASU JŪSĒJO, runa iet par to vai ēbreji kā tauta ir varena. Daudzi izcili prāti (einšteins) , mākslinieki ir ēbreji.

Konkrētas lietas, RAKSTI, konkrēti notikumi, cilvēki. Paldies par tavu emocinālo viedokli, nezinu priekškam tu to rakstīji.

Link to comment
Share on other sites

Kam tev tas viss vajadzīgs?

Es varu derēt ka procentuāli, nekādas būtiskas atšķirības ģēniju skaita ziņā nav no citām tautām.

Kur es rakstu ka tas ir tavs viedoklis? Es rakstu ka jābūt loham, lai pats neizdomātu ka šāds viedoklis ir aplams!

Līdz ar to vai ir jēga turpināt diskusiju.

Izskatās pēc topika, topika pēc.

Link to comment
Share on other sites

Ēbreju kultūra un ticība ir "uz panākumiem orientēta". Tas daudz ko izskaidro. Atceros pirms kāda laika rakstu žurnālā - "Žīdi valda pār pasauli" - http://www.parks.lv/...mbris/lapa2.htm (toreiz žurnālistam sanāca sūdi)..

Bet, pat ja procentuāli ir vairāk ēbreju treknajā galā - vienīgais, kas viņus vieno ir nauda. Tā nav slepena biedrība, kura regulāri tiekas, sit viens otram pa plecu un klausa viss varenajam žīdu dievam muhamedam (pretēji kā tas ir ar musulmaņiem).

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

gudrs jūties, ka zini, ko tā skaitļu kombinācija nozīmē?

nāāt, isteniba zinu par to visu tēmu daudz vairak neka vari iedomaties bet nu ar to nelielos. talak neturpinašu shito diskusiju.

edit: un vispar tas bija domāt ka joks... nevajag visu uztvert tik nopietni. mani uzskati nav tādi.

Edited by Seen
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ne nacists ne rasists...parasts jaunietis. Bija man reiz 3 skolotāji ebreji...ja godigi tad visi tris bija ar putniņiem...divaini cilveki. Visi tris bij uzēdušies uz manim. Atceros ka viena majturibas stundā čalīts vinjam pateic žids tā saka ārdities ka psc. Skreja pakaļ pa visu skolu.

Link to comment
Share on other sites

Ne nacists ne rasists...parasts jaunietis. Bija man reiz 3 skolotāji ebreji...ja godigi tad visi tris bija ar putniņiem...divaini cilveki. Visi tris bij uzēdušies uz manim. Atceros ka viena majturibas stundā čalīts vinjam pateic žids tā saka ārdities ka psc. Skreja pakaļ pa visu skolu.

Tu, patiesi, izklausies zinošs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...