Jump to content
GIGN Forum

The Elder Scrolls V: Skyrim


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

tik labu rpg vēl nebiju spēlējis labu laiku. Visi līdz šim apnikiuši pēc kādiem padsmit līmeņiem, bet ne šis. Esmu vairāk mmo cienītājs. Patīk pvp, bet iespējas, ko piedāvā šis geims, aizstāj manu pvp vēlmi.

Same goes for me. Vispār spēles īpaši sp modā nepatīk spēlēt, bet ši - different story. Manā skatījumā viennozīmīgi labākā sp spēle līdz šim.

Runājot par grafiku... tad ja godīgi, tik daudz no rpg spēles es točna negaidīju, tie kalni ir vienkārši dirsā labi uztaisīti, tāpat arī ūdenskritumi.

Jautājums joprojām paliek aktuāls - kā bļaģ tā spēle var svērt tik maz?

http://i.imgur.com/FBzws.jpg

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Spēle sver maz, jo tekstūras ir švakas.

Man nepatīk:

  • tas pretīgais akcents, kas dažiem personāžiem piemīt;
  • Lidija nemāk sekot. Nolecu no kraujas, a šī ies puskilometru apkārt pa ceļu;
  • dumjais čalis, kas nāca līdzi uz sanctuary sakāvas ar lapsu un tā kā lapsa bēg, šis skrēja pakaļ. Protams tādējādi dabūja uz astes vilkus (ko nošāvu) un visbeidzot spriganu, kas mūs nolika.

Man patīk būt par vilkaci. ^_^

Link to comment
Share on other sites

  • Lidija nemāk sekot. Nolecu no kraujas, a šī ies puskilometru apkārt pa ceļu;
  • dumjais čalis, kas nāca līdzi uz sanctuary sakāvas ar lapsu un tā kā lapsa bēg, šis skrēja pakaļ. Protams tādējādi dabūja uz astes vilkus (ko nošāvu) un visbeidzot spriganu, kas mūs nolika.

OMG, tas Sanctuary čalis ir vienkārši tāds pidaras. Skraida apkārt vienā linu maikā un ādas zābakos, dūres vicinādams. Kādas piecas reizes vajadzēja spiest load game, jo tas kretīns kaut kā pamanās nomirt pat pie parastākajiem zvēriem. Tā arī neizdevās to kropli aizvest līdz tam Sanctuary.

Ar Lidiju gan es nošāvu greizi. Kādu laiku pastaigāju kopā ar viņu, bet viņa nevarēja tikt līdzi manam zibensātrajam zirgam, kurš var uzkāpt pa pilnīgi vertikālu sienu ar savām sticky-kājām, un vienam arī daudz interesantāk blandīties. Tikai tagad,nolāpīts, nošāvu kārtējo drakonu, savācu tos kaulus, kuri sver over9000kg, un sapratu, ka Lidijas inventorijs būtu baigi noderīgais.

Ā, es kādā 10.līmenī uzgāju alu, kurā dzīvoja, pēc visa spriežot, kāda iepriekšējā Dragonborna gars un kaut kāds ultra mega stiprs zombijs, kurš mācēja uzburt tādu milzīgu ledus briesmoni. Šķiet, ka tajā alā zemāk par 20.līmeni nebija ko darīt, bet es ar savu ietiepību tur kādu stundu vienalga nonstopā miru un tad, bēgot no tā Dragonborna gara, atradu lielu galdu iepriekšējā līmenī un kādu pusstundu skraidīju tam galdam apkārt, visu laiku šaujot viņam ar parasto flame burvestību. Ak, kāds es vecis jutos, kad es viņu beidzot nošāvu! Bet tas Dragonborns kaut kāds retardēts, nemāk uz galda uzlekt.

Vēlviens stāsts. Biju alā, kur bija nepieciešams Sapphire Claw. Tad vēl bija kāds 6. līmenis. Atrodu durvis, kurām ir Master locks. Izdomāju, ko tur daudz, jāmēģina uzlauzt. Ieseivojos, sačakarēju kādus 40lockpickus, ielodojos, sapratu kā tas jādara, tiku cauri ar 10 salauztiem. Smagi nopūtos, jo grūtākais cauri un nopriecājos, ka priekšā stāv liela kaste. FIG, kastei Expert locks. Ok, atkal sačakarēju kādus 10lockpickus un atveru. Domāju nu tik būs superduper ieroči un bruņas. BET NĒ BĻE, tur stāv tie paši sūdīgie imperial armori, kurus es jau no 1. līmeņa nēsāju!

Link to comment
Share on other sites

cūciņ. tev nevajag 20lvl lai sistu to wraith droug(hz kā rakstās)

kr4 jā viņi ir stipri, bet atkarīgs no kuras klases esi un cik labi vari skraidīt.

es kā mage viņu ledus monstrus are uguni uzreiz nositu un pēctam tik duru apkārt pa telpu (jo mage armor nav tikpatkā) un spamoju skilus.

P.S un jauni armori/ieroči/maģijas parādās ap 12lvl. tikai tapēc, ka uzkodi grūtu kasti nenozīmē, ka piešķirs tev late game itemus - tie nāks balstoties uz lvl. + ja gribi ko krutu un ātri tad kačā smittingu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

klaro4e dabuju 7lvl pat neiesacis nevienu misiju, vazajos pa alam, nolemu lidz pilsetai aizstaigat, apskatities kaa tur, viena pilseta nospeeru zirgu un aizjaaju, kur japiepiet pie pirma chuvaka parunat, parunaju, apzagu maaju, bet tiem viss pofig, iznaku no vina majas, ara nakts, nolemu iesu zagt, lokpiks man uzkachats nezeliigi salidzinot ar citiem skiliem :D karo4e ielidu majas, tur sie gulj, saku zagt, virs pamodas, nu ko esmu piekjerts, nositu visu gimeni un tagad visi mani grib sist. Jautajums - vai ir jega turpinat speeli? :D

Link to comment
Share on other sites

klaro4e dabuju 7lvl pat neiesacis nevienu misiju, vazajos pa alam, nolemu lidz pilsetai aizstaigat, apskatities kaa tur, viena pilseta nospeeru zirgu un aizjaaju, kur japiepiet pie pirma chuvaka parunat, parunaju, apzagu maaju, bet tiem viss pofig, iznaku no vina majas, ara nakts, nolemu iesu zagt, lokpiks man uzkachats nezeliigi salidzinot ar citiem skiliem :D karo4e ielidu majas, tur sie gulj, saku zagt, virs pamodas, nu ko esmu piekjerts, nositu visu gimeni un tagad visi mani grib sist. Jautajums - vai ir jega turpinat speeli? :D

Link to comment
Share on other sites

nu es ari pohujaa eju, lokpikoju visas durvis un zogu, tiem kam kaut kas nepatik situ nost :D

bet es nesaprotu vienu, ir bijis, ka durvis nav jalauz, es eju ieksa, pat nesaku zagt, tikai skatos kas kur ir, bet tie jau man uzbruk, ka taisos zagt, nafig taa? kaa vispar var zinat kuras majas var iet un kuras nee?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...