Jump to content
GIGN Forum

Čats Ar Māsīcu Sendiju


krish
 Share

Recommended Posts

man arī sakira reiz ko līdzigu vaicāja, bet mums ar viņu nesanāca tik forša saruna sad.gif tagad izrādās, tas tāpēc, ka mans niks vienkārši nebija 'krish'..

ai lol, bucher, es iedomājos, kā tu to visu stāsti tavā ikdienišķajā valodā, un tur pārrēkties var.

+ ja tu to darītu šodien, un es būtu blakus un visu dzirdētu, tad toč pārmīztu jēgu no smiekliem.

Link to comment
Share on other sites

pārmīztu jēgu no smiekliem

kaa to var dabuut gatavu? smile.gif

par to buchera aakstiishanos pa telefonu, blja, kaa man besii taadi pidinji! 1x seezu maajaas un zvana telefons (vefinieks, kas staav koridorii), nu labi, pieceljos, pieeju un pacelju trubu un otraa galaa kaut kaads pidinsh nomet trubu. nu labi, pidinsh, nu pox, eju skatiities teljuku. peec 1min zvana atkal, es pieceljos un aizeju pacelt, bla, atkal nomet trubu. man jau saak biki variities asinis. peec 1min atkal zvana, es jau skrienu aatri, lai paceltu un vismaz lai dzirdeetu kaa tas mudaks elpo trubaa smile.gif tipa panemt uz paarsteigumu, moz kaut ko pateiks, bla dzeks (a moska vecene) jau bija gatavs (gatava) un reksa nomet trubu. man jau zb, es staavu pie telefona un turu roku gataviibaa (jau uz trubas) un protams peec min zvana, es reska celju augshaa un bljauju: "Blja, tu pidar, es tevi atradiishu un izrubiishu!", kad veel nebiju sho teikumu pateicis (centos to dariit cik vien aatri ir iespeejams izrunaat shos paaris vaardu, bet dariiju to pietiekami saprotami) truba otraa pusee jau bija nomesta. nu labi, domaaju, kkads siicis, mozh paarlies jeegu un vairs nezvaniis. kuju. peec 2min atkal zvana, ai man jau bija apnicis, vienkaarshi izraavu telefona vadu smile.gif kas zin, varbuut tieshi tanii mirklii zvaniija no Havaju salaam un es buutu vinneejis muuziigi apmaksaatu dziivessvietu havaju salaas un par neko vairs nebuutu jaauztraucaas, ja nu vieniigi par to ka, no turienes buutu liels pings gign seerverii smile.gif

P.S. mirstiet visi telefonu feikeri!

Link to comment
Share on other sites

HIHI atceros pirms kaada gada zvanijaamies un cilveekus chakareejaam . Karoch yteicaam ka ir laimeejis aizskaru shtangu akcijaa " Dzivo latvijaa un vinnee " un nedeeljas laikaa jaaiet uz pastu un jaaiznjem taa shtanga. biki dabujaam iereekt laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

HIHI atceros pirms kaada gada zvanijaamies un cilveekus chakareejaam . Karoch yteicaam ka ir laimeejis aizskaru shtangu akcijaa " Dzivo latvijaa un vinnee " un nedeeljas laikaa jaaiet uz pastu  un jaaiznjem taa shtanga. biki dabujaam iereekt  laugh.gif

Es šmigā kaut kad pirms 4iem gadiem kaut ko līdzīgu darīju. Pirmkārt, biju ļoti pieklājīgs. Otrkārt, zvanīju ~2os naktī cilvēkiem. Treškārt man viens bija iedevis ar ko sākas Lielvārdes numuri (lai gan es tāpat zvanīju uz randomu). Uzzvanu, pasaku, labdien, te no radio SWH, mums akcija - ja atbildēsiet pareizi uz sekojošo jautājumu, iegūsiet balvā universālo Philips mikseri. Jautājums: (seko kaut kas par hokeju - laikam "kurš sargāja vārtus pēdējā Latvijas izlases spēlē?"). Vot un tad sekoja interesantā daļa. No apmēram 20 cilvēkiem kas atbildēja ~5 tikai atbildēja pareizi, es viņiem nosaucu kaut kādu telefonu (katru reizi citādāku) uz kuru viņiem rīt piezvanīt un sarunāt detaļas par universālā Philips miksera iegūšanu.

Pērle bija kad viens sāka drausmīgi lamāties. Čalis man pasaka "Bļeģ nahuj tu zini kam tu esi piezvanījis?". Es viņam "Kaut kas man saka, ka jūs neinteresē universālais Philips mikseris". Džeks: "Bļeģ tu stulbeni tu saproti ko tu dari?" Es "Jā, protams, es jums piedāvāju piedalīties universālā Philips miksera izlozē" Viņš "Bļeģ es tev pa muti sadošu" Es "Nu ja jūs nevēlaties universālo Philips mikseri, tad tā arī pasakiet". Pēc vēl kaut kādiem bļeģiem un pizģeciem es teicu labi, piedodiet par traucējumu un visu labu. Man liekas viņš bišķi apjuka. Bet nu jā.

Link to comment
Share on other sites

bet rīgā viņu ir vairāk 18.gif

Nu bet logiski happy.gif

Bet prieksh Dobeles (mazas pilsetas) vinjas tur ir vairak, ka vajag, visas grib izcelties un but krutakas, jo ka neka maza pilseta un var tach ieverot konkretu cilveku. Nav ta ka riga, ieraugi kadu dudu un varbut ja palaimejas ieraudzisi pec gada tikai to pashu dudu (piem. uz ielas). Tadelj tur(dobele) visi censhas izcelties ka var wink.gif

Link to comment
Share on other sites

runaajot par zvaniishanaas teemu, arii es biju viens no tiem smile.gif

un dazhreiz sanaaca tiiri smiekliigi biggrin.gif

piemeeram vienreiz zvaniijaam ar dzeku kaadam numuram un mums otraa galaa viens dzeks saaka runaat kjipa ar savu draugu (mani), prasa vai es nopirku to spaidermenu ko gribeeju pirkt smile.gif es saku jaa nopirku, davai naac paskatiisies un uzspeeleesimies smile.gif

peec tam saruna beidzaas..

kaadu citu reizi mees zvaniijaamies, prikoleejaamies un tad kad no smiekliem nometaam klausuli, peec briizha zvana atpakalj un prasa kaapee zvaniiji (un nosauc manu vaardu) biggrin.gif izraadas bija numura noteiceejs un mani pie tam veel pazina biggrin.gif

protams bija daudz un dikti iisie zvani ar vnk kaada prikola izspljaushanu un klausules nomeshanu (smiekli njeema uzvaru), piemeeram,

zvans.. hallo, jums vajag TV?

atbilde: nee..

pretii: nu ok, dodiet adresi, aizbrauxim pakalj smile.gif

P.S. krish, gandriiz aizmirsu.. labaa saruna wink.gif lol

Edited by tRash
Link to comment
Share on other sites

Query with sakira989 ([email protected])

Common channels: #gign

-

[17:34] (sakira989) caw

[17:34] (krishinsh) awwww cawww

[17:35] (sakira989) ko labu dari

[17:35] (sakira989) ???

[17:35] (krishinsh) a ko tu gribeetu dariit ?

[17:36] (sakira989) nu njez

[17:36] (sakira989) kur tu dziivo??

[17:36] (krishinsh) a kur tu ?

[17:36] (sakira989) tu gadiijumaaa neesi no dobeles???

[17:36] (sakira989) es no dobeles

[17:37] (krishinsh) kaa tu zinaaji ???>>?!!~!!?

[17:37] (sakira989) nu varbuut tev ir braalis???

[17:37] (krishinsh) kaa tu to visu zini ????

[17:38] (sakira989) tev nav uzvaards reinfelds??

[17:38] (sakira989) ir vai ne?

[17:38] (krishinsh) aaa

[17:38] (sakira989) tad tu esi mans braaleens es esmu sendija

[17:38] (krishinsh) smile.gif

[17:39] (krishinsh) tev patiik smaidiit ?>

[17:39] (sakira989) nu jaa =)))

[17:39] (sakira989) kaa sauc tavu braali??/

[17:40] (krishinsh) =)))))

[17:40] (sakira989) ko????

[17:41] (krishinsh) pag tu tak vinju paziisti!

[17:41] (sakira989) =)))))))nu jaa bet es paarbaudu vai tu patiesaam esi mans braaleens

[17:42] (sakira989) nu kaa tad vinu sauc

[17:42] (sakira989) ??/

[17:42] (krishinsh) mosh tev vajag asins paraugu? 18.gif)))))))))

[17:42] (sakira989) nu nee bet es gribu lai tu pasaki

[17:42] (sakira989) nu luudzu manis deel=))))

[17:43] (sakira989) paskaties cik man apburos smaids

[17:43] (krishinsh) a man ^_________________________^

[17:43] (krishinsh) cik plats smaids, ne ?

[17:43] (sakira989) diezgan

[17:44] (sakira989) plats smaids

[17:44] (sakira989) nu kaa tad vinu sauc?????????????????????????????????????????????????????

[17:44] (krishinsh) ko??????[...]????????????????????????????????

[17:44] (krishinsh) es neteikshu, jo vins teica neteikt jo kaa es varu zinaat ka taa esi tu?

[17:45] (sakira989) KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO KO

[17:45] (sakira989) nu kaa tad es zinaatu kaa tavu maasicu sauc

[17:45] (sakira989) ko??

[17:45] (sakira989) nu sendija

[17:46] (krishinsh) es neticu! varbuut tu to uzzinaaji skolaa

[17:46] (krishinsh) kaa lai es zinu A ?????????????

[17:46] (sakira989) meza prospekta 6-35 es dziivoju

[17:47] (krishinsh) nu bet tu jau vareeji paskatities skolas zurnalaa

[17:47] (sakira989) un tu ej 7 klasee kristiigajaa skolaa bet es vidus skolaa

[17:47] (krishinsh) KAA LAI ES TICU ????|

[17:47] (sakira989) tu neej manaa skolaa=)))))

[17:47] (krishinsh) ja vien tu pasaki kaut ko personiigu KO TIKAI MEES ABI ZINAM

[17:47] (sakira989) nu labi

[17:49] (sakira989) vienaa tavaa dzimeneee tu uzaicinaaji tavu klases biedreni lauru un vina uzkraasoja savus pupu galus un izgaajaa istabaa bez krekla un kruustura=))))

[17:50] (krishinsh) ko tu melo! taa nebija!

[17:50] (sakira989) aaaa un es zinu ka terv ir slepens staabs muusu laukos muusu omi sauc silva reinfelde

[17:50] (krishinsh) ne jau es vinju uzaicinaaju !!!

[17:50] (sakira989) tu uzaicinaaji

[17:50] (krishinsh) NEKAA !!

[17:50] (sakira989) es domaaju ka tu neesi mans braaleens es piezvaniisu vinam riit

[17:51] (krishinsh) OK tad riit sazvanamies. ja man neviens nezvaniis tad es zinasu ka tu meloji !

[17:51] (sakira989) un paprasiisu vai vins bija datoraa vai nebija jo vinam maajaas nav interneta parasti vins iet pie kaada drauga vai pie maniim

? sakira989 ([email protected]) [Numeric IP]

? ircname: 118 WEB:CHAT User

? channels: #dobele #dzeja #gign #nike #valmiera

? server: chat.118.lv (and having fun..)

? idle: 10secs

[17:52] (sakira989) nu labi bet tad es zinaasu ka tu meloji

[17:52] (krishinsh) nu ok

[17:53] (sakira989) nu tad pasaki cik tavam braalim gadi

[17:53] (krishinsh) ja esi mana maasiica, tad riit uzzvani un uzprasi man

[17:53] (krishinsh) es tev tad arii atbildeeshu

[17:54] (sakira989) nu labi bet man nav krediita es zvaniisu no mammas mobiilaa vai aiziesu pie teviim

[17:54] (sakira989) tu dziivo puku ielaaa un es to zinu

[17:55] (sakira989) jo esmu tava maasica

[17:55] (krishinsh) labi man jaaskrien pie klasesbiedra, kura vardu es tev neteiksu jo neticu ka taa esi tu

blood mees ar Dr.Pain kaadas 20 minuutes zviedzaam thumbsup.gif

vina tevi nenosita kad tu taa atklaati raadi ko??? smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...