Jump to content
GIGN Forum

Sestdien Vēlēšanas


Domino
 Share

Vēlēšanas 2011  

140 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kāpēc viņi ir EP? Padomā loģiski. Viņi bija vieni no tiem, kuri intensīvi gribēja saistīt Baltijas valstis ar Krievijas biznesu, kas Eiropai var būt labs ienākumu avots.

Tu tagad atsaucies uz to, ka Krievijā ir ļoti forši nodarboties ar biznesu, ir riktīgi pirkspējīgi patērētāji? Nopietni?

Link to comment
Share on other sites

Radiator arī manās acīs SC nav nekāds nereālais ļaunums, BET viņiem ir savs krievu fanu klubiņš, kas viņiem atdos attiecīgās vietas Saeimā, un ja pa viņiem sāks balsot tādi lohi kā tu, tad viņi ar no laimes asarainām acīm varēs sākt virzīties uz Krieviju un laimīgi varēs atzīt uzreiz 2 okupācijas.

Link to comment
Share on other sites

Kaupo, zini, Tava pirmā atbilde bija visai apmierinoša, bet ekonomikas izaugsme ir jāvērš arī uz ārējo infrastruktūru. Otrā bija pašsaprotama, jo tas bija retorisks jautājums un Tu to ļoti labi apzinies.

Butcher, es nesaku, ka Krievijā ir izdevīgi nodarboties ar biznesu. Es saku, ka Latvijai ir izdevīgi sadarboties ar Krieviju, kā, piemēram, nesen tika izpirkti ļoti daudzi nekustamie īpašumi Jūrmalā tieši by jaunie krievu multimilonāri. Un viņi nepirka tos īpašumus tāpēc, lai okupētu Latviju blablabla, bet tāpēc, ka viņiem pašiem zemē ir tāda korumpētība, ka, ja Tavs uzņēmums sasniedz 50k dolāru vērtību, tad atnāk melni nodokļu puiši un padara Tevi baltu. Tāpēc ir izdevīgi ieguldīt Latvijas īpašumos/uzņēmumos, un SC ārpolitika noteikti to veicinās. Un tas, ka citi uzskata, ka līdz ar to mums būs jārunā krieviski, tad lai seko JEWJITSU piemēram.

Edit: Domino, Tev vajadzēja rakstīt - Tie stulbenji nejeedz latvieshu valodu, bet man vnk nav garumziimju.

Edited by Radiators
Link to comment
Share on other sites

Butcher, es nesaku, ka Krievijā ir izdevīgi nodarboties ar biznesu. Es saku, ka Latvijai ir izdevīgi sadarboties ar Krieviju, kā, piemēram, nesen tika izpirkti ļoti daudzi nekustamie īpašumi Jūrmalā tieši by jaunie krievu multimilonāri. Un viņi nepirka tos īpašumus tāpēc, lai okupētu Latviju blablabla, bet tāpēc, ka viņiem pašiem zemē ir tāda korumpētība, ka, ja Tavs uzņēmums sasniedz 50k dolāru vērtību, tad atnāk melni nodokļu puiši un padara Tevi baltu. Tāpēc ir izdevīgi ieguldīt Latvijas īpašumos/uzņēmumos, un SC ārpolitika noteikti to veicinās. Un tas, ka citi uzskata, ka līdz ar to mums būs jārunā krieviski, tad lai seko JEWJITSU piemēram.

Kāds vel bizness, lol, viņi pirka īpašumus Jūrmalā, lai varētu iegūt vīzu (vai kā pareizi to sūdu sauca), kr4. atļauju uzturēties Latvijā nenoteiktu laiku, lai nebūtu ar birokrātiju jāpisās. Un Jūrmala bija ideāla vieta, kur iegādāties īpašumus - patīkama kūrortpilsēta, katru gadu tūr notiek Jaunais (nu jau vecais) vilnis `n` stuff.

Link to comment
Share on other sites

Butcher, es nesaku, ka Krievijā ir izdevīgi nodarboties ar biznesu. Es saku, ka Latvijai ir izdevīgi sadarboties ar Krieviju, kā, piemēram, nesen tika izpirkti ļoti daudzi nekustamie īpašumi Jūrmalā tieši by jaunie krievu multimilonāri. Un viņi nepirka tos īpašumus tāpēc, lai okupētu Latviju blablabla, bet tāpēc, ka viņiem pašiem zemē ir tāda korumpētība, ka, ja Tavs uzņēmums sasniedz 50k dolāru vērtību, tad atnāk melni nodokļu puiši un padara Tevi baltu. Tāpēc ir izdevīgi ieguldīt Latvijas īpašumos/uzņēmumos, un SC ārpolitika noteikti to veicinās. Un tas, ka citi uzskata, ka līdz ar to mums būs jārunā krieviski, tad lai seko JEWJITSU piemēram.

Vājšs piemērs, jo Jūrmalā krievu netrūkst. Pa vasaru strādāju kā reiz Jūrmalā vienā cafe, reāli latviešu valodā runājošu cilvēku nebija viegli sagaidīt.

Edited by Butcher^
Link to comment
Share on other sites

1. Uz ātro pirkt Latvijā ražotas preces.

cik gan Latvijā ražotās preces dod peļņu Latvijai, ja lielāka dāļa nemaz mums nepieder?

un visi lielie Latvijas ražoto preču atbalstītāji, tas ir apmēram, stāv divas identiski vienādas preces, tikai tā, kura ir 'ražota LV' ir divreiz dārgāka, un viņi izvēlās dārgāko, jo redziet, tā taču ir latviešu! (viss tas ir fufelis)

btw, jupis pareizi saka

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Tie stulbenji nejedz latviesu valodu, kurnu veel vadit valsti (sc). Bet butiba ir taa ka visu izskir vienotiba un zrp vai veidot koaliciju no sc vai vl , tiesam ceru ka tie bus vl , lai tie sc iet....

Valsts valodas zināšana uzreiz nosaka valsts vadībs zināšanas līmeni?

Vājšs piemērs, jo Jūrmalā krievu netrūkst. Pa vasaru strādāju kā reiz Jūrmalā vienā cafe, reāli latviešu valodā runājošu cilvēku nebija viegli sagaidīt.

Interesanti kāpēc? Tāpēc ka visi Urban Astronauti sēž mājās un uztruacas par okupācijas atzīšanas faktu? Man ir točna jāpiekrīt radiatoram, viena parasta iemesla dēļ, viņš izteica domu par to, kas bija uz mēles bet nenāca ārā...

Link to comment
Share on other sites

Valsts valodas zināšana uzreiz nosaka valsts vadībs zināšanas līmeni?

tieši tā, es saprastu, ja viņi teiktu ka nemācīsies latviešu valodu vai vispār tajā nerunātu, bet tas ka viņi TAJĀ runā, ne tik labi, protams, kā everyday normal latvietis, bet tā pat tas nav nekas slikts imo

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Kaupo, zini, Tava pirmā atbilde bija visai apmierinoša, bet ekonomikas izaugsme ir jāvērš arī uz ārējo infrastruktūru. Otrā bija pašsaprotama, jo tas bija retorisks jautājums un Tu to ļoti labi apzinies.

Butcher, es nesaku, ka Krievijā ir izdevīgi nodarboties ar biznesu. Es saku, ka Latvijai ir izdevīgi sadarboties ar Krieviju, kā, piemēram, nesen tika izpirkti ļoti daudzi nekustamie īpašumi Jūrmalā tieši by jaunie krievu multimilonāri. Un viņi nepirka tos īpašumus tāpēc, lai okupētu Latviju blablabla, bet tāpēc, ka viņiem pašiem zemē ir tāda korumpētība, ka, ja Tavs uzņēmums sasniedz 50k dolāru vērtību, tad atnāk melni nodokļu puiši un padara Tevi baltu. Tāpēc ir izdevīgi ieguldīt Latvijas īpašumos/uzņēmumos, un SC ārpolitika noteikti to veicinās. Un tas, ka citi uzskata, ka līdz ar to mums būs jārunā krieviski, tad lai seko JEWJITSU piemēram.

Edit: Domino, Tev vajadzēja rakstīt - Tie stulbenji nejeedz latvieshu valodu, bet man vnk nav garumziimju.

Protams, ka tas ir izdevīgi, bet ar viņu politiku rīt viņi var pateikt jebkuru mirkli šprotes neņemsim, maizi neņemsim jūsu saražotais neatbislt stadartiem. Tāpēc jau daudzi taisa rūpnīcu Krievijā nekā ņemas pārvest katu ko pāri robežai.Īpašumus ir arī sapirkuši visādi kazāhi, kirgizstāņi u nvēl nezin kādi kaukāzi

cik gan Latvijā ražotās preces dod peļņu Latvijai, ja lielāka dāļa nemaz mums nepieder?

un visi lielie Latvijas ražoto preču atbalstītāji, tas ir apmēram, stāv divas identiski vienādas preces, tikai tā, kura ir 'ražota LV' ir divreiz dārgāka, un viņi izvēlās dārgāko, jo redziet, tā taču ir latviešu! (viss tas ir fufelis)

btw, jupis pareizi saka

Ekonomikas attīstība un izaugsme nenozīmē peļņu, ir starpība vai pērkam Latvijā ražotu vai Polijā Lietuvā ražotu.Protams peļņa tiek zviedru un norvēģu saimniekiem, bet apgrozījums nozīmē lielāku ražošanu, kas savukārt nodrošina darba vietas, kas savukārt ceļ dzīves līmeni.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Otrkārt, Rīgas krievus vajag nahrenizēt, jā.

nu un sabrauks te 50% kinieshu, kuri dibinas savas partijas un ieviesis kinieshu kaa 2 oficialo valodu, lol? es pasmietos, bet vispar butu skumji.

un vispar, par ko jus runajat,... te 70% krievu ne reizi Krievija nav bijushi, te ir vinu dzimtene, face it, or go to Ireland... patrioti atradas.

Edited by remix.cc
Link to comment
Share on other sites

nu un sabrauks te 50% kinieshu, kuri dibinas savas partijas un ieviesis kinieshu kaa 2 oficialo valodu, lol? es pasmietos, bet vispar butu skumji.

un vispar, par ko jus runajat,... te 70% krievu ne reizi Krievija nav bijushi, te ir vinu dzimtene, face it, or go to Ireland... patrioti atradas.

nu jebal, kas par lohu ... aaarpraats, izdzeesiet mani no shejienes, kjiinietis nah

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ir kautkur iespējas redzēt konkrētus cilvēkus, kas tikuši saiemā? cvk pagaidām apdeitu nav.

Nav, nekā personīga rādīja provizoriskos, kurus kāds pačukstējis no cvk. Saeimā no skaļākajiem uzvārdiem nav Šlesera draudzene no ZRP, Štokijs un laikam Kristovskis

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...