Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Atsauksmes. Rakstam Kas Patika Un Nepatika.


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Video ir pieejams tikai tiem, kas pasākumā ir bijuši.

Aaaa un es nebiju ne? :D:D

1maja diena biju,vienkārši tāa ir ka nenaak apsveicināties tik savos bariņos tur klačojāt

biju ar igoruTINGERI,arush,red.line :D:D

Link to comment
Share on other sites

Ā, pēc siga nika laikam sveicinājies. Laikam kaut kas ataust atmiņā. deadline, redline, headline da fuck, kā jūs visus var atcerēties? :D

Nu jāa grūti :):D:D

vari pateikt kur video stav gribu ari askatiities ;):D:D

PM ja vari :)

Link to comment
Share on other sites

Izrādās Kapteinim ir vēlviens liels pluss, kuru pat nepiefiksēju pasākuma laikā .. Pēc pirmās nakts jautrības guļot, uzlikām pilnīgu ignore nūkem, kurš izrādās ir dziedājis arī mūsu teltī :D

Es uz vienu sekundi biju atvēris aci, secinot, ka viņš ar dzied pie mums teltī. betnu ignors bij pilnīgs. benčiks gan ignore nav uzlicis :D bet jā, Kapteinis ir vienk izcils.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skatās acīs un dzer :xd3: :xd3: :xd3: :xd3: :xd3:

Tas laikam bija mans teksts :)

Atkal nenormāli norēcos, skatoties kā Tu koļīji Šēru :lol: Beigās tā arī nedabūji? :D

Filma bija nedaudz saraustīta un trūka pāris labas vietas, bet overall patika. Cepums veidotājiem :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Tas texsts bij baigi Labs,vāvereij skatās acīs un dzer :D dabūju uzpiest pauzi,vnk nevarēju apstāties smieties,līdz asarām :D :D :D :D :D :D

Šērai es laikam nepatiku,šī teica,ka nēesmu viņas gaumē :D :D

Jā viģiks labs un garš,bija intresanti skatīties.. Nē laikam!!!-Cik reizes viņa to pateica 2dienu laikā,liekas kādas 100 :D :D un galotnes vārdiem vsp nav.,bet bija labi :D :D +

Link to comment
Share on other sites

Tas laikam bija mans teksts :)

Atkal nenormāli norēcos, skatoties kā Tu koļīji Šēru :lol: Beigās tā arī nedabūji? :D

Filma bija nedaudz saraustīta un trūka pāris labas vietas, bet overall patika. Cepums veidotājiem :thumbsup:

tieši tāpat kā ar filmu dažiem dalībniekiem, kurus izdevās pavilkt uz normālu :troll:

Link to comment
Share on other sites

Video interesants, ir bijusi jautraki video, bet sitam arii nav ne vainas :)

Es uz Nooke uzliku ignore, pie tam loti skaisti paradot, ko es par to visu domaaju :D

Kapeec tik maz no muusu telts celshanas tur tieshi action bija 30 min garumaa :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...