Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Atsauksmes. Rakstam Kas Patika Un Nepatika.


^Ali^
 Share

Recommended Posts

es ļoti maz ko te esmu palasījusi, bet, piemēram, Ziediņa teksts : "Paldies Kristai par minetu, varēji gan muti izskalot". Tas ir iespaidīgi augsts līmenis kādam, kurš ir PIEAUDZIS. ;) Un par cik mans brālis tur nebija klāt visu laiku, tad viņš ko tādu lasot varbūt arī kaut nedaudz varētu sākt tam visam ticēt, un tas nav patīkami.

Link to comment
Share on other sites

Bija jau tie prikoli daudz reciigi pa dzeerum, nu principa visi bija loti reciigi, it iipashi tie kas saakas 6 no riita pirmaja naktii, tur vispaar bez dziivibas vareja palikt :D:D:D

Gan jau buus veel pasakumi, kur visiem mums buus iespeja paradit sevi no labaas pusees, un sharigana joki par minetiem bija izdevies sarkasms pa vidu visam parejam ko vins rakstiija. Runajot par vaaksanu kada uz gultas vietu, nebija jau taa, kad nepiedavaja iet guleet, pati neklausiji un locijies pie ugunskura tapat ka to darija Redline, ta ka pashi vien esam vainigi pie ta, kas un kaa notika, cerams, kad nakotne buus labaak.

Tiesi taapec muusu pasakumos ir pec iespejas mazak meitenes, kur nu veel nepilngadigas, a too saakas viskaut kaadi andalini un rinka dejas... Man kaut kaa tas visu laiku dereja un tieshi tapec nepatika fakts, kad buus veel vairak meitenes pasakuma, no offence, bet ir BBP positivus un coyotes, ja grib atpusties kopa ar caccam, te tomer savacas tauta, kas grib iedzert, pasportot un izaaleties :shades:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Man katru gadu bariņš cilvēku uzjautā: "Uldiņ, kāpēc, ak, kāpēc tu nebrauc uz visslaveno GIGN rautu?"

Atbilde ir diezgan acīmredzama video, ko Odinskas iepostēja.

Es, iespējams, kļūdos, jo neesmu apmeklējis nevienu no pasākumiem personā, bet tā vien šķiet, ka katru gadu atrodas arvien vairāk un vairāk cilvēku (lasīt aunu), kuriem šis ikgadējais pasākums ir iegansts nolieties un pagarināt savu pimpi, tā vietā, lai vienkārši atpūstos.

A, par pašu video, tur nav daudz ko nemaz komentēt. Tas tak ir acīmredzami, ka persona video ir lejas sindroma īpašnieks (kopā ar tiem auniem, kas fonā bļauj).

Bija cilvēki, kurus vēlējosi satikt, taču izskatās, ka puse no tiem ieradušies tāpat nebija.

Bencik, taisi peintbolu kamēr silts. :)

Link to comment
Share on other sites

Peintbols bija tiešām tā lieta, par kuru es galīgi aizmirsu pajautāt, tur pat uz vietas esot. Vai kādam no iepriekšējiem organizatoriem ir doma rīkot peintbolu kaut kad šogad? Es sapratu, ka tajā pagrabā var kaut vai ziemā spēlēt.

Link to comment
Share on other sites

GTFO!

Liepāja nav Liepāja. Tu pats saproti Analgēl ko pīpē?

Man, ja godīgi, dziļi pie d***as ko Tu vai tavi `draugi` par mani domā? Skrien ar galvu pret sienu, ja tevi tas nomierina.

Tu zini, kur es dzīvoju, un vari piekāpt ar "pāris aliem" un parunāt par manu esamību un manas dzīves jēgu.

Tas, ka Teddy tev vajadzīgi n-tie litri 40% lai pieliktu seju, man šņabis etc. šiti negaršo vienkārši.

Alus bļe un tikai alus.

Pāris ali? Mums bija amm ~3 kastēm alus, pāris šņabji utt.

Un 2. dienā aizmaucām uz veici vēl pēc ~2 kastēm alus un šņabja.

Un iemesls, kapēc Tev likās, ka mums ir pāris ali, ir, ka es visus alus un šit izvilku ārā,bet Dominix mājās aizveda gandrīz visus savus alus un šņabjus ( tos vinš no bagūža nemaz neizņēma )

Es visus, kas gribēja apdāvāju ar zaļo krāsu, jo man BĻEĢ nav žēl. paņēmām 1L kopā ar Dominix,0.7lb un cashu un es no savas kabatas pieliku ~10L krāsas.

Man patīk, kad dirš, bet BĻEĢ ( jā ar ALL CAPS RAGE ), ja dirš ne par tēmu tad rot off and bb.

edit: AmE es tev apsolīju palīdzēt ar kursa darbu, ja tev viņš bija par graffiti.

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

Opā, es ar dzīvs :D

Pasākums bij uz urā labs. Paldies visiem par labi pavadīto laiku.

Kapteinis bija vienk āsom labs ar krāsu kopā :D

Man gan šķiet, ka tomēr bik pa daudz nookijs un krista tiek aplikti. Protams krista dažreiz izbesīja līdz baltām pelītēm, betnu kam negadās. Ai, nookijs ar normāls krabis, bik pa daudz iemeta, kotur daudz. Protams ar redline nelika vilties savā slinkumā.

Pāris lietas kas nepatika:

-Vieta ne visai (benciks iemeslu minēja) vislaik bij sajūta ka tusē kāda viesunama(kuru mēs neesam noīrējuši) pagalmā

-Nenopļautā pļava (k-vai kur teltis normāli celt (uz ceļa mietiņus nebij viegli iedurt))

-Vismaz 3 daļa ir cūkas, kuri neprot aiz sevis savākt neko

-Kristas neizdarības, kuras apsolīja veikt pirms pasākuma

Pa lielam laikam viss pārējais patika :) Varētu ar baigi daudz un visādus paldies teikt, betnu būs jau labi :D

fo' shizzle my nizzle tu i tizl'

Link to comment
Share on other sites

šis ikgadējais pasākums ir iegansts nolieties un pagarināt savu pimpi, tā vietā, lai vienkārši atpūstos.

ja meklē tādu čilu ar ~15 cilvēkiem, tad ir ziemas pasākumi pie manīm :) šogad droši atkal varu uzrīkot ja būs braucēji :) esi gaidīts (manu māsu esi saticis, tad man tevi ar jāsatiek :D )

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...