Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Atsauksmes. Rakstam Kas Patika Un Nepatika.


^Ali^
 Share

Recommended Posts

HA.

Anyway, Nookes pazushana nebija nekaads jaunums, tas jau ir noticis 1000x pirms tam, es briinos, ka vinjsh veel nav pamodies bez nieres vai kaut kaa taa.

Cash un Ziedinja troljoshanas pasaakumam dodu 100 balles, es biju pilniigaa panikaa un shokeeta par to, ko vinji man tur staastiija, bet tas taa.

Par pievemto somu...man vinja veel staav vannaa un es nespeeju vinjai piekjerties, lai izmazgaatu. Jebkuraa gadiijumaa, visiem gadaas. Es pat biju tik forsha, ka no saakuma kaut ko saaku tiirit, lai vinjam nav jaapaliek veemekljos, bet pie treshaas vemshanas reizes es sapratu, ka man jaaGTFouto, lai es nesaaku pati vemt uz visaam puseem :D

P.S. Paldies tiem pidinjiem, kam radaas ideja, ka jaapaarnes vinjsh uz otru telti, kur es gulju, ja es nebuutu pamodusies no juusu skaljaa maasterplaana izklaasta un juus buutu vinju paarnesushi, es kaadu vienkaarshi nogalinatu.

P.S.S. Paldies Ziedinjam par nogaadaashanu maajaas un pabaroshanu mashiinaa, Zorgam par sulu. Kaamim par vietu teltii un dzhemperi. Teddy'am par atveshanu :)

Link to comment
Share on other sites

Eu, n00ke, kāpēc tu savu kokteili neizdzēri? Tev speciāli, no pēdējā ruma, uztaisa kokteili, a tu atpakaļ gulēt ielien? Es ļoti šaubos, ka tevi ar tik bomzīgu izskatu, kādā tu biji no rīta, laistu kādā sabiedriskajā transportā, nemaz nerunāsim par braucējiem uz Rīgu, kas tevi vienkārši nevēlējās iekrāmēt savos transportos.

Dzīvē tu biji skaistāks.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā, ka šeit visiem modē ir pateikt kādam paldies, tad laikam arī man vajadzētu:

Paldies Benāram (galvenais pavārs + Nightmare (brieža gaļa ftw) + Zorg (šķērda dārzeņus)

Paldies Kristai par minetu, varēji gan muti izskalot

Paldies Casham par minetu un kompāniju

Paldies Gēlam par rapšu eļļas vāģa pārklāstu un kompāniju

Paldies Kāmim, bet paldies tikai līdz brīdim, kad viņš sāka vemt un slikti uzvesties

Paldies Cerezai par kompāniju un lētticību (uzticību) :D

Paldies Deadalive par kompāniju, začotno humora izjūtu

Paldies Nookem par sprīdīša būšanu, "tu esi mana mīļākā krāsa" un visu citu labumu

Paldies Redline par divām smieklīgākajām aizmigšanas pozām, kādas nācies redzēt (viņš tiešām jahtoja)

Paldies Zorgam, bet ne paldies par krākšanu mašīnā (shhhhhhh, zoooooorg, shhhhhhh, zoooooorg, shhhh, zooooorg)

Paldies Kristai par otru minetu, varēji gan sākumā izspļaut to, kas pirms manis aizķēries

Paldies Samurajam par nopļautajiem 5 hektāriem, viss bija tik gluds, kā Vincistera mati (NOOOT)

Paldies Vincisteram par kompāniju

Paldies Dominixam un Doubletam par klonēšanās padarīšanu

Paldies Wormam par alu, kuru es nedzēru, jo jāsēž pie stūres, bet tāpat paldies, jo varēju ņemt, ja būtu gribējis

Paldies Spitei par vienmēr foršo un laipno smaidu

Paldies Mindam par pārmīzto jēgu. Es būtu tikai lielā zive, kura pabaidītu mazo zivi

Paldies Amei par badu - nekāda sarkasma šeit, labi, ka apēdi gaļu, sastādiji kompāniju. Pašam vairs nebūtu līdis.

Paldies Gludeklim un pidariem, par pidaru būšanu

Paldies Emīlam18, Bulletam (tu ne blek bulet), Mersijam

Paldies Teddijam, kurš zin, ka vienmēr līdzi jābūt līmlentai un savilcējiem

Paldies Ali par 2007. gada manis savākšanu - esmu labojies

Paldies Randrim par suņubūdu un kompāniju. Suņubūda sver tikai 0.5kg !!!

Paldies Tiņģerei (izņemot Igoru), par to, ka bija arī pasākuma nekulturālā/dzīvnieciskā daļa

Paldies Testam2 par spiegu pildspalvu, pagali, kuru gan es neaprakstīju

Paldies Lapsai, par to, ka laicīgi nomira, lai mums būtu uz ko blenzt

Paldies Dominixam par to, ka lika Cashu mierā, jo Cash bija samīzies

Paldies Kristai par minetu

Paldies Odiņam par videomateriāliem (paldies avansā)

Paldies visiem, kurus iespējams aizmirsu pieminēt, jo visu nevar atcerēties. Pārskatot bildes editošu postu, ja kas sitīsies prātā

Paldies visiem, visiem pidariem, kuri neieradās, jo iespējams, ka jūs esat tādi pidari (jo nespējāt ierasties), ka ar jums būtu bijis sliktāk.

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Neaizmirsīsim par mūsu supportu - Kapteini. Man noteikti piekritīs benciks,freelancers,deadalive,wolfblade, rymels un kāds kurš arī viņu dabūja pagaršot. Jo izdzerot tādu daudzumu mums visiem bija tur jāguļ. Bet mēs turpinājām vadīt kuģi līdz bijām nonākuši līdz smiltim(pudeles dibenam)

Specal Thanks to -

pr21.jpg

Link to comment
Share on other sites

Paldies, ka bija tik pateicīgā vietā, savādāk diezvai vispār būtu piebraucis :) Piebraucu tikai 5dien ap 20:00... un ap pusnakti vien nozudu...

Ja ņem vērā, ka gign tusā biju pirmoreiz, gan jau ka pietika! Tika satikti daudzi cīņu biedri...

Kas interesanti, ka 6dien pus3os autobusā uz Rīgu sanāca satikt atkal GIGN`iešus un jau nopriecājos, ka re - nebūs vienam garlaicībā autobusā jābrauc, bet figu - ij AmE ij abi R izdomāja, ka jāguļ, jo viņi 6os esot beiguši spēlēt dzeršanas spēli un nav gulējuši :D

Link to comment
Share on other sites

Es tā arī zināju, ka cash baidīsies no tā, ka es viņu varētu vēl brutālāk modināt, nekā viņš mani sammersaunda otrajā rītā. Bet tā kā esmu lāga dvēsele, tad viss bija čikeniekā un cash nedabūja ciest. Nākošreiz tā krāsošana būs noteikti jāatkārto. Ko nokrāsot, gan jau atradīsim, galvenais vajadzīgi visi krāsotāji. Arī jauni nenāktu par ļaunu.

Nākošreiz es gan paņemšu ausu aizbāžņus, jo no vienas puses es dzirdēju sadzērušos zvēru baru tur, ārpusē, bet no otras puses - krācošo doublet.

Cerezas ibumetīns saved the day. Atsevišķs paldies arī par to. Šaubos, ka n00kem tas ibumetins kaut par gramu palīdzēja, jo 3 dienas konkrēti noplostot ir spējis laikam tikai viņš...

Link to comment
Share on other sites

Ā, un morgans ar vīnogu sulu rox ass! Neatceros no kā es to morganu dabūju, glāze un pudele pie manis paspēja atceļot pāris reizes. Labs stuffs! Tas mikslis pirmajā vakarā noveda mani līdz tādai dirsai sestdienas rītā, ka es pat divreiz dabūju ievelties teltī, lai kaut cik izgulētu to nenormālo poxu un reiboni.

Paldies cilvēkiem, kas sasēja kristu un dabūja viņu nost no scēnas, kad tas tiešām bija visvairāk nepieciešams! Tiešām, čaļi, liels jums paldies!

Link to comment
Share on other sites

Man ļoti nomāc jautājums par taksi :) kurš viņam no dibena izrāva to ērci? :) Un kā pašiem nav kāds nelabvēlīgs pidiņš piesūcies? Jo deadalive viena bija, bet viņš veiksmīgi viņu nokasija

Link to comment
Share on other sites

THIS IS TIRGUS LAUKUMS!

Paldien Benčikam par zupu un visiem asistentiem.

Paldies voleibola pāriniekiem un pretiniekiem,

Paldies tiem, kas ieradās,

Paldies Vinčim par telts pieskatīšanu un salocīšanu. (pārējiem ar, ja tādi bija)

Paldies Šaringanam, ka viņš atgriezīsies dotā ar mums.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...