Jump to content
GIGN Forum

Jaunu Televizoru


doGY
 Share

Recommended Posts

Kādu laiku atpakaļ man viens čalis kas strādā Samsungā stāstīja, ka pagaidām ir pilnīgs beztolks iegādāties 3d TV, jo visa tā sistēma nupat kā ir parādījusies televizoros attecīgi nav līdz galam izstrādāta. Īsāk sakot vēl par ātru ir iegādāties 3d TV, jo pagaidot kādus divus gadus noteikti tur būs visādi jauni brīnumi izdomāti, kā arī būs daudz vairāk ko skatīties uz 3d teļukiem mājas apstākļos.

Piekrītu, tad jau savam super tv jāpierēķina blue ray atskaņotājs, ikmēneša $$ par filmām un tad var zīmēties uz pilnu klapi. Esmu pabijis uz kino man no tā 3d pat acis sāp, tā kā paies laiks un beidzot pateiks, ka šitas briesmonis 3d ir vēl kaitīgāks

Link to comment
Share on other sites

Dogy es tev varu uz augusta beigām ar labu atlaidi dabūt Samsung Smart TV , respektīvi vai nu series 7 vai series 8 / 9 . Kāds 25% skidons , var būt arī vairāk, bet par to neesmu drošs.

tu vispār esi skatījies cik maksā 40/42?? lunis ! par to cenu 40/42 var dabūt ~500

Kādu laiku atpakaļ man viens čalis kas strādā Samsungā stāstīja, ka pagaidām ir pilnīgs beztolks iegādāties 3d TV, jo visa tā sistēma nupat kā ir parādījusies televizoros attecīgi nav līdz galam izstrādāta. Īsāk sakot vēl par ātru ir iegādāties 3d TV, jo pagaidot kādus divus gadus noteikti tur būs visādi jauni brīnumi izdomāti, kā arī būs daudz vairāk ko skatīties uz 3d teļukiem mājas apstākļos.

jā, tikpat es tagad nepirkšu datoru jo pēc 2 gadiem detaļas būs attīstītas 3x labākas

Es nemaz netēmēju uz 3d tikai vajag kvalitatīvu bildi, nu full hd. Galvenais lai būtu maksimāli perfekta bilde, man nevajag lai skrien futbolists un aiz viņa skrien viņam dubultnieks blāvs. Vai arī graudaini. Un nah ir jāpērk Televizors 47 vai 50 collas ja tu nesēdi 5 vai 6 metru atālumā ? Labi liels paldies visiem, es zvanos tālāk.

izskatās ka esi visu dzīvi sēdējis zem analogās tv kur rēali signāls zūd

ps. plazmu

Nu iesaku njemt 46collas visamaz,jo ipashi ja njemsi tos jaunos 3D no kuriem tev vairak galva sapes nekaa bus bauda...Njemt iesaku Samsungu vai Sony, iz pieredzes tev varu pateikt ka Sony 3d bauda bus lielaka nekaa Samsungam...Dien dienaaa varu salidzinaat :) Vairak pa 200Hz , Full HD , Internet Tv , WIFI tev neko nevajag...Tas pats 46EX720 vai CX, tev nebus vajadziiigs,,,,Tu reali dzivee to neizmantosi...

tu neaizdomājies ka viņam vajadzēja 40/42 un (iespējams) ka 46 collas neielīdīs?

Tieši tā.

Ja TV būs paredzēts vakara panorāma, tad vari uzreiz ņemt kādu budžeta lcd variantu un miers.

viņš skaidri rakstīja ka neskatīsies panorāmu

Edited by cash^
brīvs uz divām nedēļām
  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

http://www2.neoshop.lv/sony-kdl-46ex720baep.html

http://www.1a.lv/tv_televizori/led_tv/samsung_ue-46d6500vsxxh_smart_tv/5697748/

ko labaak ?

Okej, Samsungam tev bus spilgtaka tā krāsu gamma, vopšem krāsas pārāk nejēdzīgi spilgtas, Sony tev būs dabiskāks un maigāks attēls...bet ja salīdzinam 3D, tad Sony ieliek vienos vārtos...Esmu 3filenes uz Samsungu noskatijies un 3x 3D filenes uz Sony, sony tas viss liekas realaks... Okej samsungs tev bus planaks ,bet nu i nax tas ir vajadzīgs...Pa 70Ls paķer Sony Cameru un normali Skypā tusē uz urrāāāā :) Pults Sony arī normālāka..bet gaumes lieta... :)

P.s. Tak aizej uz kādu Elkor , tur tev tak džekiņi pastāstīs un parādīs,kas ir labāks...Te jau tev nav daudziem jēga prasīt,kas reāli dzīvē viņus nav salīdzinājis,vai nav bijis uz 1na vai otra brenda prezentācijām un semināriem..>Tā kā es zinu par ko runāju...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Tākā strādāju elektronikas veikalā varu teikt, ka Panasonic televizori ir nedaudz priekšā pārējiem izstrādātājiem kā arī 42 collas ir krietni par maz priekš 3D TV! Lai varētu vairāk kā divi cilvēki skatīties to 3D vajag vismaz sākot no 47 collam un vairāk!

Panasonic TC-P50VT25 FTW!!!

Link to comment
Share on other sites

Tākā strādāju elektronikas veikalā varu teikt, ka Panasonic televizori ir nedaudz priekšā pārējiem izstrādātājiem kā arī 42 collas ir krietni par maz priekš 3D TV! Lai varētu vairāk kā divi cilvēki skatīties to 3D vajag vismaz sākot no 47 collam un vairāk!

Panasonic TC-P50VT25 FTW!!!

Jaa panasonics arii tiri taa neko teljukus ir uzmeikojis,bet cena neadekvaati augsta vinjiem...Vacijaaa iecholeeju tos lielos Panasonic zveerus dziveee,patika tas ko redzeeju...Bet Dogijam pietiks ar Sonjku...Jaa ja skataas 3D tad tv liekas mazaks,nekaa istenibaa vinsh ir...

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, Tu mums esi profs visās jomās, zini ka ramu vajag mazāk. TV pērc ar wifi :DDD, nekas, ka kvalitāte būs sūdīga. Vēl pasaki stayam, kā izvarot meiteni, lai pēdas nepaliek.

Bet tu esi 20gadīgs dzērājs, kurš nekur nemācās un nestrādā. Un vēl citiem mācīs dzīvi dzīvot. "Profs visās jomās" - un ar ko tu pats māki izcelties, izņemot ar savām glupībām?

Par tēmu:

Pašam ir bijuši Samsung ; LG un kkādas tur hujovās firmas ( AKAI, etc). Personīgi uzskatu, ka vislabākie ir LG. Kvalitāte bildē, kā arī cena vēl nav pievīlusi

Link to comment
Share on other sites

nu huj zin, man LG raada ahujenna, modeli nezinu :D collas pie 50, nezinu preciizi, maksaja kaut kas 700ls robezas.

aa vel prikols, ka flashu var iemaukt un luret filmas, panem 50gb flashu un skaties savas blu ray filmas.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Varbūt kāds var pateikt, kāpēc man citas filmas raustās TV, laižot no PC caur HDMI? :whistling:

Ā, jā, un man ir Philips 32PFL9632D, kas diezgan piķoja un bija "kruts" pirms vairākiem gadiem, kad pirku, bet tāpat nesūdzos īpaši tagad. Un tad man teica, ka philips esot labāki attiecībā iekšas/cena.

Link to comment
Share on other sites

lcd/led vai samsung firmas televizoru - paņemsi, nožēlosi

ņem plazmu no lg vai philips, un neklausies ko idiņi runā ka mirstot, viņiem pašiem nav bijusi ilga dzīves pieredze/saskarsme - vienkārši elektrības rēķinus nespēj apmaksāt un tauki no plazmas svīst

Tā televizoru plīšana ir saistīta ar dzīves pieredzi? Man mājās stāv, pirms 2 gadiem nopirkts, LCD philips, kas tieši pēc garantijas beigšanās ir 2x vests uz remontu, jo tur kaut kāda plate pārdega.

Link to comment
Share on other sites

Tā televizoru plīšana ir saistīta ar dzīves pieredzi? Man mājās stāv, pirms 2 gadiem nopirkts, LCD philips, kas tieši pēc garantijas beigšanās ir 2x vests uz remontu, jo tur kaut kāda plate pārdega.

Nezinu,tad tev vnk ir nepaveicies :) Jo man viss iet uz urraa jau 4-5gadus...

Par Elkoru es nezinu,kaa tur ar tiem pardevejiem , vnk tikai to,ka tas tjipa laikam lielakais tehnikas veikals Rigaa :)

Un daudzi LG rada labak,par visiem Samsuudiem... :) Diez kaads bus tas jaunais LG, kursh rada 3D bez brilleem :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...