Jump to content
GIGN Forum

Jaunu Televizoru


doGY
 Share

Recommended Posts

Vai ir kāds eksperts šajā jomā ?

Vajag jaunu televizoru, lai ir viss jaunākais iekšā, bet kautkādus sūdus pārākos arī nevajag. collas ap 40 ~ 42.

cena ap 1000 Ls plus minus. Ko vajag ņemt lai ir iekšā ko nevajag. Un kas ir ar to smart tv samsung ?

Link to comment
Share on other sites

lcd/led vai samsung firmas televizoru - paņemsi, nožēlosi

ņem plazmu no lg vai philips, un neklausies ko idiņi runā ka mirstot, viņiem pašiem nav bijusi ilga dzīves pieredze/saskarsme - vienkārši elektrības rēķinus nespēj apmaksāt un tauki no plazmas svīst

ps. kam tev televizoru pa 1k Ls? 40/42" ~500Ls jaunu ar visiem wifi un citiem sūdiem var nopirkt!

jā un pta.lv iemet aci, tur zemas cenas - tikai piegādē gan neņem, tur slims vecis strādā

  • Like 1
  • Downvote 4
Link to comment
Share on other sites

lcd/led vai samsung firmas televizoru - paņemsi, nožēlosi

Kopš kura laika LCD un LED ir firmas? :lolza:

ko tu pīpē un kāpēc smirdi? tas bija pašsaprotami domāts ka firma nenozīmē "lcd/led"

Nu ja gribi ņemt kaut ko dārgu. Tad varu tev piedāvāt - 42" Cinema 3D LED TV with Smart TV, HD and 850Hz (MCI) 3D. LED + 3D. Lūk tev jauna tehnoloģija.

PS. Tu arī iekļausies apmēram 1000 latos.

kauns ! 1000 latos? 40/42 ar visiem šitiem sūdiem iet ap 500 ja ne mazāk !

skatos tu skaties pēc cenas nevis pēc tā kas lācītim vēderā ! tikpat labi es nopirkšu moskītu pa 50k

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

lcd/led vai samsung firmas televizoru - paņemsi, nožēlosi

ņem plazmu no lg vai philips, un neklausies ko idiņi runā ka mirstot, viņiem pašiem nav bijusi ilga dzīves pieredze/saskarsme - vienkārši elektrības rēķinus nespēj apmaksāt un tauki no plazmas svīst

ps. kam tev televizoru pa 1k Ls? 40/42" ~500Ls jaunu ar visiem wifi un citiem sūdiem var nopirkt!

jā un pta.lv iemet aci, tur zemas cenas - tikai piegādē gan neņem, tur slims vecis strādā

Tu esi idiots.

lcd/led vai samsung firmas televizoru - paņemsi, nožēlosi

Kopš kura laika LCD un LED ir firmas? :lolza:

Tu esi idiots.

Par tēmu runājot - pagūglē, aizej uzprasi pārdevējiem, tajā summā iekļausies normāls tv.

Link to comment
Share on other sites

Nu jā, Tu mums esi profs visās jomās, zini ka ramu vajag mazāk. TV pērc ar wifi :DDD, nekas, ka kvalitāte būs sūdīga. Vēl pasaki stayam, kā izvarot meiteni, lai pēdas nepaliek.

ieks tv es wifi neizmantoju, tu gribi teikt ka topika autors gribēja pirkt crt tv bez wifi pa 1k ls?

ps. tiesi ar 40" tv ar visam ekstram ir ~500 cenas limeni (plasma/led)

viss centisos saja topika neierakstit

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

http://www.1a.lv/tv_televizori/led_tv/lg_42lw570s/6650359/

Sanāks vēl ko brilles nopirkt ģimenei un visiem draugiem, jo 1k tak priekš tv ir ok :thumbsup:

Kādu laiku atpakaļ man viens čalis kas strādā Samsungā stāstīja, ka pagaidām ir pilnīgs beztolks iegādāties 3d TV, jo visa tā sistēma nupat kā ir parādījusies televizoros attecīgi nav līdz galam izstrādāta. Īsāk sakot vēl par ātru ir iegādāties 3d TV, jo pagaidot kādus divus gadus noteikti tur būs visādi jauni brīnumi izdomāti, kā arī būs daudz vairāk ko skatīties uz 3d teļukiem mājas apstākļos.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3D tv ir tāds sūds. nopienti plāno sēdēt izstabā un velkāt briles? gribi izskatīties kā tie lohi, kas naktīs klubos velkā saulenes?

+ ja atnāks kāds ciemos tev būs viņas japiepērk un tie būs vel kādi 50ls pa katru pāri.

3D der tikai iekš kino un pat tur viņš bieži vien ir totāls sūds. pa katru "how to train your dragon" un "avatar" ir desmit "drive angry" un "Thor".

Edited by rusty
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es nemaz netēmēju uz 3d tikai vajag kvalitatīvu bildi, nu full hd. Galvenais lai būtu maksimāli perfekta bilde, man nevajag lai skrien futbolists un aiz viņa skrien viņam dubultnieks blāvs. Vai arī graudaini. Un nah ir jāpērk Televizors 47 vai 50 collas ja tu nesēdi 5 vai 6 metru atālumā ? Labi liels paldies visiem, es zvanos tālāk.

Link to comment
Share on other sites

Nu iesaku njemt 46collas visamaz,jo ipashi ja njemsi tos jaunos 3D no kuriem tev vairak galva sapes nekaa bus bauda...Njemt iesaku Samsungu vai Sony, iz pieredzes tev varu pateikt ka Sony 3d bauda bus lielaka nekaa Samsungam...Dien dienaaa varu salidzinaat :) Vairak pa 200Hz , Full HD , Internet Tv , WIFI tev neko nevajag...Tas pats 46EX720 vai CX, tev nebus vajadziiigs,,,,Tu reali dzivee to neizmantosi...

Link to comment
Share on other sites

Viss ir jau būtu baigi forši, bet ir viens LIELS KASJAKS. Latvijā televīzija neko nepāraida full hd, izzi piedāvātie HD dekoderi arī laiza dibenu. It kā skaitās hd dekoderi(labi ja viņiem ir pieci kanāli), bet es reāli neredzu atšķirību..Es ar savu veco labo Panasonic CRT tv un livas kabeļtelevīziju redzu tikpat labu bildi ja ne vēl labāku. Protams, ja tu gribi visu laiku vilkt no torrentiem HD filmas un skatīties, tad jā... droši, tērē savus 1000 rubļus par LED,PLAZMAS tv.

Link to comment
Share on other sites

What Lācis said.

Latvijā HD kanālu ir tik maz, ka ātri vien būs milzīgs sadface un tiks iztērētā naudina nozelota, ja TV bus paredzets vietejas televizijas skatisanai.

Par tiem iznemuma kanaliem runajot, kurus raida, kā vini pasi saka, HD kvalitatē, man ir baigā aizdoma, ka tas pat nav FullHD (1080p), bet gan HD Ready (720p).

Viss jau ari, protams, ir atkarigs no ta cik talu no tv sēdi. Ja busi 10 metrus no TV, tad jau tas pat 480p liksies nu +/- ok.

On the other hand, ja novilksi no jaukajiem torrentiem 1080p filmu, serialu vai kadu sporta paraidi, tavam acim bus manāmi liels orgasms. :)

Link to comment
Share on other sites

Nav nemaz tik traki Latvijā ar HD kanāliem, ja ir vēlme tad var dabūt vesalu paku ar HD kanāliem dažādās valodās.

Tas viss notiek caur satelīta šķīvi un attiecīgi lai nebūtu mēnesī jāmaksā nenormāls čungurs tas nav līdz galam legāli.

Pašam laukos stāv šāda uzparikte ar dafiga HD filmu kanāliem un tur atšķirība no parasta satelīta kanāla ir ļoti laba redzama. Ir arī kaut kādi 3d kanāli, bet tā kā man nav 3d tv tad es redzu kaut kādu mega sakropļotu bildi.

Visas šitās kabeļtelevīzijas un tipa digitālās televīzijas ir mega sūdi salīdzinot ar normālu satelīta ustanovku. :thumbsup:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...