Jump to content
GIGN Forum

Busters...


archie
 Share

Recommended Posts

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ieniistu busteru vinja pashreizeejaa stadijaa, neljauj man speeleet, katrreiz, kad ieeju iekshaa, pec paris sekundeem izkiko, rakstiidams, ka man vinsh nav iesleegts, kaut vai ir un pat raadas "connected, ready" ...

shodien pirms paaris stundaam , kaa par briinumu, iegaaju iekshaa un kaadu pusstundinju paspeeleeju un pat neizkikoja, nopriecaajos, beidzot sataisiijushi, bet tagad atkal tas pats - met aaraa confused.gif

nu lab tapat jau maz pagajusha laika sanak spelet cs, bet tomer gribeetos jau mazliet paspeeleet...

Link to comment
Share on other sites

ai bloodinj ... tas nav atkaariigs no C-D ... tas ir atkariigs no citiem , aareejiem speekiem ...

mani teiksim 2 stundu laikaa no ggna atvieno vismaz 8-10 reizes ... bet es jau esmu paspeejis pierast ... kas gan man cits atliek ... gribaas tad gignaa paspeelet ...

BEEET ...

ir viens liels bet ... tie BUSTER kretiiniskie lagi ... kad aplodeejas mans skriins(Jaaniitim mazaak alus jaadzer, a to uzrakstiit vairs nespeeju ne suuda ...(or ko tas BUSTER dara tur ar manu PC )) bet karoch ir daudziem indiviidiem stulbi lagi ar to BUsterU sad.gif((

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...