Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Datumi, Round #2


worm
 Share

  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Man der abi datumi, tā ka ļauju administrācijai izvēlēties pašai, kurā burziņš notiksies.

Pats ieklikoju uz 12-14 , jo aldziņa kontā ieripo ap 10 datumu.

Mēneša beigas neder, jākļūst par precētu vīru.

Link to comment
Share on other sites

Varēsi ripot ar mani, vēl vrode doublet pieteicās kā braucējs. Ja Bamb1n0 nobalsoja par 12-14 un tiešām taisās braukt, tad arī viņš brauks ar mani. Tad pagaidām vēl viena vieta izīrējama manā divpajūgā virzienā no Liepājas uz ...

Link to comment
Share on other sites

Visus tos faggotus, kuri būs nobalsojuši par datumu, bet neieradīsies vajadzētu ar sūdainiem mietiem sist. Nafig balsot par datumu, ja nav plānots ierasties. Komōn. Man tagad būtu jājūtas vainīgam par to, ka nobļāvos PLS PLS PLS 12-14. ? Balsošana ir TIKAI TIEM, KURI REĀLI PLĀNO IERASTIES.

Pizģec kaut kāds.

Nē, nu gan jau ir daži, kuri domā "Ja es nospiedīšu 5-7, tad ātrāk varēšu cumšotot uz macho sejas "gign sejas" topikā", bet iztiksim bez tā.

Link to comment
Share on other sites

Visus tos faggotus, kuri būs nobalsojuši par datumu, bet neieradīsies vajadzētu ar sūdainiem mietiem sist. Nafig balsot par datumu, ja nav plānots ierasties. Komōn. Man tagad būtu jājūtas vainīgam par to, ka nobļāvos PLS PLS PLS 12-14. ? Balsošana ir TIKAI TIEM, KURI REĀLI PLĀNO IERASTIES.

Pizģec kaut kāds.

Nē, nu gan jau ir daži, kuri domā "Ja es nospiedīšu 5-7, tad ātrāk varēšu cumšotot uz macho sejas "gign sejas" topikā", bet iztiksim bez tā.

pasākumā vajadzētu kādam ar anketu apstaigāt apkārt un atķeksēt, tos kuri bus balsojuši un nav ieradušies suspendu uz mēnesi par spamu :devil:

Link to comment
Share on other sites

ņam. 200km ko ar autiņu braukt.

negribat Dj_Erix vietiņā atkal? :) tā forša, tuva un visi zin kur atrodas :thumbsup:

rusty, tas "tuvu" no liepājas bija +/-750km kopā :D

cik nu kuram tuva! :)

+1

uun jā anfisa laiks ierasties uz balliti :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...