Jump to content
GIGN Forum

Gign Burziņš 2011, Datumi, Round #2


worm
 Share

  

90 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

mazsvarīgi, jo tur ir gandrīz visas VIP personas. Bet tā - kādi 6-7, no kuriem tikai 2 ir tādi par kuriem neko neesmu dzirdējis.

Nezinu kāpēc worms izdomāja, ka jārīko tajā padsmitajā. Neba nu pasākuma kvalitāti nosaka cilvēku kvantitāte. Bet tas tikai mans viedoklis, citādi - man vienalga.

Link to comment
Share on other sites

nu 5.-7. tur esot kkādi svētki viņiem tur uz kuriem droši, ka iešot, bet 12.-14. laikam spamurajam jāstrādā.

Es tā īsti vēl neesmu iebraucis, bet cik noprotu, tad Krista uzņemās to vietas atrašanu un ierādīšanu, ja tā, tad pirmais variants neder anyway.

VIPi ne vipi, bet vai tad jaunas sejas nevajag redzēt? :)

Pārskatīju abus sarakstus, tomēr gignā zināmo skaits ir stipri līdzīgs un tos vispār nezināmos varētu svītrot ārā vnk.

EDIT:

Vajag tos cilvēkus skaitīt pēc naudiņām, visi skaita Kasparam 1Ls, tas, kurš nosūtījis ir iekšā sarakstā attiecīgajā datumā :D

(par kopsummu tiek iepirkts šampis)

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

nu 5.-7. tur esot kkādi svētki viņiem tur uz kuriem droši, ka iešot, bet 12.-14. laikam spamurajam jāstrādā.

Es tā īsti vēl neesmu iebraucis, bet cik noprotu, tad Krista uzņemās to vietas atrašanu un ierādīšanu, ja tā, tad pirmais variants neder anyway.

VIPi ne vipi, bet vai tad jaunas sejas nevajag redzēt? :)

Pārskatīju abus sarakstus, tomēr gignā zināmo skaits ir stipri līdzīgs un tos vispār nezināmos varētu svītrot ārā vnk.

pēdējais laiks iebraukt ;)

viņam nav jastrādā, bet jabrauc uz pīļu atklāšanu, jap es uzņemos

Link to comment
Share on other sites

Aizbraukt vēlme ir, tad domāju, ka izkārtošu sev laiciņu piektdien pēcpusdienā aizbraukt un svētdien no rīta būt atpakaļ. Domājams, ka arī mani var pieskaitīt pie braucējiem 12-14, kaut gan daudz labāk būtu 5-6 :/

Link to comment
Share on other sites

datums mans ir pilnīgi vienalga, bet es tiešām piekrītu macho, tur pat puse nekad nav redzēta un šaubos vai vispār ieradīsies.

Puse noteikti tāpat atkritīs

sLIDe , marija , DoubleT , IgorsTINGERE , ~ jeyna ~(katru gadu sola, bet tāpat nebrauc) , ZnT , Ectasy , Bamb1n0 , padod alu(eziits, viņš apvainosies forumā un nebrauks) , Chucky , quickaim , attachment , Chester , th3crims ,soulivo (quickaims!!! Alus viņam netiks dots) , bon1facijs* , b0r1ng .

Cik no viņiem reāli ieradīsies? būsim godīgi..

Link to comment
Share on other sites

datums mans ir pilnīgi vienalga, bet es tiešām piekrītu macho, tur pat puse nekad nav redzēta un šaubos vai vispār ieradīsies.

Puse noteikti tāpat atkritīs

sLIDe , marija , DoubleT , IgorsTINGERE , ~ jeyna ~(katru gadu sola, bet tāpat nebrauc) , ZnT , Ectasy , Bamb1n0 , padod alu(eziits, viņš apvainosies forumā un nebrauks) , Chucky , quickaim , attachment , Chester , th3crims ,soulivo (quickaims!!! Alus viņam netiks dots) , bon1facijs* , b0r1ng .

Cik no viņiem reāli ieradīsies? būsim godīgi..

nu vismaz 1 no viņiem 100% būs. pat zinu kurš ;)

Link to comment
Share on other sites

datums mans ir pilnīgi vienalga, bet es tiešām piekrītu macho, tur pat puse nekad nav redzēta un šaubos vai vispār ieradīsies.

Puse noteikti tāpat atkritīs

sLIDe , marija , DoubleT , IgorsTINGERE , ~ jeyna ~(katru gadu sola, bet tāpat nebrauc) , ZnT , Ectasy , Bamb1n0 , padod alu(eziits, viņš apvainosies forumā un nebrauks) , Chucky , quickaim , attachment , Chester , th3crims ,soulivo (quickaims!!! Alus viņam netiks dots) , bon1facijs* , b0r1ng .

Cik no viņiem reāli ieradīsies? būsim godīgi..

Nah es sarakstā, ja es balsoju ar Null vote (View results) ?

Link to comment
Share on other sites

Nu wow, ar medību biedriem satiksies vēl dahu... daudz reizes un piedzerties brutāli varēs arī pasākumā, ne tikai atklāšanā :DD:thumbsup:

pirmkārt, es nedzeru,

otrkārt, man tas ir svarīgākais notikums gadā.

vispār jau, ja notiks manā pusē, tad uz kādu brīsniņu jau varu pieskriet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...