Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

To čatu kkā izrubīt nevar, man tie sīkie pediņi, kas nonstopā bļauj noobs, noobs un paši neko nedara līdz pelītēm jau noriebušies.

Ar hecarim pagrūti spēlēt, līdz šim tikai 1 normālu ir patrāpījies redzēt, kurš skaisti gankoja + vēl smuks skins bija čalim, ar izkapti.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Varus patch iznaaks naakosh otrdien, vai treshdien. Shodien vinsh ir pieejams PBE serveros, lai testetu bugus etc shitu.

ak jaa, zinu mazu infu par nerfiem , pagaidam 2 tik

Galio fires a concussive blast from his eyes, dealing 80/135/190/245/300 (+0.7) magic damage to enemies near the impact location, and reducing their movement speed by 24/28/32/36/40 % for 2.5 seconds.

Cost 60/65/70/75/80 Mana

Range 900

Cooldown 7/7/7/7/7 Seconds

Galio fires a concussive blast from his eyes, dealing 70/125/180/235/290 (+0.6) magic damage to enemies near the impact location, and reducing their movement speed by 24/28/32/36/40 % for 2.5 seconds.

Cost 60/65/70/75/80 Mana

Range 900

Cooldown 7/7/7/7/7 Seconds

un udyra Q VAI W NERFOS nezinu uz cik procentiem,jo RIOTieri uzskata, ka vinsh ir parak stiprs...

Iespejams, ka galio nerfi vel bus kautkur , shitas vel ir sikums.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

http://www.reignofga...west-beta-realm

New Item:

  • Athene's Unholy Grail
    • Item Cost: 2950
    • Recipe Cost: 500
    • +80 Ability Power +40 Magic Resist +15 Mana Regen per 5 seconds +15% Cooldown Reduction Passive: Restores 12% of your max Mana on Kill or Assist. UNIQUE Passive: Increases your Mana Regen by 1% per 1% Mana you are missing. Does not stack with Chalice of Harmony.
    • Components: Fiendish Codex + Chalice of Harmony + Recipe (500).

lold, tas athene...</p>

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Annija sūds. Rangedi sūdi. Ņem Garenu un drāz sejas.

Ko tu vispār zini.

Cash, ņem Annie. Viņa ir ļoti labs čars, ko pirmo ņemt. Milzīgs autoattack range, lai droši last hittotu creepus, pāris skillshoti, lai mācītos trāpīt tos, pasīvais, kuram jāpievērš uzmanība, maza cena, lai ātri var nopirkt un vēl pēc nedēļas viņu uzbuffos. Perfekts champions priekš iesācēja.

Kāds tev niks? Kurā serverī spēlē?

Link to comment
Share on other sites

ja godīgi tad ryze manuprāt ir vislabākais variants iesācējiem. Viņš ir arguably the strongest ap mid atm, viņš ir ļoti tanky, viņam nav neviena skillšota. Sākumā būs grūti ar viņu lasthitot, bet kad pieradīsi tad tas būs baigais pluss tā pa defu.

Link to comment
Share on other sites

Hey folks,

Some of you got some unofficial notes (some true, some not) and are talking about confusion with the Shen global nerf. That's understandable, since we're not doing it.

To be clear, this change is not going in and wasn't intended to anyway.

Move along, nothing to see here.

<c>Morello.

source : http://na.leagueoflegends.com/board/showthread.php?t=2058443

+ ashes remeiks kaut kaads tur uz skinu.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Es tiesi domaju, ka Ryze nav nuubiem. Tiesi to iemeslu del, ko mersijs teica.

Viss ko ar Ryze jaunie iemacas ir paniski spamot skillus, kad ar kadu cinas.

Annie ir viss, ko vajag, lai apgutu league of legends mehanikas. :)

Link to comment
Share on other sites

ryze ir op noob pick, kas attiecas uz normal game un zemajiem līmeņiem. Ar AD carry nebūtu ieteicams sākt mācīties (ashe utml) jo viņi ir low hp, bet taja pašā laikā jāvelk komanda, jo ir ad carry. Annija, nunu būs ok, jo ir samērā tanky un easy play. Kā jebkurš recomended chars. Warwicks arī ir labs choice (es ar viņu sāku), jo iemācies kā viņš darbojas līnijā, pēc tam jau vari trenneties uz džungļiem. lifesteal var noturēt viņu ļoti ilgi, neejot atpakaļ uz bāzi.

Link to comment
Share on other sites

kā būtu pa taisno maukt ar ap ezreal? iemācīsies landot skillus, pozicionēties un fārmot, all in one!

Bet ja nopietni, nesen Alex_Ich teica amā, ka viņš nūbiem iesaka ar karthus spēlēt, jo var iemācīties skillšotot, fārmot, pozicionēties un map awareness.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

kā būtu pa taisno maukt ar ap ezreal? iemācīsies landot skillus, pozicionēties un fārmot, all in one!

Bet ja nopietni, nesen Alex_Ich teica amā, ka viņš nūbiem iesaka ar karthus spēlēt, jo var iemācīties skillšotot, fārmot, pozicionēties un map awareness.

MUDAK.

Moš var nopirkt 14 Annijas Ezreal vietā? Tik neizdevīga izvēle.

naudinja @ west

Pāris ļoti ātri ieteikumi.

Nespēlē pret botiem. Pat, ja failo, pret parastajiem, NESPĒLĒ AR BOTIEM. Kad būsi ticis līdz 30 levelam, pateiksies šim ieteikumam.

Rekomentētie itemi gandrīz vienmēr ir nepareizi. (vienmēr ir nepareizi, bet dažreiz ir kaut cik sakarīgi, salīdzinot ar citiem gaijumiem, kad visi kā viens ir garām) Kamēr spēle lādējas, iečeko šo vietni pēc championa guide, kur arī redzēsi kādi itemi ir "pareizi" - http://solomid.net/guides.php?champ=&sort=0&submitted=0&approved=0&featured=1

Ā, un nāc čillo GIGN Mumblē, kad spēlē. Uz ātro varēsi kaut ko uzjautāt.

Link to comment
Share on other sites

Ar Karthus nemaz nav tik viegli, sākumā, kad biju knapi iesācis spēlēt, paķēru Karthus brīvajā nedēļā (jo biju redzējis kā viens ar viņu uztaisīja kkādu 30:1:5, cipars izdomāts, bet tuvu reālajam) un tā iegāzos, ka nevarēju saprast kā ar to mēslu var kko izdarīt. Tagad, kad spēle iejājusies, ar Karthus cita drišana, visiem viņš besī, tāpēc ar viņu forši spēlēt, visiem aiziet RAGE, kad no zila gaisa sasper zibens.

Link to comment
Share on other sites

oo, jā. ļoti labs padoms. dingot lvl 30 un uzreiz ranked. good luck with that lol.

kada jega spelet tos 25 levelus, ja tapat kamer normalu elo dabūsi būs kaudze ar botiem jāapsteidz, jo arī uz 30 lvl ir lowi. Skilu uzdzen no demo un guidiem. same as cs

Link to comment
Share on other sites

Ar Karthus nemaz nav tik viegli, sākumā, kad biju knapi iesācis spēlēt, paķēru Karthus brīvajā nedēļā (jo biju redzējis kā viens ar viņu uztaisīja kkādu 30:1:5, cipars izdomāts, bet tuvu reālajam) un tā iegāzos, ka nevarēju saprast kā ar to mēslu var kko izdarīt. Tagad, kad spēle iejājusies, ar Karthus cita drišana, visiem viņš besī, tāpēc ar viņu forši spēlēt, visiem aiziet RAGE, kad no zila gaisa sasper zibens.

neviens jau neteicai, ka ar viņu ir viegli spēlēt, tieši otrādī, spēlējot ar viņu iesācējs var ātri apgūt dažādas iemaņas.

P.S. un1imited, lūdzu, lūdzu neraksti te vairs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...