Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

pastāv iespēja netikt pie spēlēm ar labiem spēlētājiem...

Nu nevar izrauties uz augstāku ELO ja tu uzmanīgi sēdi pie sava turreta, fārmo kad vien iespējams... Nelien nelīdzvērtīgā kaujā. Bet piemērams tavs komandas biedrs IET UN NOMIRST 7 REIZES ZEM IENAIDNIEKU TURRETA un vaino supportu... WTF? Esmu slikst spēlētājs ja tā man notiem 90% spēļu?

Link to comment
Share on other sites

Piekritu boringam... Lai ari es varbut visu nezinu, bet savu lane es vienmer varteikt uzvaru, safarmojos ieverojami vairak. Ir protams iznemumi kad ir lidzigi. Pa lielam man gandriz nekad nevajag jungleri un ja es jutu to, es ta ari pasaku, lai vins koncentrejas uz mid un bot. Ik pa laikam ari kadam citam leinam palidzu, ta ka savu darbu es izdaru. Nu nevaru es neko panakt ja citi leini feilo...

Protams pa retam man ari gadas kads fail un esmu vainigsm bet tas ir salidzinosi reti, un vel retak ir tas ka manas vainas pec zaudetu.

EDIT: Nu ka var spelet ar tadiem auniem. Pirmkart tupai griekis sava valoda kaut ko murmule, bet nu tik daudz mes sapratam ka njems Anivia pret Kassadinu. Whatever, jau zaudets, zinot tupos griekjus. Talak mums viss izrunats, es solotop eju. Peksni calis panjem Malphite un ies solotop. Nu wtf es prasu, a tas atbild: Just wanted to Malphite this game, so I just took it....

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

NU es isti nesaprotu to sistemu ka tiek enemy iedaliti. Nu tjipa pec elo, un tikai? Piemeram man tikko komanda visi speletaji ap 50-60 uzvaram, a pretiniekos visi +100 un vienam 340... Nu nezinu cik tas godigi, lai ari lohs avrbut, bet ar tik daudz spelet tas lohs bus labaks apr lohu ar 50 spelem.

Velarvien uzskatu ka Morde ir konkrets OP, ja kaut cik normali mak spelet. TIkko vnk morde izardija mus. Lai ari enbija nemaz tik nenormali sfeedots, es ar visu atmogs nespeju neko iesist un citi ar.

Link to comment
Share on other sites

ja jūs stāvat blakus teamfightos, vai fokusētjat viņu, tad tā. bet morde nav mobīls, viņš nevar īsti ieiet tīmfighta vidū un dabūt armoru un damage.

stiprs jau viņš ir, ja nepareiz pret viņu spēlē.

Edited by Fake^
Link to comment
Share on other sites

Morde pa defu buildo FoN. Apvienojumā ar Shurelias ir diezgan viegli ieskriet visiem vidū. Plus vēl slow no Rylais. Tak pilna dirsa ar čampioniem, kuriem nav gap closer skillu, bet tas jau neliek viņiem momentā būt useless.

Link to comment
Share on other sites

NU es isti nesaprotu to sistemu ka tiek enemy iedaliti. Nu tjipa pec elo, un tikai? Piemeram man tikko komanda visi speletaji ap 50-60 uzvaram, a pretiniekos visi +100 un vienam 340... Nu nezinu cik tas godigi, lai ari lohs avrbut, bet ar tik daudz spelet tas lohs bus labaks apr lohu ar 50 spelem.

Velarvien uzskatu ka Morde ir konkrets OP, ja kaut cik normali mak spelet. TIkko vnk morde izardija mus. Lai ari enbija nemaz tik nenormali sfeedots, es ar visu atmogs nespeju neko iesist un citi ar.

Nu sisteema ir taada, poxuj cik tev ir uzvaras vai zaudes, tevi vienmeer iemetiis ar taadu elo kaa kaads tev ir +/- Ja piemeeram tu duo q ar kaadu piemeeram ar 1600 elo un tev ir 1100 tad iemetiis pret taadiem pashiem nu tobish 1100-1600 elo kaut kur ap to var buut 1400 var 1200... Nu krch tu saprati, ja?

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

lool. man patīk troļot :D

spēle sākas. es ar olaf topā pret brand un nid. tur papišu un eju prom. man score 1:10 xD

reāli spēle tāpat reāli ilgi iet. dabūnu visus lielos armorus uz sevis. un es viens pats eju pret full build ad evelyn un graves. atpishu evelyn un graves tiek prom ar 5% hp...tāds lol. pietam šiem bij armor pen :D

nebij īpaši nācies redzēt, ka bruisers var nolikt full build ad (ar BT stakiem) viens pats. kur nu vel divus :D

parasti tie leit game maļ visiem cauri pa cik katrš šāviens ir ~200 lifesteal ik pa sekundi.

btw olaf full armor build - 200 hp regen/5 sec :D mundo tik labs nav gadijies nekad :D

Link to comment
Share on other sites

Eu, davai pietiks šitos postus par to cik sūdīga jums komanda vai spēlētāji komandā ir bijuši.

Visi saprot, ka low elo dzīve ir grūta. Nav jau tā, ka kāds baigi lasa un rausta citu asaras.

Ja ir tēma par ko runāt - raksti - ja nav ko teikt, bet tikai vaimanāt par spēlētāju buildiem un skillu - neraksti.

Link to comment
Share on other sites

Nuu ja netiks apspriestas speles, tad te vispar nebus par ko rakstit, jo parejais jau laikam izrunats sajas 77 lappuses jau. Vienmer tak gribas pasudzeties par tizlu speli, a par labu tak anv ko teikt, viss notika ka tam bija janotiek, tiesi tapat ka hokeja. Ja uzvareja, tad plans tika izpildits, ja zaudeja- tad tiek mekletas problemas.

Es tiesam apsveru domu pariet jau, jo man grieki, poli un vel lielaka dalja krievu vnk tracina. Katra otraja spele vini ir premades un ies kur viniem vajag un tapat visu sacakares.

Tagad man interese paris sikumi kuriem uzduros te lasot, bet neiedzilinajos. Kaa tur ar pariesanu? Sakuma var pa velti pariet? Ka tas notiekas? Un nakamais... Var dabut IP punktus par champjiem? Tas pat loti man interesetu, ir kaudzite tadu, kurus nu noteikti neizmantosu...

Link to comment
Share on other sites

Par vēlti var pāriet ieejot Market -> Other -> Transfer. Otrā reize maksās RP, bet pirmā par brīvu.

Dabūt IP un RP atpakaļ par championiem var tikai 3 reizes (3 championi vai skini). Raksti supportam vēstuli, ka nevēlies ar šiem championiem vairāk spēlē un viņi tev atgriezīs 5 dienu laikā IP/RP.

Un apspriest būs ko. Katru nedēļu kaut kas jauns parādas un katru otro nedēļu ir lielas izmaiņas patchos. Plus vēl daudziem rodas dažādi jautājumi, ko apspriest. Redzi tev, piemēram, bija jautājums IP atgriešanu un pāriešanu no viena uz otru serveri, laigan tas jau vismaz 2 reizes ir izrunāts. Tākā nevajag dirst par atkārtotu izrunāšanu, ja pats neesi spējīgs atrast topikā atbildi. Un kāpēc neesi spējīgs? Tāpēc, ka viss ir aizspamots ar asarām.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...