Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

fck, palieku pie sievas, te nav lol... taa labprat pamauktu rankedus, a to vienam zb! es vel biezi redzu ka bano amumu! un karthus lai gfan specigs, vinu kounterot ari diezgan viegli! varbut rit vakara ir kads kas bus gatavs vairakus ranked pamaukt?

kāds elo tev ir ?

Varu saderēt, ka retārdi ir tikai citi un ne tu.

Nu nav tik traki , es ļoti daudz feiloju. Bet nu nezinu vai tu 30lvl buildotu ap lee sinu , vai teiktu ,ka kassadins nav op , un nobanotu rumble.

Link to comment
Share on other sites

Akali ir nonerfota, nevis ir iemācījušies pret viņu spēlēt.

murgs, nav vinja nonerfota tik nereali (gandriz vispar ne).. JA TU uzskati , ka 2% no vinjas passiva ir nereals nerfs, tad ok.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

murgs, nav vinja nonerfota tik nereali (gandriz vispar ne).. JA TU uzskati , ka 2% no vinjas passiva ir nereals nerfs, tad ok.

Kur es teicu, ka nereali nonerfota? Patik sita subforuma lasitaji visu 10000000 reizes parspileti uztver.

Link to comment
Share on other sites

Pedejas speles ar gp pat loti labi turu topu un viss iet ciki! Viena problema tikai, kas rodas jau sen. Nu nevar normalu speletaju ar Mordekaiser apturet. Sakuma pret vinu nekads dmg nav, jo vinjam jau ta labs defs un vins var farmoties vnk fantastiski, reali nevienu minion nepalaizot garam. A pectam vnk kosmoss, ka vins dabun kadu sakarigu ap staff, taa ir psc.

Pedeja spele sakuma vinu meginajam nospiest un bija 0-3-0 vinam, bet tapat farmojas fantastiski un ka tik tika pie spell wamp un drusku ap, taa lai ari es biju biju ar atmogs, nu nehuja nevareja vinam dmg uztaisit, a vins taisija jau kosmisku. Principa laikam tikai rets champs vinu spej savaldit, parejie vnk neko nespej vinam izdarit.

Link to comment
Share on other sites

ar mundo var apturēt :P

es tiko ar mundo (ar 6 armoriem spēles beigās) viens pats gāju pret full build leblanc, morde :D un atsitu arī xD

viņi ieraugot mani muka jau :)

btw. nebiju domājis ka tiešām tik labs mundo top lane pret citiem melee. tas bij tik smieklīgi kā renektons muka no manis :D es nositu šo vienreiz spēles beigās pie torņa. šis atnāk atpakaļ un atkal situ viņu tieši zem torņa reāli 2 vs 1. un atkal šo atsitu :D

un morde ar jebkuru normalu ap carry, kas var farmot var counterot. sakuma vins liekas op, jo viņam pietiek ar RoA lai jau tankotu un nosistu. a tu tikmēr nopērc ceupiri - pakaito līdz šim 50%hp un tad ej pēc killa. (kā arī sit tikai tad kad monstriņi ir apkārt. savādāk 1vs1 viņam tas āmura skills ir diezgan stiprāks)

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

jūs jokojat?

viss, kas jādara, lai nosistu morde ir jāspiež. tiec vietā bez minioniem un crush viņu. viņam 1v1 damage ir mazs un bez shield'a viņš ir kā stikls. stāvi aizmugurē, kad blakus ir tavi creepi un kad nav, sit viņu.

dominē leinu un spēli.

Link to comment
Share on other sites

morde ar zilo bufu neuzvarams 1x1, believe me.

Un jaa, mundo ir ljoti speecigs pec bufa, vienkarshi visi doma, ja uzmet ignitu vinsh tiek momentali konteros, xuj tur bija, tapec ir domats QSS, CLeANSE, PISS!

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Jajebu.!!!!

Vrb tas esmu tikai es, bet Zigis ir pārspīlēti labs. JA ar viņu prot spēlēt tas ir vnk ārprāc.

Uzspēlēju nedaudz ar saviem 1000+ čuvakiem no UK.. Ārprāc. Ja ir taktiska domāšana (vismaz nedaudz ) Ziggis ir jaunais Pain in da ass.

Šodien nopirku. Izspēlēju 4 spēles. 2 iekš klassic galīgi nosūkāju. 1 ar botiem pēc tam patrennējos lai iemēģinātu kārtīgāk kas un kā. Un pēc tam pa taisno iekš ranked ar puikām. Un es teikšu. passīvais + q sākumā, pēc tam atkāpšanās ceļā W un E, un protams R kad vien rodas nepieciešamība. Nones jumtu. Svaida un spridzina uz visām pusēm. Sēdēju un kā ripiņas saēdies priecājos par sprādzieniem. :D

Kādi jums iespaidi par jauniņo?

Link to comment
Share on other sites

un morde ar jebkuru normalu ap carry, kas var farmot var counterot. sakuma vins liekas op, jo viņam pietiek ar RoA lai jau tankotu un nosistu. a tu tikmēr nopērc ceupiri - pakaito līdz šim 50%hp un tad ej pēc killa. (kā arī sit tikai tad kad monstriņi ir apkārt. savādāk 1vs1 viņam tas āmura skills ir diezgan stiprāks)

OH MY GOD........ FUCK THAT BITCH!

Link to comment
Share on other sites

Sakat ko gribat, bet morde nereali sacis aardit. Sodien kadas 5 speles parliecinajos ka calji ar Mordi iet paari visam. Tops, mids un pohuj kas pretii, vnk izarda un teamfightos pectam veel trakak aarda.

Es saku pa druskai celties atpakalj. Bija taisniba, es nemu cempjus kas pectam vienatne var daudz ko izdarit. Pa retam tikai panemu ko citu, ja nu parejie notrollo. Ar gp iet pa skaisto paslaik. Tikko pat panemu lee uz jungle, jo suckas saka gp banot :D Ar lee arii smuki iznesu. Lai gan vinju tjipa apgraizija, jungot loti viegli.

Link to comment
Share on other sites

papisu 100 elo, esmu tagad priecigs.

edit : izdzesu nah aara to suuda speeli. labaak speeleshu taalak savu bloodlinechampions.com nekaa shito atpalikoshu komjunitija xuinju! Zinu, ka velak ieienstaleshu atpakalj, bet tagad pox.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...