Jump to content
GIGN Forum

Vācija


Hm. Murdock
 Share

Recommended Posts

Kr4. ir darba piedvājums Vācijā - reģipsis, špaktelēšana un krāsošna, un stafka ir 10 euro stundā. Tāda summa ir nopietna vai kkāda apišana? Lūdzu izteikties tiem, kam ir kkāds sakars bijis ar Vāciju + celtniecības jomā.

enufuergo vai kā tev bija niks - ej nahuj :>

Link to comment
Share on other sites

Pirms vai pec nodokliem? Maza alga vispar.

Beefs

Cik es nopratu, tad viss pasākums iet neoficiāli, bet tajā pašā brīdī - pirms pāris gadiem IRL šancējot (treknajos gados) dienā sanāca 70 euro (tas bija oficiāli), tāpēc ir tāda intrese, kas par nahuj :>

Link to comment
Share on other sites

Arii es uzskatu,ka tas ir konkretakais app1siens... Ja Vacu darba sludinajumu lpp atrastu,tad butu OK,bet tepat ss.lv... appisiens pa visiem iespejamiem caurumiem...

Nus SS`ā bija sludinājums, ka vajag džekus uz reģipša skrūvēšanu, špaktelēšanu, krāsošanu. Okey, sazvainājies, aber džeks teica, ka viss pasākums notiek Vācijā. Protams, uzreiz jautāja vai esot ar mieru uz turieni braukt un tā. Šodien sencis jau aizvālēja ar pāris džekiem, kā teikt, apstīties, kas tūr īsti ir. Rītvakar jāskatās, kad pados ziņu un izklāstīs, kas un kā.

Link to comment
Share on other sites

Man paziņas appisa pa smago, arī celtniecībā. Katrā ziņā neiesaku, bet ja izdomā braukt, tad novēlu veiksmi, patiešām. :)

Enfuergo, tak lūdza, lai Tu neraksti šeit savu viedo viedokli. Grūti to respektēt? :)

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Es te drīkstu rakstīt, un esmu strādājis ārzemēs. Un zinu kā ir ar to padarīšanu, tagad tieši sākās vācijai atvērto durvju diena, un tagad visi domā, ka nu būs ne sūda nebūs, ja nu vienīgi tikai caur paziņām, vai nu veiksme tas arī vis puis!

Link to comment
Share on other sites

Paldies Tomas!!

Es te drīkstu rakstīt, un esmu strādājis ārzemēs. Un zinu kā ir ar to padarīšanu, tagad tieši sākās vācijai atvērto durvju diena, un tagad visi domā, ka nu būs ne sūda nebūs, ja nu vienīgi tikai caur paziņām, vai nu veiksme tas arī vis puis!

EJ DIRST UN ATPISIES, LŪDZU, NO MANIEM TOPIKIEM/POSTIEM!

Edited by Hm. Murdock
Link to comment
Share on other sites

Ar Vāciju ari ir slikta pieredze , ne man paldies dievam ! Bet tas bija vel pirms atvertajiem , dzex trapija uz parbaudi , atnjema visu - lika samaksat un izmeta no Vacijas :D Stradaja neoficiali - + ari bija regispsis , kraso , špaktele !

Link to comment
Share on other sites

Es te drīkstu rakstīt, un esmu strādājis ārzemēs. Un zinu kā ir ar to padarīšanu, tagad tieši sākās vācijai atvērto durvju diena, un tagad visi domā, ka nu būs ne sūda nebūs, ja nu vienīgi tikai caur paziņām, vai nu veiksme tas arī vis puis!

EJ DIRST UN ATPISIES, LŪDZU, NO MANIEM TOPIKIEM/POSTIEM!

Divu idiotu saruna!

Tak uzzini par to firmu, darba devēju, sīkāk. Gūgle mēdz darīt brīnumu lietas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...