Jump to content
GIGN Forum

Telefonu Ciinjas #123


Limpy's
 Share

Recommended Posts

Zinu, ka diezgan kaitinoshas shiis teemas, bet nuu, dilemmaaaaaa. Galiigi nevaru izskjirties starp HTC Desire modeljiem (S vai HD (driizaak HD)) un iPhone4. Peec specifikaacijaam, abi liekaas diezgan liidzveertiigi, iPhone4 +/- ir neeeedaudz labaaks par HD Desire (lasiiju viena latviesha rakstu par to), bet tajaa pashaa laikaa esmu dzirdeejis daudz negatiivu lietu par iPhone saliidzinaajumaa ar Android telefoniem. Piemeeram aplikaaciju ierobezhojumu, nav iespeejas izmantot telefonu kaa WiFi karsto punktu (lai gan pagaidaam man tas iisti veel nav nepiecieshams) etc. Taatad, telefonu iipashienkiem (protams, vislabaak, ja ir bijusi saskarsme ar abiem), dodu iespeeju pakraat foruma postus un paciiniities savaa starpaa, kursh tad iisti ir labaaks. Paldies jau tagad par paliidziibu.

Link to comment
Share on other sites

HTC HD ir tik liels, ka na ērti ar to darboties...Ar iKlausulie laimīgs staigāju un nebēdāju. Viss ok pagaidām. VIsu dara ko vajag.

Tu noteikti gribēji teikt, ka HTC ir resnāks nekā iKlausule, jo abi, pēc izmēriem, tobiš, kad ieguļās plaukstā - ir lieli :>

Link to comment
Share on other sites

Ņem Iphone! :)

Tu jau zini Roli - bijuši gan Iphone, gan HTC. Iphone tomēr esot labāki. + Izdari secinājumus balstoties ar saviem hobijiem.. Cik ilgi šamie skeitparku izturēs? :D

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Tu noteikti gribēji teikt, ka HTC ir resnāks nekā iKlausule, jo abi, pēc izmēriem, tobiš, kad ieguļās plaukstā - ir lieli :>

Nu HTC kaut kas tur HD ir reāli LIELĀKS... Nevis resnuma ziņā, bet paša izmēra. Visiem heiteriem - nav kāda noteicoša faktora kas ir labāks, ābols vai HTC, par gaumi nestrīdās. Zinu tikai ka skārienjūtīgajos nokia atpaliek, HTC, Samsungs un ābols +- vienā līmenī. Protams HTC un Samsa top modeļi. Ja gribās telefonu kas zvana + ir dažas foršas funkcijas un pieņemama cena - ņem vidusmēra Samsungu vai HTC (nu skaties lai ir wi-fi, un visādi šiti..), ja gribi ko krutāku - ņem ābolu, vecenēm patīk :khehehe:

Ābols huiņa. :khehehe:

ņem hā tē cē.

pašam kaut viens no tiem ir? Top modeļiem?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

pašam kaut viens no tiem ir? Top modeļiem?

Lietoju Sony ericsson Xperia x10i, Tiešām nesūdzos, lielisks tālrunis, Darbojas uz Android 2.1 Sistēmas, HD Kvalitātes Video, un Sony Ericsson tieši drīz solīja taisnīt Ginger bread 2.2 Atjauninājumu arī Xperia X10i, un tieši tikai šim modelim ( Xperia x10 mini nē ). :D

Link to comment
Share on other sites

Opaa, necereeju uz tik lielu atsauciibu, paldies. Teemu taisiiju aatrumaa, piemirsaas pat piebilst kapeec tad man ir praataa shaadu telefonu iegaadaat. Buutiibaa man ir diezgan svariigi, lai ir kamera kvalitatiiva (teoreetiski, tikai fotograafijas ir no svara) un lai ir eerti browsot internetu, ko, diemzheel, mana patreizeejaa 3-4 gadus vecaa nokija man nespeej sniegt. Protams, gan jau arii mazaas, atkariibu izraisoshaas, speeliites tiks dzenaatas, tapeec blackberry tiek izsleegts, bet tas taa, otrajaa plaanaa. Kaut kur piekriitu Pensionaara ieliktajai bildei, bet nav iistais briidis taadu mest, jo galu galaa, neesmu nekaads apple fanaats, ja buutu, tad arii shaada teemas nemaz nebuutu. "Krutuma" statuss arii iisti nav no svara, kaut vai taadeelj, ka atrodos anglijaa, un sheit katram otrajam ir "high-end" telefoni, planshetes un paareejie "Hi-Tech" agregaati. Reaali visu laiku sliecos uz HTC, jo, kaa jau Guudmens teica, savu dalju patieshaam sanaak samaksaat par aabola simbolu, bet skatoties meenesha maksaajuma plaanus, sapratu, ka dizhi liela atskjiriiba cenaa nav (vieniigi par iPhone ir jaasamaksaa saliidzinoshi neliela summa par pashu telefonu). Ak jaa, muuzika ir diezgan no svara, jo jau gadus 5 savu telefonu izmantoju kaa mp3 pleijera aizvietotaaju. Un veel viens jautaajums - tie, kas daudz izmanto telefonu bildeeshanai/bilzhu augshuplaadeeshanaa, vai vienkaarshi daudz izmanto internetu - cik MB (vai GB?) reaali sanaak noteereet meenesii ? Jo, ja skaitlis nebuus liels, tad izveele droshi vien kritiis uz HTC, jo tiks izveeleets kaads leetaaks plaans, kas iPhone nav pieejams. Visticamaak. Ak jaa - Lumpy - cerams, ka telefona izturiibu nesanaaks paarbaudiit, haha. Un jaa, citreiz "iPhone tomeer labaaks par HTC" nav pietiekami, jo varbuuut taas lietas, kas itkaa ir labaakas, man nemaz nav no svara.

Link to comment
Share on other sites

taisnīt Ginger bread 2.2 Atjauninājumu arī Xperia X10i, un tieši tikai šim modelim ( Xperia x10 mini nē ). :D

Nevar būt! Beidzot būs updeits uz gandrīz gadu vecu OS versiju!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...