Jump to content
GIGN Forum

Omgwtf


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

btw, ja jau tu nokeeri to momentu, maybe taa ir kaut kaada pravieshu ziime no debesiim, ka driiz taa buuda vairs neruuks? smile.gif es nevaru iedomaaties, cik mazaas meitenes pargrieziis sev veenas vai izleks pa datorklases logu, kad tie draugi peekshnji vairs neshansees...

P.S. btw, cik jums ir draugi draugos? smile.gif man ir 63 (ja nemaldos)

P.S.S. Ie4ekojiet albuumu! laugh.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

njemot veeraa ka cilveeki, kurus es savulaik uzskatiiju par normaaliem, uztver to par apvainojumu, ja es neieskatos vinju galerijaas vai neapsveicu draugos vinjus dzimenee/vaarda dienaa, tad var viegli spriest par manu attieksmi pret to lietu smile.gif neenu vismaz labums taads, ka es taa uzzinu, kursh ir stulbs un kursh ne.

Link to comment
Share on other sites

emsii (indulis?!?!?), padomaa pats, kaads ir fiilings, ka tu atnaac majaas peec garaas skolas dienas, uztaisi desmaizes, uzvaari teeju, apseedies miikstaa kreeslaa, iesleedz pc, ielogojies draugos un uzmet skatienu uz sanemtajaam veestuleem. tur ieraugi shaadu ainu - 1535353 (35), jopcik copcik, man ir 35 jaunas veestules, c'mon liidz 23:00 stroga buus ko dariit smile.gif taa vish i, taa vish i...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Es tajos draugos ACC izdzeesu jo KONKREETI ZB kad kaads tev atsuuta ieluugumu "Chau mani sauc Maara naac draugos buus reaali" Un vieniigais jautaajums mIRcaa ko tev metene jautaa "Vai tu esi draugos" Un tagad es ar LEPNUMU PAZINOJU ''ES NEEsmu tajos jobanajoS DRAUGOS es esmu GIGN p.s. nezini kas ir gign tad ej nah##"

Link to comment
Share on other sites

Dzirdēju, ka viens čuvuks gribeja darīt pašnāvību, jo klasē par viņu smējās, ka viņam draugos.lv nav draugu. (Nē, bet tā varētu būt)

AK DIEVS! tā klase ir ūberatkarīga no draugiem.

smth like mums klasē 1 meiča. Datoru klasē uzlika proxy draugiem.lv, kad viņa to stundas laikā konstatēja smagi iespiedzās un sāka raudāt

Link to comment
Share on other sites

Guest TradeMAAK

smth like mums klasē 1 meiča. Datoru klasē uzlika proxy draugiem.lv, kad viņa to stundas laikā konstatēja smagi iespiedzās un sāka raudāt

Tagad galvenais ir zināt, vai citi viņu mierināja vai nodirsa (sita).

Edited by TradeMAAK
Link to comment
Share on other sites

čiksām sarunās dzirdēts vēl forš tas stiliņš "no mana profila tā džeka profilu es nevaru skatīties, viņš redzēs, ka es esmu skatījusies, iedod man paskatīties no tavējā profila, tu jau viņu labi pazīsti"

un arī tas, ka visas uztaisa sev jaunu albumu un tad sabāž citos draudzeņu albumos tādus konkrēti pielaizīgus komentārus, lai šīs nāktu pie viņas jaunajā tādus pašus močītu.

vispār derētu izrēķināt female:male ratio tajos draugos... smile.gif diez kā i?

Link to comment
Share on other sites

Vo, vo, besī šitās meitenītes. Un pēc tam vēl citiem sūdzās, ka neviens man neko nekomentē, awww, cik nelāgi, neviens ar mani nedraudzējas, būūū.

Draugi noder tikai vienam - ja rodas vajadzība, var cilvēku gaitām izsekot un atklāt daudz jauna par svešiem ļaudīm, zinot tikai uzvārdu un vēl kādu detaļu kā aptuvena dzīvesvieta, dzimšanas gads vai ko tādu. Visādi citādi - BS.

Link to comment
Share on other sites

man personiski vēl interesanti ir skatīties kas notiek ar maniem vecajiem klasesbiedriem, kurus kopš pamatskolas beigšanas neesmu redzējis - viens dzērājs, viens skaņu operators, viena pretendē kļūt par FHM meiteni utt. Un ja kādai čiksai vajag dot par kaut ko ziņu - oj kur nu vēl labāks variants.

tā profila abonēšana arī pilnīgs šits smile.gif Nekad neesmu izmantojis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...