Jump to content
GIGN Forum

Omgwtf


ExtraOrdinary
 Share

Recommended Posts

Tagad galvenais ir zinвt, vai citi viтu mierinвja vai nodirsa (sita).

daюas meiиas mierinвja. piemзram es un vзl daюi smagi rзcвm un nodirsвm ( laigan t daram visu laiku )

jв tas "varu ieiet no tava profila" arо smagi sыkв. bet vispвr jau par to rakstорanu uzskatu tв. senвk bija tв, ka vajadzзja rakstоt bez garumzоmзm netв un tв arо visi daєija, jo dators нipa nesaprot garumzоmes. tagad viss ir 3 grupвs:

* cilvзki, kas raksta ar garumzоmзm ( man jau patоk рiats vislabвk )

* visi "sh" "aa" nu itkв jau okej. btw 1 raidоjumв pa TV redzзju un tur teica: "ja nevar ar garumzоmзm tad jвraksta piemзram nevis brunjurupucis, bet brunurupucis. Tв ir pareizвk, bet vienalga nepareizi"

* un POKOMONISTI reвli visvairвk tвs ir иiksas, kuras domв, ka ir baigвs krutвs. Visvairвk рitвdi tieрi parвdвs albыmu komentos, bet vispвr visvairвk рiats pamanвms face.lv, bilюu komentos

Link to comment
Share on other sites

EDD Posted on Nov 14 2005, 17:36

  čiksām sarunās dzirdēts vēl forš tas stiliņš "no mana profila tā džeka profilu es nevaru skatīties, viņš redzēs, ka es esmu skatījusies, iedod man paskatīties no tavējā profila, tu jau viņu labi pazīsti"

un arī tas, ka visas uztaisa sev jaunu albumu un tad sabāž citos draudzeņu albumos tādus konkrēti pielaizīgus komentārus, lai šīs nāktu pie viņas jaunajā tādus pašus močītu.

vispār derētu izrēķināt female:male ratio tajos draugos...  diez kā i?

shitaa mees tekjii ar chomu meedzaam seedeet un bilzhu komentos nodirst lielaako dalju feisa lietotaaju... un tad zviedzaam, lasot komentus par seviim no neapmierinaatajiem upuriem... biggrin.gif

a draugus es izmantoju, tikai lai sazinaatos ar chomiem, ko ikdienaa nesanaak redzeet (otrs Latvijas gals, aarzemes) un kuriem maili paaraak biezhi mainaas, lai lietotu sho pakalpojumu

Link to comment
Share on other sites

Vai tik tas nav saistīts ar F5 turēšanu līdzīgi post'u "kačāšanai"?

nu tev ir daljeeja taisniiba! jaa, jaa, juus pareizi saprataat, shis ir patiesiibas mirklis smile.gif pats to neesmu izmantojis, bet viss noteik taa: uztaisam vienu feiku profilu, tad ielagojamies vinjaa iekshaa, atveram savu iisto profilu un veel dajebkaadu, tad saakam intenciivi spaidiit f5 pogu (uzviena profila, tad uzotra - liiidz tev apniks, vai vienkaarshi atmirs pirksti)

nu godigi sakot es un draugiem.lv esam ljoti tuvi, jeeh naughty.gif lielaakoties taa ir sazinja ar draugiem, kurus katru dienu nesatieku, un, atziishos, flirteeshana ar dailjo dzimumu, tas ir kaa izaicinaajums, parshkjirstam paariis lpp. ar draugu draugiem, izveelamies vissimpaatiskaako sievieti un meegjinam kaut ko sabiidiit.

esmu guvis vienu atzinju, ka 90% simpaatisko sievieshu, kas uzturaas draugos, neko sakariigu nav spejiigas uzrakstiit, ja protams mees par sakariigu neuzskatam tekstu kuraa puse no vaardiem ir forshinji, smukinji utt! un otra atzinja, tas ja vinja virtuaali izliekas galiigi trulla, nenoziime, ka dziivee vinja arii taada ir! kaut gan lielaa dalja taadas ir, klausies, skaties uz vinju un izteelojies, cik ljoti vinjai piestaaveetu T-krekls uz kura kruushu rajonaa buutu liels uzraksts - I WISH IT WERE BRAINS!

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

esmu guvis vienu atzinju, ka 90% simpaatisko sievieshu, kas uzturaas draugos, neko sakariigu nav spejiigas uzrakstiit, ja protams mees par sakariigu neuzskatam tekstu kuraa puse no vaardiem ir forshinji, smukinji utt!

tas ir tapēc, ka tās smukās parasti apgrozās feisā u nmtur ir pokomniskais rakstīšanas stils modē. ;(

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...