Jump to content
GIGN Forum

Dizasters Japānā


overmind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne nestātat muļķības, massveida panikas celšana ir zaebis.. būs viss i zemestrīces, i pasaules gals.. tāpat arī mēness mūs gandrīz saspiedīs. viss būs!! ceļam paniku, rokam alas un izpērkam pēc iespējas vairāk dzermo ūdeni un pārtiku. Lai varam dzīvot pagrabos vai rak alas un slēpties no radiācijas.

btw.

he level of radiation has already fallen more than 90%

bullshit, gammas stari par 90% sabrūk tikai 72h pēc izstarojuma..varbūt viņiem vnk savādāks Geigera skaitītājs

Link to comment
Share on other sites

....krauts.....

kraut - gadijumā nebija vācietis? no COD laikiem kkā iesēdies atmiņā. Pa tēmu runājot : Japāņi bombardēja Pearlharbor`u,vēlāk USA uzmeta 2 ātombumbas virsū Japānai. 1:1. Kāpēc tagad jāsmejas, pēc 66 gadiem?

lopi kkādi. Kāds smējās pēc 11.septembra? jā, al`qaeda smējās.

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

Krauti bija friči, japāņi bija vienkārši džapi, bet nu vidējam statistiskajam amītim šādas zināšanas jau ir way too much..

P.S.

Lāci, man gan liekas, ka tas bija domāts par radiācijas noplūdes apmēriem. Bet nu jā, ziņas no turienes joprojām ir neskaidras, pirmo reizi mūžā redzu, ka bbc, cnn un reuters lieto izteicienus "baumo", "ir aizdomas" un "iespējams" tādos kvantumos..

Link to comment
Share on other sites

Tā par Japānas Dizaster jau tikai šodien iedomājos uzrakstīt, kāds jau pirmais paspēja.

Tātad tas atkal pierāda manu ieprekšējo teikto par pasaules galu:) Bet ir vēlviena lieta, ka man liekas un kā apspriedos ar gudriem cilvēkiem, ka tos visus taifūnus un tsunami izraisa, kāda konkrēta cilvēku grupa no ASV. Loģiski japāna ir visattīstīkā valsts pasaulē, un ir neatkarīga no citām pasaules valstīm, Protams, ka ASV bāž savu degunu kur nevajag, ASV Japānu jau agrāk gribēja iznīcināt, ASV arī indiāņus iznīcināja, un visur kur skaties ASV bāž savu degunu iekšā, tāpat, kā Afganistānā, kur beigās neko par ātomieročiem nepierādīja. Un astrologi vai kas tie tur ir, viņiem to earthquake vajadzēja paredzēt, nevar nenošā nenotā parādīties tāds vilnis to, kāds ir izraisījis, kautko zemūdens uzspridzināja un ūdens aizgāja savu ceļu. Arī tanī tsunami, (neatceros kurā salā) kas noslaucīja tos 3000 cilvēkus, tur arī nenošā, nenotā pekšņi parādījās vilnis. Vot nevaru saprast, vai tas liecina par to, ka šī zeme ilgi nepastāvēs, vai to visu izprovocē cilvēks. Vot ei un domā!

Link to comment
Share on other sites

Man tā liekas vai iepriekš/iepriekšējā posta autors ar augstu intelekta līemeni neizceļas?

Japāna atrodas seismiskajā zonā, tāpēc tur regulāri notiek lielākas vai mazākas zemestrīces. No tā neizbēgt. Par kaut kādām tur sazvērestības teorijām vispār nevar būt ne runas, jo šoreiz cunami tika paredzēts un to var arī gaidīt, ja notiek zemestrīce tuvu jūras piekrastei. Par tavu salas cunami - varbūt domāji Šrilanku (protams, arī citas plašas teritorijas pirms paris gadiem Ziemassvētkos) un tur upuri bija vismaz 300 000. Japānā tas nav nekas ārkārtējs - postījumi nebūs tik lieli, jo visiem jābūt gataviem uz zemestrīcēm, konstrukcijas arī tur tiek celtas izturīgākas. Ja kas tāds notiktu Eiropā, tad gan paliktu tukša vieta. Un ar savu pasaules galu jūs varat iet uz poda, kā pienāks tas 2012 tā viņš arī aizies.

PS Uz ko mēs ejam, ja 25(?) gados kāds var uzrakstīt tādu murgu?

Edited by Crasher789
Link to comment
Share on other sites

Bet ir vēlviena lieta, ka man liekas un kā apspriedos ar gudriem cilvēkiem, ka tos visus taifūnus un tsunami izraisa, kāda konkrēta cilvēku grupa no ASV.

Vnm esmu mīlējis neticamo-sazvērestību teoriju piekritējus! Šis jau pārspēj pat Tevi :slap:

Edited by joJO^
Link to comment
Share on other sites

Bļe vēlreiz atkārtoju man pofig, tas mans intelekts, kāds murgs, jūs vienmēr skatāties tikai pēc zinātniskā viedokļa, tā jūsu zinātne, ko jums tur pa TV maļ, ir fufelis tas viss ir tikai, lai jums acis aizmālētu, kā jūs to nevarat saprast. Patiesība ir cita, un jūs to nekad neuzināsiet, un ko es saku nav teorija, vis no visas informācijas, ja tu protams seko līdzi, kas notiek visus šos gadus, kopš ASV sāka karu ar Afganistānu, tad tu domātu savādāk, un netēlo te kārtējo izglītoto studentu bļe, ka man riebjas šitie stundenti tas ir pictec!

Crasher un uz ko tad tu ej? Tu dzīvo pēc nepatiesiem faktiem, vot ko es tev varu pateikt, tikai nesaki, ka vēl esi Latvijas patriots, tad man vispār nav vārdu! Nav uz neko jāiet, jums ti fakti jaunajiem ir sagrozīti nepareizi, tāpat, kā jums skolā māca nepatiesu vēsturi un maldina jūs, tas vis jau ir sen zināms, tāpat, kā pa tām barikādēm, jums saka, ka o mēs Latvieši izcīnījām, neatkarību, tas vis tika safabricēts, lai mežinieki, tiktu pie varas un varētu sazagties, ai ko es jums tur stāstīšu jūs tur skolā esat tāpat samācīti nepareizi! Latvija tagad būs vēl lielākos sūdos, vajadzēja palikt, pie krievijas un mums vis būtu, nē da es latvietis, da es brīvība, nu vot tāpēc Latvijā varat ēst ārzemju sūdus modificētos, jo latviešiem pietrūks nauda, lai nopirktu, dabīgo un veselīgo. Mēs tiksim izvālēti visos caurumos, ai lab jānomierinās:) Crasher tu tāpat tonesapratīsi! Tas vis ir tikai laika jautājums. Vis notiek pasaulē tā, kā tam ir jānotiek, visiem tiem kuriem ir vara, viņiem vajag visu, un vajag tā lai notiktu pēc viņa prāta, nejau tur ir zinātnisks izskaidrojums, un šitie visi politologi, šallītē te gudri kautko maļ, par kautkādu, ministru scēnēm, pictu es tos politiķus, (kā mans vectēvs teica) ieliktu cietumā, un lāpstu rokās, kamēr taukus nodzīs:DDDD

Crusher to ko tu tur tanī googlā atradi par semismisko zonu, tu tāpat neko no tā nesaproti, atradies astrologs ble!

Gaidu apdirsējus, kritiķus, un visādus austrum gudros attīstītos studentus:DDD

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

bāž savu degunu iekšā, tāpat, kā Afganistānā, kur beigās neko par ātomieročiem nepierādīja.

Patiikami ka cilveeks raksta un pilniigi neko nesaprot.....

Jebkuraa gadiijumaa rekur http://www.mmo-champ...n-Japan/page102 kkaads vislaik updato informaaciju- var palasiit....

http://www.abc.net.au/news/events/japan-quake-2011/beforeafter.htm

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

enfuego777 - kāds sakars vienkāršām ģeogrāfijas zināšanām uzreiz ar meklēšanu googlē un ASTROLOGIEM (lol!). Par seismiskajām zonām māca jau pamatskolā. Un tā pārējā daļa, Zeitgeist and other shit, yo. Palasiji dažu fanātu sazvēristību teorijas, tagad spečuks esi? :D

Edited by SelfDestruct
Link to comment
Share on other sites

...Crusher to ko tu tur tanī googlā atradi par semismisko zonu, tu tāpat neko no tā nesaproti, atradies astrologs ble!...

tu esi skumjš

damn mani lēni pirksti!

Edited by PINHEAD
Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka es to visu pats esmu izanalizejis, un paklausījies gudros cilvēkos, tāpēc es zinu. Es nemācijos tur afigennā skolā, vienkārsi fakti liecina paši par sevi. Jūs vienkārši to nesapratīsiet, jo jums ir ieborēta cita domašana, es to sauktu par nepareizu domāšanu, manī vēl iekšā laikam ir PSRS :) Man ir pazīstami cilvēki, kuri ir dienējuši tanī afganistānā, kā arī pazīstams cilvēks kurš, barikādes bija un zin visu, kā bija!

Ja dzīoves kvalitāte gāja uz aukšu, tad tagad viņa iet uz iznīkšanu, gan sociālajā ziņā, gan ar tiem visiem dizasterim, tā viņš ir tieciet opim:DDD

:D Cūciņ anuka saki taisnību, kā tur ir :D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Bļe vēlreiz atkārtoju man pofig, tas mans intelekts, kāds murgs, jūs vienmēr skatāties tikai pēc zinātniskā viedokļa, tā jūsu zinātne, ko jums tur pa TV maļ, ir fufelis tas viss ir tikai, lai jums acis aizmālētu, kā jūs to nevarat saprast. Patiesība ir cita, un jūs to nekad neuzināsiet, un ko es saku nav teorija, vis no visas informācijas, ja tu protams seko līdzi, kas notiek visus šos gadus, kopš ASV sāka karu ar Afganistānu, tad tu domātu savādāk, un netēlo te kārtējo izglītoto studentu bļe, ka man riebjas šitie stundenti tas ir pictec!

Crasher un uz ko tad tu ej? Tu dzīvo pēc nepatiesiem faktiem, vot ko es tev varu pateikt, tikai nesaki, ka vēl esi Latvijas patriots, tad man vispār nav vārdu! Nav uz neko jāiet, jums ti fakti jaunajiem ir sagrozīti nepareizi, tāpat, kā jums skolā māca nepatiesu vēsturi un maldina jūs, tas vis jau ir sen zināms, tāpat, kā pa tām barikādēm, jums saka, ka o mēs Latvieši izcīnījām, neatkarību, tas vis tika safabricēts, lai mežinieki, tiktu pie varas un varētu sazagties, ai ko es jums tur stāstīšu jūs tur skolā esat tāpat samācīti nepareizi! Latvija tagad būs vēl lielākos sūdos, vajadzēja palikt, pie krievijas un mums vis būtu, nē da es latvietis, da es brīvība, nu vot tāpēc Latvijā varat ēst ārzemju sūdus modificētos, jo latviešiem pietrūks nauda, lai nopirktu, dabīgo un veselīgo. Mēs tiksim izvālēti visos caurumos, ai lab jānomierinās:) Crasher tu tāpat tonesapratīsi! Tas vis ir tikai laika jautājums. Vis notiek pasaulē tā, kā tam ir jānotiek, visiem tiem kuriem ir vara, viņiem vajag visu, un vajag tā lai notiktu pēc viņa prāta, nejau tur ir zinātnisks izskaidrojums, un šitie visi politologi, šallītē te gudri kautko maļ, par kautkādu, ministru scēnēm, pictu es tos politiķus, (kā mans vectēvs teica) ieliktu cietumā, un lāpstu rokās, kamēr taukus nodzīs:DDDD

Crusher to ko tu tur tanī googlā atradi par semismisko zonu, tu tāpat neko no tā nesaproti, atradies astrologs ble!

Gaidu apdirsējus, kritiķus, un visādus austrum gudros attīstītos studentus:DDD

:superlol: Savā intelekta līmenī es tomēr dažas lietas saprotu un google neizmantoju, lai te izceltos ar ko tādu, ko pats nezinu :D Bet par tevi gan to nevarētu laikam teikt. Netaisos te kaut ko d**st (atvainojos par izteicienu) pretī, jo līdz tādam līmenim mani te neviens neizvedīs. Vienīgais, ko varu teikt ir: "Draudziņ, tu pats dzīvo dziļos maldos!". Nesaprotu, kas tev visur ir tik skaidrs/mistisks? Afganistāna, Irāka - Persijas līča, Tuvo Austrumu valstis, bagātas ar melno zeltu pēc vella, rezultātā, protams, arī ASV meklē iespējas tur panākt savu ietekmi ar dažādiem līdzekļiem, cik nu to starptautiskā situācija atļauj, viss pat kaimiņu Pēterim saprotams. Kaut kādi murgi par ģenētiski modificēto ... Latvija būs viena no valstīm, kas visilgāk no tās varēs droši izvairīties, jo paskaties cik sīkražotāju ir pie mums. Nu nav mums iedzīvotāju tik daudz, ka nepietiek pašu ražotā, lai pabarotu tos 2 miljonus ar tepat audzētu kartupeli. Kārtējie murgi par vēsturi .... Šis jautājums šķiet vispār nebūtu apspriežams, ko tad teikt par vēl ntajām valstīm, kas reizē ar mums to neatkarību ieguva? Sūdos mēs esam, bet 20 gados, jāsaka daudz jau parasti jaunas valstis nesasniedz. Un nesasniedz, manuprāt, lielā mērā dēļ tādiem kā tu, kas visur saskata mistiku, pasaules galu, dzīvo kaut kādā viduslaiku domāšanā. Un man pat prieks, ka tādi "studentiņi" kā es tev nepatīk... Būs vismaz man kāds kas celiņus ziemā izslaucīs, ejot uz darbu.

Link to comment
Share on other sites

enfuego kārtējo reizi parāda to, ka bērnībā sists ar lāpstu. U go girl!

Aha, skatos te svētdienas dienā visi jau saskrējuši un sāks atkal kādu lielo cepienu ne pa tēmu ... :D

Un tad vēl enfuengo centīsies visiem ar savu 4(?) klašu izglītību ieskaidrot, ka pārvalda/pārzin pasaules politiku labāk par ikvienu, jo garus vakarus pavadījis, skatoties Prison Break un citus seriālus par sazvērestības teorijām :D :D :D

Bet vismaz man izklaide šo klaunu klātbūtnē garantēta :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...