Jump to content
GIGN Forum

tuss


DuH
 Share

Vai tu veelies piedaliities tusaa, pirtii?  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

iisteniibaa lido to4 nedaudz iesuxo, bet paareejaas mineetaas vietas es nezinu, bet paljausimies uz iezemieshiem...

P.S. laikam normaals skats buus kad kaadi 15 krekli virziisies pa centru... =]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Var ta4u LIDO paeest tie kas grib un tad doties uz kaadu vietinju kur var veedera tukshaas vietas piepildiit ar galvu reibinoshu dziru!

Link to comment
Share on other sites

looool biggrin.gif pa 7 lapaam meegjinat kaut ko sarunaat...

juus gan zoliidi...kaapeec gan neaizejat uz kaadu kiosku, sapeercieties dzeramos, un aizejiet kaut kaadaa pagalmaa paseedeet... biggrin.gif mosh jums kaadam ir kaut kaadi daarzinji (daarzs tb) kur visi vareetu salikties? taa arii sanaaktu leetaak...

P.S. smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa .. godiigi sakot man bija shausmiigs besis lasiit taas visas 8 lapas.. tapec, ka kads var tad uzraktiet iisaa postaa... KUR, CIKOS un galvenais kas buus.... vot ta... mani ar var pieskaitiit... protams, ja kads vispar mani grib redzet... hmz ownage a mosh vispar panemam katrs pa 1/4 un lai visi iet nah? smile.gifsmiliez.de_2551.gif .. ok ... gan jau mani kads paziist.. ta lai pazinjo.... bucha lethalam par smuko avatar... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Diesel, es chat.delfi.lv (un ne tikai) seezhu

#klusums

#upe

#windava

etc......

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...