Jump to content
GIGN Forum

tuss


DuH
 Share

Vai tu veelies piedaliities tusaa, pirtii?  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jin me tefi miil smile.gif)) Ievinjas rulzzz bet tas ir diezgan padaargi ja savaacas tikai 20 boti - taapeec vareetu runaat ka katrs veel pakjer liidzi pa 1 draugam un sanaaks 40 boti - taatad 2 ls no FreeFraga... smile.gif 4 ls Cs dievz tb me nav gatavs maxaat tiiri par pirti, jo es nestraadaaju un mans vecteetinjsh nav miljonaars kursh taisaas nolikt karoti smile.gif

Link to comment
Share on other sites

1 Lido atkriit, katraa zinja es to posmu NOTEIKTI izlaidiishu, zjb man taas seedeeshanas

2 Cilveeki buus pietiekami, tikai kaadam jaauznjamaas organizaacija, un jaasavaas droshiibas maxa

3 Jautaajums par cilvekiem ne countershitistiem a. draugi tusseetaaji

b. sekundaaraa dzimuma paarstaaves biggrin.gif (ir atseviskas istabinjas ar gultaam rolleyes.gif )

Tobish, vareetu liidziigi takaa apollo pirtii par 2-B punktu, vainu atlaides vainu bezmaxas (gulstaas uz citu pleciem)

Un atgriezoties pie 2 punkta, vajag kaadu, kam ir veeleeshanaas ziedot savu laiku un iespeeja dabuutmashiinu, jo jebkuraa gadiijuma air jaaiemaxaa pirma iemaxa + Kaa jau mineeju, jaapasuuta ir ieprieksh, ja vien neveelaties darbdienaas (es tam pat dotu priekshroku, no riita uz augstskolu peec pirts buutu interesanti tongue.gif )

Un ja visi buus slinki un neatsauciigi, vareesiet seedeet pie galda un skatiities kaa leenaam tukshojas glaazes... (labakajaa gadiijumaa)

Link to comment
Share on other sites

Njaa, ja cilveecinjam veel nav 18, kaada tur pirts?!? Kursh uznjemsies atbildiibu par nepilngadiigajiem?

Teiksim, man uznjemties par atbildiibu par kaadu, par kuru es, labaakajaa gadiijumaa, vecumu un Real Name zinu, kaut kaa nevelk.

Jums jaasamierinaas ar domu, ka muusu viduu ir ljoti daudz nepilngadiigu jaunieshu.

Domaaju, ka vispienjemamaakaa doma ir Lido, vai kaut kas liidzveertiigs. Lai var satikties ap 14.00 (+/-), un ja kaadam kaadas probleemas, lai jams laiciigi tiek uz maajaam etc., bet ja kaadam ienaak doma, ka pasaakums ir jaaturpina, domaaju, ka atrast iespeejas nebuutu globaala probleema.

P.S. Un par tuseet gribeetaaju daudzumu. Stipri apshaubu ciparu 20 vai vairaak. Jo, kaa pieredze raada, gribeet grib "visi", bet, kad reaali jaadodas uz tussu, tad saakas visaadas probleemas.

Visaadaa gadiijumaa, man pievilciigaaka shkjiet ideja par Lido, kaadu sestdienas peecpusdienu.

Link to comment
Share on other sites

man liekas ka atrast veidu kaa pasaakumu turpinaat (ja mees ejam uz lido) vareetu buut probleema (vairaaki cilveeki nebuus no Riigas). Un es teiksim ar nevaru aizbraukt un samaksaat tur kaukaadu pirmo iemaksu....

nezinu... domaajiet pashi smile.gif

Link to comment
Share on other sites

taa nu es padomaaju, apskatiijos uz savu avataru un man liekas, ka ja braucam uz LIDO tad iipassi daudz neatkriit no mana singnature. un tur nemaz nevajag nekaadu baru lai patuseetu. Mees ar duh peec tam drossvien iesim uz kaadu salonu pa nakti seedeet, hainy arii varees naakt un vel ja kaads gribees. man liekas ka reaalaaka doma buus uz lido tur nekam nekas nav jaauznnemas. wink.gif

P.S. taatad es laboju singnature.

Link to comment
Share on other sites

nu tad noorganizee to pirti! Taa jau varam braukt, bet mums vajag kaadu kas aizbrauc un iemaksaaa pirmo iemaksu. Ja tu esi gatavs deus to dariit tad aidaa maucam uz ievinnjaam

Man ta nekas mav preti bet man veel liidz 18 paris meneshi jagaida sad.gif + nejau kaads ies no savas kabatas maksaat to pirmo iemaksu un peec tam skraidiit pakalj un prasiit naudu un strideties "tas man iedeva tas man neiedava"un iebrauc reaali minusos...

Link to comment
Share on other sites

k aiziesim uz lido un paeediisim kaartiigi ! smile.gif aaa un pie pilnaa punciisha veel alu virsuu. tik taaalu viss skaidrs. BBet ko dariis peec tam? braux pa maajaam, vai buus kautkas arii peec tam? vai kaa jau tu teici Orc iesim uz klubu un pa nakti? komoooon! katraa zinjaa es piedalos visos variantos!!!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...