Jump to content
GIGN Forum

tuss


DuH
 Share

Vai tu veelies piedaliities tusaa, pirtii?  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Izskaneeja doma suutiit pieteikumus PM (private message) veidaa Orc'am, bet es izdomaaju labaaku veidu (sho =] )

Vaardu sakot, peec nobalsoshanas luudzu iepostot savu izveeli sheit. Tepataas vareesiet izlasiit arii infu un noteikumus tusam....

Pagaidaam esoshie (zinaamie, izvirziitie) noteikumi:

1.Daliibu njems jaunatne (un ne tikai) no 16 gadiem, jaunaakus var njemt pilngadiigie uz savu atbildiibu.

2. Luudzam ierasties tikai tos, kas biezhi apgrozaas GIGN servaa un forumaa.

3. Buus arii nedaudz jaaiemaxaa kopeejaa kasee (par telpaam jaamaxaa, muusdienaas nekas nav par velti..)

4. Transports un dzeramais peec pasha ieskatiem (organizatori par to neatbild)

5. Par bojaato inventaaru iekasees no vainiigaa (taakaa vainiigais buus uz vietas, tad kautvai izdauziis infu, pat no kachakiem, barinjaa kautvai.. =] )

Nepiecieshami veel organizatori - kaads kas var noorganizeet telpas (ieteicams pirti... )

Gaidiet infu, ja savaaxies veel tuseetspeejiigie, tad mosh kautkas arii notix... =]

P.S. paluugsim moderatorus dzeest aaraa no shii topica nevajadziigo flood...

P.P.S. me pac par sevi skaidrs, ka par... =]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I`m in! Ja viss sanaaks tad arii es ieradiishos uz Riigu, bet ar vienu norunu, un proti ja man kaads atnaax pretuu uz autoostu, jo es no Riigas rubiiju tikpat daudz cik cuuka no aviaacijas!

Link to comment
Share on other sites

ok es skatos tauta vaacaas diezgan aatri. Tapeec ir jaapazzinno datumu, lai peec tam neviens nesaka ka nav laika, jo tagad ir pietiekossi lils laiks lai izbriiveetu laiku 25., 26., oktobrii.

P.S. Macho to pirti kuru tu teici ir jaapasuuta laiciigi jeb tur var jebkuraa laikaaa iet???

Link to comment
Share on other sites

1) Virs 16, tas noziimee, ka liela dalja jau atkriit;

2) Kas nedziivojas forumaa, par sho pasaakumu neuzzinaas;

3) Logjiski. Bet baaraa jaamaksaa tikai par to ko apeed un izdzer;

4) OK.

5) Ja juus taisaas liidz taadam nodzerties, tad, sorry, man ir interesantaaka nodarbe par apdzeerushos jaunieshu vaakjiishanu;

Vieniigi, es domaaju, pirts ta pirts, bet vai nevar kaadaa normaalaa iestaadee vakaraa ieseesties un pamuuldeet, un, ja kas, peec tam buus redzams vai ir veerts pirti meikot.

P.S. Esmu daudzus chata tussus riikojis, un uz lielu pasaakumu vienmeer ir gruutaak tautu savaakt. Tauta jaapieradina pie kopistiskiem pasaakumiem.

P.P.S. Un ja es eju uz pirti, mani sieva vienu nu noteikti nelaidiis. No otras puses, neba mees zilie, vai vecpuishi...

Link to comment
Share on other sites

cole, tu mosh veel meitinju panjemsi liidz??? drooooashi, tikai reekjinies ar to, ka pasham vinja buus jaapieskata, es uz to neparaxtos... tongue.gif

bet toch vaig kaadu pilngadiigu personu, kas vareetu sarunaat pirti, liidz tusam ar banku un naudas paarskaitiishanu maxaashanu noorganizees, tik jaazin cik maxaat vaig....

par punktu Nr5 - tas ir tikai droshiibas pasaakums, nau teikts ka tas obligaati tix izdariic... wink.gif

Link to comment
Share on other sites

1 Es Piedalos smile.gif

2 Pirmais pirts piedavaajums "Ievinjas" Pirts Murjaanjos apm 80 Ls cik atceros liidz 40 cilvekeiem (pricipaa var arii vairaak) Tikt vainu ar mashiinaam, vainu autobuss, kas iet no autoostas vai arii tur var pa celjam marshutaa iekaapt kaut kur (piem. cik atceros tas caur purvciemu brauca, takaa es kaaptu pie maajaam iekshaa), Pati pirts diezgan liela, mieriigi 15 cilveeki saseestos, pat vairaak. Baseins 3x6m cik atceros, 2 staavaa gulvietas - 5-6 istabinjas + 1 lielaa istaba ar daudz matraciem+spilveniem+segaam, kur vakara fragi varees atluust, pirmaa iemaxa cik atceros bija ap 20 Ls, bet ja njem briivdienaas tad jaaskataas ieprieksh, jo parasti ir uz kaadu laiku aizsists

3 Riigaa - centraa, netaalu no Nataalijas draudzinjas gimn. pirshu kompleks ar visaadaam cenu variaacijaam, es biju kur bija jaamaxaa 40 Ls, un uz 35 cilvekeiem bija sameeraa normaali, vieniigais pirts par mazu normaali uz 3 un 2 laavinjas 8 cilveeki, bet taa vieta laba - pieejama + ja ljoti gribu varu ar kaajaam 40 min laikaa maajaas nokljuut smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Im in, tikai dereetu pasaakumu nedaudz atlikt + viss atkariigs no cenas...

Jin, pirts Murjaanjos...ja taa ir taa pirts, kuru es domaaju - pasaakums vareetu iznaakt tiiri padaargs, bet nu pirts vienkaarshi ideaala.

P.S. Taa kaa patieshaam dereetu uz dzirnavaam aizshaut saakumaa, vai jebkur citur - tad arii vareetu noveerteet situaaciju, cik daudz ir patieso brauceeju (ja cilveeks nevar izbriiveet pievakari un patuseet, tad, logiski, pie uz pirti gajejiem arii vinju pieskaitiit vinju nevar smile.gif ( no offence, tas attiecas tikai uz riidziniekiem)

Link to comment
Share on other sites

Pirmais pirts piedavaajums "Ievinjas" Pirts Murjaanjos apm 80 Ls cik atceros liidz 40 cilvekeiem (pricipaa var arii vairaak) Tikt vainu ar mashiinaam, vainu autobuss, kas iet no autoostas vai arii tur var pa celjam marshutaa iekaapt kaut kur (piem. cik atceros tas caur purvciemu brauca, takaa es kaaptu pie maajaam iekshaa), Pati pirts diezgan liela, mieriigi 15 cilveeki saseestos, pat vairaak. Baseins 3x6m cik atceros, 2 staavaa gulvietas - 5-6 istabinjas + 1 lielaa istaba ar daudz matraciem+spilveniem+segaam, kur vakara fragi varees atluust, pirmaa iemaxa cik atceros bija ap 20 Ls, bet ja njem briivdienaas tad jaaskataas ieprieksh, jo parasti ir uz kaadu laiku aizsists

normaals variants, ja savaacas uz 20 kexiem, tad no katra 4 Ls, es uzskatu ka tas nau tik traki... par savaakshanos kaadaa noteiktaa vietaa, kautvai tanii pashaa Lido, arii var, tikai jaareekjinaas ka ne-riidzinieki neiebraux vienaa laikaa...

davai, domaa, sabirst 20 purni kas ir ar mieru noziedot 4Ls tiiri prieksh pirts (kaa jau mineeju, par dzeramo, rijamo, "zaljo" ir atsevishkja runa... ) ja veel ir kaadi sakariigi piedaavaajumi - post it! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Nju taa tad mums tagad ir jaaizlemj.

1. Vai nu mees ejam uz pirti ko Jin teica tur pa 40 Ls. un savaacamies 20 purni tad jaamaksaa katram tikai 2 Ls. Jin es veeleetos uzinaat cik ilgi tur var tuseet par tiem 40 ls.

2. Ejam uz lido krastmalaa. Tur lai paeestu un iedzertu alinnu sapraata robezzaas vajag apmeeram 3 - 4 ls. Lido vareetu normaali parunaaat, biki iedzert nevis pielieties. Peec tam aiziet kopaaa uzraut cs kautkur. Man jau liekas ka lido buutu taka forssaak.

Karocc jin es gaidu tavu atbildi cik ilgi tai pirtii var seedeet. Un macho luudzu uztaisi balsossanu kur labaak lido vai pirtii. wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Ar to lido ir taa - ja ejam uz lido ta man vakaraa atkal jaabrauc maajaas, jo man tur riigaa nav kur palikt, a ja buutu pirtii tad es paliktu, bet nu ja kaads man dotu nakts maajas tad es palieku ! biggrin.gif Komoooon sadomaajiet, bet katraa zinjaa es braukshu!

Link to comment
Share on other sites

pag pag - saakumaa taa ideja par lido bija lai redzeetu cik cilveeki brauks....

nav taa ka lido vai pirts bet ir taa ka lido un pirts.

nez man po - peec idejas var aiziet arii uz to lido....

+surr - kapeec padaargs ja 80ls vajag maksaat?

Link to comment
Share on other sites

nu jaa taatad varam arii taaa ka lido un pa nakti pirtii tas varretu izmaksaat kaadus 10 latus katram.

Jo ja savaacaas 20 cilveeki tad pa pirti katram 4 ls (kopaa pa pirti 80ls) un lido vel cik nu kurss grib un veel dzeramo pirtii. me vajag vismaz 10 lati.

TAATAD VISS SKAIDRS PA DIENU LIDO UN PA NAKTI PIRTII.

Cerams visi ar mieru wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...