Jump to content
GIGN Forum

tuss


DuH
 Share

Vai tu veelies piedaliities tusaa, pirtii?  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Laab ta beidzot kautkas sabazareec! baa buus jaazvana un jaaprasa kaa iet busi uz Riigu. btw sveetdienaas var tikt no Riigas uz Kuldiigu??? kaads nezin ?

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif Nju ja esmu sarakstaa tad cool...

tas Lethal kas ir listaa ir tas pats par kuru es domaaju ? Ja jaa tad tas ir lieliski vienkaarshi... varees aleenu sastrebties.. vieniigais vaig turpinaajumu izdomaat citaadies suudiigi shmiga vilkties uz maajaam smile.gif

Kur tikshanaas, kura diena taa sanaak ko eediis ko dzers ? laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

das nelecies... smile.gif

Manaa skatiijumaa ir veel 1 probz, ja tuss notiek Lido (tb paseedeeshana) un peec tam "ne-riidzinieki" iet tipa Lan party tasiiit pa nakti kaadaa klubaa - paraadiet kaadu klubu (tieshaam sakariigu nevis kaa piemeeram Poligons) kuraaa pa briivdienu naktiim ir TIK DAUDZ briivu vietu... - ja nu vieniigi juus jau tagad saskaitat cik ies un jau tagad rezerveejat smile.gif))

P.S. Aluz rulz

Link to comment
Share on other sites

heh, nedeeljas viduu var rezerveet liidz 50 pc chiiteru salonaa ELIK, tikai ja grib speeleet GIGN servaa, jaanonjem ban's... biggrin.gif ja kaadam prasaas, tad, ja nemaldos aluz izlejamais bij uz vietas, tolete ir, smeekjeetava arii... ja ir labaaks variants, runaa tauta!

P.S. augsti godaatais, ljoti cieniijamais, u.t.t. worm'a kungs pagodinaas sho necilo pasaakumu ar savu klaatbuutni??? blink.gif

Link to comment
Share on other sites

Domaajams, ka es un Intel buusim, vismaz pa dienu. Es visdriizaak (ne 100%) no LAN party atteikshos, par Intel nezinu.

Par satikshanaas vietu, stacijas laukums nav taa labaakaa vieta...

Link to comment
Share on other sites

lethal - cic! laugh.gif

Ja tas lanparty buus taaddaa stilaa kaa ar cilveekiem no Ogres poligona vip zaalee bija tad jau reeaali. Veel tagad atceros kaa vaartiiijos pa zemi un kompi leeju ar alinju smile.gif

nu un buutu arii peedejeais laiks sarunaat satikshaana vietu riidziniekiem smile.gif

PoLIGONs sUxx (ja neskaita tos 2 LIElos kondicionierus) laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Es iesaku visiem (gan Riidziniekiem, gan citu Latvijas novadu) tustoaajiem satikties 14.00 pretii autoostai Vecriigas pusee aiz tramvaja pieturas (Daugavas virzienaa), tur taads placis ir.

Link to comment
Share on other sites

9690841

Dikti mistisks tas placis izklausaas COLE, vareejaam iisteniibaa kadu citu vietu izveeleeties smile.gif - piem 17 trol galapunkts pretii stacijas laukumam vai kautvai mcdonalds pretii cirkum pie elika :/

Link to comment
Share on other sites

Orc, es biju domaajis nevis 7,9 tramvaju, bet gan tos, kuri iet paari tiltam uz paardaugavu, tb ja no autoostas iziet cauri tunelim uz Vecriigas pusi. Kaa uziet augshaa, taa pa kreisi placis, bet ja iet taisni pa ielinju, iziet pie Centraalaa uniisha... Apmeeram saprati to vietu? Papeeti avataru... tur man liekas buuspietiekami saprotami rolleyes.gif

Ja kas vai kaa : 9559876

Link to comment
Share on other sites

Nez, man LIDO njeprikalivaet. Domaaju ka centraa - Vecriigaa arii var atrast vietas kur paseedeet.

Bet to varam pa nedeelju sabalsot, vajag tikai variantus.

1. Lido (Krata vai Veermanis?)

2. Dzirnavas.

3. Salmu krogs.

Kaadi veel varianti?

Link to comment
Share on other sites

Salmu krogs ir uz Dzirnavu ielas (starp Kr.Barona un Marijas) blakus Lattelekoma lielajai eekai, gandriiz pretii Berga bazaaram... Tur mees chata tussus riikojam.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...