Jump to content
GIGN Forum

tuss


DuH
 Share

Vai tu veelies piedaliities tusaa, pirtii?  

36 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jee eehh...

-Paseezhot Lido, pamuuldot, padzerot alu, varees jau maniit, kaads nu kurshs ir (kex):

--iepaziities (in real);

--kuru ir veerts uz pirti pierunaat;

--no kura naudu varees dabuut;

--kontakti, tel. etc. tas ir- kaa dabuut rokaa (in real);

Un veel, parasti briivdienaas Lido ir pilns, taa kaa nez vai kaadi 20 deguni atradiis vietu pie "viena galda". Domaaju, ka buutu veerts apdomaat citus variantus par iespeejamaam vietaam.

Link to comment
Share on other sites

Kads tolks no ta Lido es nesaprotu seedet tur beztolkaa... Hainy tev gribas labi paeest ? Tad paeed majas un pirti uzdzer alinju pa virsu[sanaaks daudz letaak] Un iet uz klubu pa nakti tas ir vispaar galiigi garaam. Katra zinja es piedalos tikai pirts varianta, domaaju ka tas ir viss labaakais variants.

Link to comment
Share on other sites

Pilniigi piekritu COLE es teiktajam vissam smile.gif Lido butu viss optimalakais varjants . pirts 20 ls stunda ir ljoti dargi ir pa 10 ls jakas un zinu kur tepat riga normala pirts ar 2 saunam un biljardu. jakas..... nu bet vajadzetu ka COLE saka lido JA LIDO ES BUSHU 95%

Link to comment
Share on other sites

kaads tuss psc ...lido ieeediis desinjas izskalos kungjiiti ar alu ...nu vieniigais feisus visiem nopeetiit smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Un tu domaa, ka 20 savstarpeeji nepaziistamu/mazpaziistamu muulju kopiigajaa vakaraa pirtii buus baigais tuss? Saakumaa visi garlaikojas, peec tam visi saak aiz garlaiciibas smagi dzert un beigaas pirts tiek kolektiivi izdemoleeta :/. Taapeec vajadzeetu taa kaa visiem pirms tam satikties, iepaziities, un tad padomaat, vai pirts buus vai nee smile.gif

Labi, nu jums nepatiik LIDO - nu piedaavaajiet alternatiivas, kaut vai neskaitaamie admiraalji ar saviem biljardiem, NB, visas centra diivainaas papuseieestuvespapuseidzertuves. Varam kautvai piedaavaat to barchiku, kur agraak organizeejaam UO`shniku saietus Teikaa.

Link to comment
Share on other sites

Nu ta kas ta buus vai nebuus? smile.gif komooon. es gribu tusu, bet nevaru vinju uzriikot, jo neesmu Riigaa! sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Ja veel vajag kaadu ideju kur tusseet man ir ! smile.gif Nu taa...

Vareetu satikties NB biljardaa uz Gjertruudes striita un ja grib tad uzspeeleet kaadu stundu - divas.

Taalaak ja ir doma pa Lido tad tur pat arii ir Lido bet tur taa pashauri...

+ja nepatiik biljards vai eest negribas tad vareetu samekleet kaadu klubu tuvumaa un uztasiit LAN paartiju...

Nu ko sakat?

P.S Un ja kaac plaano lietot alkaholu tad tas takaa nav skjeerslis jo tur visur var to dariit biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Mani jau atpumpeeshanas saraxtaa var likt iekshaa ! smile.gif nu es jau nez kaa tur viss ir ar tiem izmeeriem, bet man galvenais ir izrauties no kompiisha un apskatiit savus fragus dziivee ! biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

neviens neko jeedziigu taa arii nepateca... wacko.gif karo4e doma taada - izdomaajam fixi-fixi saskrieshanaas vietu, fixi-fixi saskrienamies, iedzeram alu, izspriezham ko taalaak un fixi-fixi dodamies taalaak...

un tos, kam nau ko teikt, luudzu fixi-fixi triit prom... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ok deus no sarakstaa aaaraa - nekas personisks. wink.gif

Taaa vopssen daram taaa. 25 oktobrii satiekamies kaados 14:00 pie autenes tie kas nav riidzinieki. Tad savaaksimies manaa vadiibaa ar 9 vai 7 (laikam) tramvaju aizbrauksim liidz molam. No turienes normaali aiz4aaposim liidz lido un satiekamies ar riidziniekiem. Paseezzam papllaapaajam, papllumpeejam un tad braucam visi uz centru un izdomaajam kaa tur izklaideeties. Vakraa ejam uz datorsalonu (kas grib) un raujam cs lanaa vai serverii.

P.S. man liekas buus cool stuff wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Eus ES piedalos ! laugh.gif Nee nopietni ieprikolii taa ideja uz fragiem pa4oleet. Vieniigais ja Lido tad dzhusi nevareeshu sarunaat (nepatiik vinjai paseedeeshana) ja pirc tad 2vataa , ja vaig tautu tad varu matildi sarunaat bloodlords mozh atmauks kas veel uz gign speelee nes....

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...