Jump to content
GIGN Forum

Dc


uyinaators
 Share

Recommended Posts

taa nu ir pienaacis laiks noskaidrot, kursh mums te ir krutaaakais ka4aataajs no krutaakajiem, runa iet par DC! taatad visi paskatamies cik mees esam jau noka4aajushi un cik ir novilkts no mums ! ja kaads nezin, tad [help - about DC]

mana statistika noteikti nepavilks uz krutaakaa ka4aataaja statusi: uploads - 5,4 GB, downloads 21GB sad.gif dc man tikai staav kaadu nedeelju, un pie taa visa veel provaiders smagi suuukaa !

bet uz ieprieksheejaa provaidera pa 5 meeneshiem es biju iemaniijies uztaisiit uploadu - 1200 GB, download 450GB.... jeeeeh smile.gif

Link to comment
Share on other sites

man ir downlaod 10,89gb un upload 792mb rolleyes.gif

miikstais wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Upload 49.88GB, Download 24,03GB

hvz cik ilgi, dc (pareizāksakot revconnectu) lietoju reti un lielākoties tikai lai novilktu mūziku (mūzikas video).

a vot DU meteris rāda šādus datus kopš 05.04.26 (26. aprīlis šā gada)

Downloaded 320,07GB

Uploaded 443,84GB

Ar baltcom netu pa diviem gadiem man liekas man bija mazāk.

Link to comment
Share on other sites

nekas pārāk dižs - 3300 dziesmas.

man liekas, ka man dziesmas ir aptuveni 10k, tikai zheel, ka lielaako dalju no vinjaam es neklausos!

bet es tikko sapratu, ka es gaaliigi nesmu profesionaals ka4aataajs, jo nekaadu DU, trakerus utt nezinum skumji unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

ja kaut ko vajag nokachaat lietoju parasti dc, aatrums ir labs un parasti atrast visu varu, taatad -

Upload - 1510gb

download- 792.95gb

bet vinsh kaut kad nesen paarinstalleets, taa ka reaali butu daudz vairaak...

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka man dziesmas ir aptuveni 10k, tikai zheel, ka lielaako dalju no vinjaam es neklausos!

bet es tikko sapratu, ka es gaaliigi nesmu profesionaals ka4aataajs, jo nekaadu DU, trakerus utt nezinum skumji unsure.gif

DU meter ir prorgamma kas rāda cik uz kompja tiek aplādēts un cik lejuplādēts. Gign failu sadaļā var dabūt. Es bez viņas dzīvot nevaru happy.gif

Link to comment
Share on other sites

miikstais wink.gif

tas tapec, ka es kadas 2ned atpakalj parinstaleeju windowu un dc izmantoju lai kachaat muziku or smth. un man kaut kaa praats nenesaas atstaat dc isleegtu lai no manis kaut ko kachaat smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...