Jump to content
GIGN Forum

Ģitāras


RiSKS
 Share

Recommended Posts

Tātad ZPD domāju uztaisīt elektrisko gjitāru, bet no muuzikas esu galiigi taalu tapeec man vareetu buut padaudz jautaajumi...

Ejoshu pickupu esmu uztaisijis... Un neko daudz vairaak diezmheel nee :)) Tik kko palasiijis par gitaaraam... Tapeec ja nu kaads kko taadu ir dariijis un njeemies vareetu iedot kaadas labas adreses kur palasiit par tunoshanu un kko liidziigu, doma ir uztaisiit kko līdzīgu Seasick Steve ģitārai...( vispaar noskatoties sho top geara seeriju man radaas ideja par shaadu darbu :) ) Cik saprotu vinjai ir 3 stīgas.... Un par tunoshanu es atradu

"The Three String Trance Wonder

This is a normal guitar, but with only three strings. It has an old Harmony pickup added (with duct tape) and is played tuned to G, G and B using an E string in the A position, a D in the G position and a G in the B position."

Kaads vareetu to iztulkot un vispaar kko interesantu un noderiigu pastaastiit. Stiigas man arii ir kkaadas, bet nu saprashana nekaada lielaa nav

Taapat, kaa noskanjoshana notiek, caur kaadu programmu ir iespeejams vai tikai manuaali, jo pickupu kuru uztaisiju var pievienot kaa mikrafonu pa taisno pie datora.

Un vispaar uz grifa kjipa viss ir sadaliits pa pustonim uz priekshu ja?

Tipa ja es Noskanjoju visas 3 stīgas kaa vajag, tad reaali piespiezhot stiigu pirmajaa iedaljaa, notij vajag skaneet pa pustoni augstaak? :) Vispaar baigi daudz man neskaidriibu, un sho topicu saaku, lai uzzinaatu vai te ir kaads kas kautko par shaadaam lietaam saprot :) Pa iistam kkaada muuzikas izgliitiiba es pienjemu jau shaadaa zinjaa diezgan daudz dotu :)

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

Notis, sākot no resnākās stīgas: E A D G B e, jeb mi, la, re, sol, si, mi, bet es ieteiktu taisīt basu ar ne vairāk kā 5 ladām, lai mazāks čakars, bet šādam projektam es jēgu neredzu.

Katrai notij ir paaugstinājums, izņemot E un B. Respektīvi, E, F, F# (Gb), G, G# (Ab), A, A# (Bb), B, C, C# (Db), D, D#, E...

# - diēzs (paaugstinājums)

b - bemols (pazeminājums)

Visas notis uz grifa vari aplūkot šeit. Izmanto skaņotāju, lai noteiktu ladu attālumus. Variantu daudz...

Link to comment
Share on other sites

Pikaso vari meegjinaat iztulkot citeeto tekstu?

Cik saprotu tur ir rakstīts kā jānoskaņo stīgas?

Un jeega taada, ka man pasham vismaz kkas taads ir interesants, nevis peetiit kaa kola kraaso olas.

Dog House Boogie Tab

The Easiest Way To immitate Seasick Steves '3 String Trance Wonder' is by tuning the

'E' up to 'G' and tuning the 'A' down to a 'G' and putting your guitar to the neck pickup

e (not used)

B (same)

G (same)

D (not used)

A (down to) G

E (up to) G

Reku sitaa apmeeram atradu.... Vareetu buut? Pienjemu, ka ja lieto 3 stiigas ( vai 4 kaa sheit rakstiits) Var satuneet? B G G (G)

Vo un pasaki, kas ir skaņotājs :)? Patiešām neesmu nekad kko tādu darījis... Bet ideja apmeeram kaa tas notiek ir.

Edited by RiSKS
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nu es vinju taisiju maksimaali vienkaarshu, jo reeali hipoteezee man tur ir rakstiits kkas par maajas apstaakljiem taakaa nekaadu kruto body nebija doma taisiit.

Runaajot par meldinju, speleet es gjitaaru vnk nemaaku, bet jau vienreiz kad biju pievienojis pie datora, aizraavos ar tirkskjinaashanu :) taa teikt uz reaalas gjitaara neko vairaak arii nemaaceeshu nospeeleet

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...