Jump to content
GIGN Forum

Jauns Pc Vai Vecā Upgrade


Nightmares^^
 Share

Recommended Posts

Čau!

Kā jau lasu, ka te baigie speci pc apgreidošanā un jauna pc izvēlē, nāku pēc padoma, jo vecā grabaža ir apnikusi, un tagad gribētu uzzināt, ko man vajag.

Vecā murmuļa parametri :

kso-1291120271-U7537.png

Baroklis kaut kāds Trust, 370W

Tātad, videokarte, kaut arī 512mb, ne sūda nevelk un parasti pārkarst, kaut man viņai 2 kūleri piemontēti. Īsāk sakot, man otram pc GF 6600GT 128mb, iet kudi labāk par šito brīnumu.

Nu, vai šito pc vispār ir mazākās jēgas apgreidot, lai varētu arī kādu jaunāku spēli uzgriezt un TF2 arī lai kustētos? (man jau sajūta, ka nav :>)

Un, ja labāk ņemt jaunu kasti, tad es gribētu saņemt variantus, kādas detaļas pa vienai man iegādāties, jo uzreiz es šobrīd jaunu kompi atļauties nevaru, vienīgi varētu lēnā garā iekrāt naudas katrai detaļai atsevišķi. Un to kompi gribētos tādu, lai viņš tuvāko desmitgadi nebūtu jāmaina un cena arī nebūtu kopā tur 500Ls, jeb, optimālāko variantu par zemāko cenu :) Ceru uz palīdzību.

Ar cieņu,

Nightmare

Link to comment
Share on other sites

Pirmkārts nav nozimēs lielas tavas video kartes MB, bet gan bitiem, core speed un cik tavam GPU ir kodoli. Lai vai kā ieteiktu tev jaunu PC. Jo tava mates plate ir novecojusi nevaresi ne uzlikt jaunu procesoru ne labu video karti, jo tev ir AGP slots, un visas AGP video kartes ir dargas un nav tās labākas. Silti iesaki pirkt jaunu. Ja budzēts ir maz bet gribas labu spēļu dartoru

Es tev silti iesaku kļut par AMD piekritēju jo price/performance nav tik slikts

Un juss VISI INTEL fanati mutes turat.. kad amd sucks vai kautkā tamlīdzigi. TIKAI amd ir uzstadijis pasaules rekortu bechmark testos..

Pats lietoju intel serijas procesorus un vienmer esmu lietojis. Bet ja dators ir paredzets spēlem tad neko vairak par AMD proci nevajaga + mazak izmaksas viss tas pasakums

Paņemu uz taviem 500 LS http://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8q...GFpaGqIK1tQA%3D

Letaks variants http://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8q...aMK1tYCAA%3D%3D

Ar 1. Variantu varesi ilgu laiku iztikt bez upgrade un spēlēm vajadzētu lidot uz high max !!

arbalsta crossfirex ja kadreiz gribesi velvienu video karti pielikt klat

2.variants ari nav slikts, nedaudz vajaka video karte un 4kodolu procis 6kodolu vieta.

ka ari mates plate neatbalsta crossfirex

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Nav, nav.

:) Ceru uz palīdzību.

1. Detaļas pa vienam pirkt un likt plauktiņā nav gudri, tām vērtība pārsvarā krīt. Ir arī otra puse - parādīsies jaunas tehnoloģijas un iztrūkstošās detaļas paliks dārgas (kā tas notika ar DDR2).

2. Nu var jau kaut ko normālu par 300-400 latiem salasīt.

3. Uz 10 gadiem kompi? Neizdarāmi, it īpaši ja svarīgs ir iepriekšējais punkts.

Link to comment
Share on other sites

Ņemot vērā citu topikus, nedomāju, ka man ir nepieciešamība pēc phenom II x6 proča, lai gan sanāk izmantot corel draw un photoshopu, domāju, ka var dabūt krietni lētāku, labu procesoru, lai viss ietu kā pienākas.

To vincister.

1. Savādāk es diez vai tik drīz kompi nopirkšu, jo tajai naudai nepatīk iekrāties tik lielā apmērā, lai paņemtu visu uzreiz, ir tomēr daudz citas izklaides iespējas, kurām es pievēršu lielāku uzmanību nekā pc. Tapēc arī pa detaļām doma savākt.

2.,3- nu es ar tiem gadiem biku pārspīlēju, bet nu doma ir ilgākam laikam vienkārši no pirkšanas brīža, jo es līdz šim nevienu citu, labāku spēli par cs un tf2 spēlējis neesmu, tāpēc arī ir radusies kāre pēc kaut kā mūsdienīgāka, esmu lasījis daudz labas atsauksmes par visiem tiem fallout, prince of persia utt., bet nekad nav bijusi iespēja noprovēt dēļ vecās miskastes :)

Nu ok, cenas kritīsies, bet tādā gadījumā varbūt iespējams kaut ko salasīt pa detaļām, ņemot vērā preces, kurām viskrasāk varētu kristies vērtība, jo, tāpat domāju, ka labi, ja pus gada laikā spēšu savākt visas nepieciešamās komponentes, pagaidām iztieku ar šito pašu studiju vajadzībām, kur man īsti vairāk par netu un filmām nevajag.

Link to comment
Share on other sites

Night...

Tad iesaku silti tev nopirkt. Mātes plati sakumā vissmaz ar ddr3 atbalstu un ne mazaku kā 1333mhz

Atsķiriba ko tu gribi Intel, vai AMD bāzes... Jo Ja nopirksi sakarigu mātes plati varesi uz viņas sakuma uzlikt kadus sudigu procesoru un video karti.. Bet laika gaida visu uzlabot...

Un ja pērc ramu tad no 3-4 gb

Ja pirksi 3gb ramu izmanto windowsu ar 32bit

bet ja virs 4gb taisies pirkt tad 64bit

Ja runa iet par video karti skaties, vissmaz ar gddr3 atbalstu un vissmaz ar 128 bitiem, mb nav diza nozime pie reizes uzmet aci GPU frekvencei meiģini sava cenu kategorija dabut tādu video karti kurai ir viss lielaka frekvence

Pēc būtibas ja vel kāda i-neta veikala varetu atrast tavas vecas miskastes dzelžus varetu apgreidod viņu..

Edited by Chiky
Link to comment
Share on other sites

Chiky, es negribu teikt neko sliktu, bet tu tur sarakstījis esi pilnīgas muļķības. Atkārtošos, ka videokarti nevar izvēlēties, balstoties tikai uz atmiņas tipu, joslas platumu un frekvenci!

Arī RAM - kāda velna pēc tu viņam iesaki pirkt 4x (!) 1GB DDR3 stickus, ja var nopirkt 2x2GB? Tā ir vienkārši RAM slotu šķiešana.

Principā jau derētu uzzināt, vai tev korpusu nevar izmantot veco, vai DVD+/-RW vajag, vai cieto uzreiz mainīsi (šo tiešām var nomainīt vēlāk), kā arī to, cik tad naudas būtu gatavs tērēt - un uzreiz vai pa daļām.

Link to comment
Share on other sites

Nu piedod Izliecies, bet tu man nekā vairāk nepalīdzēji kā chiky. Veco kompi es izmantoju, tā kā to es nevaru lietot kā jaunā pamatu + domāju, ka viņš arī nav īpaši derīgs, principā, par korpusu es vismazāk uztraucos.

Anyway, kā tu domā jaunai mātenei piejūgt ATA cietni? Un jēga man no 80gb cietā foršam pc :)

Karoče, es gaidu info no šejienes zinošajiem cilvēkiem par tēmu, nevis no visiem pēc kārtas, tie kuri ir zinoši, paši zin, kuri tie ir :) Šajā topikā DERĪGS ieteikums bija tikai viens, kuru pat īsti vēl nevar nosaukt par ieteikumu.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Jāpiekrīt Izliecies! Chicky baigos brīnumus te sarakstījis.

Un vispār Nightmares, kādus ieteikumus tu te gribi vēl.? Skaidrs, ka pašreizējo zvēru nav vērts apgreidot, bet ja jaunam nav naudas, tad vienīgais ieteikums ir krāt lašus, un cept topiku vēlreiz, kad būsi nobriedis.

Edited by Čaks Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

Es vaicāju arī pēc variantiem, lētākajiem un optimālākajiem, ko es varētu laika gaitā komplektēt, Čak. Tak izlasi ,lūdzu, visu tekstu, pirms iespied sava veida muļķīgus ieteikumus :) Teikšu vēlreiz:

Man, lūdzu, piedāvājiet lētāko un optimālāko variantu PC komponentēm (visai kastei), kuras es varētu laika gaitā iepirkt pa vienai, tādējādi nokomplektējot labu datoru uz kura ietu vismaz daļa jaunākās, jaudīgākās spēles, un arī HD, bluray filmas normāli pavilktu. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

*BumP*

Man, lūdzu, piedāvājiet lētāko un optimālāko variantu PC komponentēm (visai kastei), kuras es varētu laika gaitā iepirkt pa vienai, tādējādi nokomplektējot labu datoru uz kura ietu vismaz daļa jaunākās, jaudīgākās spēles, un arī HD, bluray filmas normāli pavilktu. Paldies.

Cenā - 300Ls par kasti. (kā jau iepriekš minēju, pirkšu pa detaļām, jo jaunam uzreiz nav piķis)

Lūdzams atsaukties kādam no speciem, surr, vinc un kas te vēl bija...

Link to comment
Share on other sites

Erm, pamatproblēma - sāķumā tev jānopērk procis, mātene, RAMs - ar iebūveto videni, ja gribi ietaupīt. Pēc tam jau vari arī domāt par videokarti, PSU uu.

Tas ko es rekomendētu:

http://www.semicom.lv/Datoru_sast%C4%81vda...H_413607_0.html

http://www.semicom.lv/Datoru_sast%C4%81vda...__653477_0.html

http://www.semicom.lv/Datoru_sast%C4%81vda...X_521323_0.html

Procesors - šis vai labāks - tas jau tālāk ir atkarīgs, cik labu Am3 procesoru tu vari uz doto brīdi pavilkt.(Uz doto brīdi - nakamais lielais pirkums tev būs videokarte un PSU)

Link to comment
Share on other sites

Liels paldies, šis jau izskatās sakarīgāks piedāvājums.

Es no tiem mātesplašu un procesoru šitiem neko daudz nejēdzu, man galvenais, lai ar laiku, ja būs bajadzība vēl ko apgreidot, lai es to varu izdarīt uz tā paša pc, kas man būs, nevis atkal viss jāķer pa jaunam, līdz ar to, drošvien, būtu vēlams, lai der jaunākās tehnoloģijas kā tie SATA II vai 3 cietie diski, DDR2 vai 3 rams un labāka videne, ja nu nepieciešams. Videni iebūvēto točna nevajag, labāk es lēnāk tieku pie tā pc gatava, bet vismaz uzreiz ir kaste ar saturu, kuru likt lietā.

Cik noprotu, tevis dotā mātesplate to visu atbalsta? Piedevām vēl varu piespraust veco ATA cieto, ja pareizi nolasīju info? Ja jau māene ieyt uz 60Ls, tad jau varbūt proci ar var mēģināt līdzīgā cenā, man tas athlons liekas tāds aizdomīgs :>

Baroklis jau ar jaudīgāks jāņem būtu, ne? Un tad uzreiz, kāda būtu laba videne attiecīgajam procim? Nu tā lai TF2 labi griežās, citas labas spēles neesmu spēlējis, 'ta kā tur max grafika man vēl nav 1. vietā.

Poxa, nepiedirs topiku.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

:)

night pm surrounder.!

*BumP*

Man, lūdzu, piedāvājiet lētāko un optimālāko variantu PC komponentēm (visai kastei), kuras es varētu laika gaitā iepirkt pa vienai, tādējādi nokomplektējot labu datoru uz kura ietu vismaz daļa jaunākās, jaudīgākās spēles, un arī HD, bluray filmas normāli pavilktu. Paldies.

Cenā - 300Ls par kasti. (kā jau iepriekš minēju, pirkšu pa detaļām, jo jaunam uzreiz nav piķis)

Lūdzams atsaukties kādam no speciem, surr, vinc un kas te vēl bija...

Link to comment
Share on other sites

Es no tiem mātesplašu un procesoru šitiem neko daudz nejēdzu, man galvenais, lai ar laiku, ja būs bajadzība vēl ko apgreidot, lai es to varu izdarīt uz tā paša pc, kas man būs, nevis atkal viss jāķer pa jaunam, līdz ar to, drošvien, būtu vēlams, lai der jaunākās tehnoloģijas kā tie SATA II vai 3 cietie diski, DDR2 vai 3 rams un labāka videne, ja nu nepieciešams. Videni iebūvēto točna nevajag, labāk es lēnāk tieku pie tā pc gatava, bet vismaz uzreiz ir kaste ar saturu, kuru likt lietā.

Cik noprotu, tevis dotā mātesplate to visu atbalsta? Piedevām vēl varu piespraust veco ATA cieto, ja pareizi nolasīju info? Ja jau māene ieyt uz 60Ls, tad jau varbūt proci ar var mēģināt līdzīgā cenā, man tas athlons liekas tāds aizdomīgs :>

Baroklis jau ar jaudīgāks jāņem būtu, ne? Un tad uzreiz, kāda būtu laba videne attiecīgajam procim? Nu tā lai TF2 labi griežās, citas labas spēles neesmu spēlējis, 'ta kā tur max grafika man vēl nav 1. vietā.

Poxa, nepiedirs topiku.

Māteni paņēmu šo jo tai ir iebūvēts video - visu šo + normālu video diez vai tu pavilksi ar ierobežotu budžetu.

šim procim starp citu arī nav ne vainas - cache tikai maz kā jau athlonam - labak protams ņemt phenom. - bet nu protams - jo labāku vari atļauties, jo labāk. Barokli iesaku atstāt veco - HDD, DVD, RAMu vienmēr varēsi piepirkt. Protams - ja esi nolēmis būvēt kasti no jauna un esi ar mieru, ka detaļas stāv sākotnēi nelietotas - šis ir pārbaudīts kā lēts PSU, kurš vismaz līz šim sevi bez problēmam ir pierādījis - un arī māteni uzreiz iesaku citu, bez iebūvēta video(kautgan arī iebūvētais video netraucē).

http://www.semicom.lv/Datoru_sast%C4%81vda...388532_364.html

Link to comment
Share on other sites

Bišķi neiebraucu tekstā, bet nu sīkums ^_^

Tātad - mātene bez iebūvētas video nebūtu izdevīgāka, ņemot vērā, ka detaļas es pa vienai pirkšu un man tās stāvēs nelietotas līdz būs pilns komplekts? Ā, iebraucu, ka ir izdevīgāk, tātad kādu māteni tad ņemt? Un kāds procis labāk? Phenoms?

Pašreizējo komplektu, kas 1. postā minēts var neņemt par pilnu un laist gar acīm, ja tur nekas noderīgs jaunam kompim nav.

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Fenoms x4 Black + 4GB DDR3 + HD5770

Mātesplati skaties pats, man ir piemēram http://www.gigabyte.com/products/product-p...spx?pid=3587#ov - ļoti laba ar normālu biosu, daudz USB slotu utt... Kad izvēlies mātesplati skaties kādi herci iz rama slotiem, ja piem ņemsi ar 1333 bet ramus paķersi piemēram HyperX Kingstonus tad nefunkcionēs pilnībā...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...