Jump to content
GIGN Forum

Vajag Jaunu Datoru!


Cereza
 Share

Recommended Posts

Tātad, man nav daudz naudas, bet man vajag jaunu datoru, jo, lai gan uz mana pirms 4iem gadiem pirktā PC ir salikti visi iespējamie stafi, lai TF2 ietu, viņš ar katru apdeitu paliek arvien lēnāks un lažīgāks + man nerāda asinis un ķermeņa daļas un tas vienkārši makes me sad panda :(

Man ir 250 LVL un es neko nesaprotu no datoriem. Man nevajag ŪBERDATORU. Divas lietas, ko man vajag no datora:

1) Lai var smuki paspēlēt TF2

2) Lai varu skatīties savus seriālos, lolol.

Šobrīd apsveru domu par šo:

http://www.m79.lv/datori/M79-S3-LITE_9603.html#

jo man patīk cilvēciņš, kas stāv pie datora, bet nu jā, man arī patīk M79, jo viņi vienmēr ir bijuši diezgan forši.

Gaidīšu ieteikumus, kritiku un tā.

;/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 107
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oki, es šovakar, kad tikšu mājās no darba apskatīšos, cik man liels ir korpuss un kāds ir barošanas bloks, bet tā domājot, man korpuss ir korpuss vulgaris. Imho, parasts izmērs.

Man visu pārējo vecā kompja specifikāciju arī uzrakstīt? Jo viņš jau iet un iet nenormāli labi, tikai nevelk spēles jaunās.

Link to comment
Share on other sites

tā ka tas kompis ir vecs, korpuss varētu nederēt, tāpat arī baroklis, bet hvz, jāapskatās.

Nav tā, ka es neko nesaprotu, man vienkārši nav ne jausmas cik kas maksā un kur vislabāk pirkt. Negribās gluži metaleksa variantu, kad firmele nobankrotēja 3 mēnešus pēc tam, kad kompi pie viņiem nopirku. Par laimi nekas nenodega.

Vecā kompja specus vakarā te sametīšu.

edit: un cd roms vecais, kad pēdējo reizi mēģināju windows pārinstalēt NEGĀJA. Not cool.

Link to comment
Share on other sites

es ar ieteiktu surr vai arī m79 sazināties caur skype. viņiem tur sēž pipars, kas ar šito visu palīdz.

man, kad pirku plati,ram un proci šis baigi palīdzēja. uzsita ļoti labu sarakstu, jo zināja, ka drīz veikalā pieved jaunu plati, ko man izdevīgi iekļāva iekšā. beigās sanāca letāk nekā pats biju izvēlējies un jaudīgāk.

tad, kad atnāk detaļas vajag tik pasaukt kādu, kas saliek, ja pats nezin..

Link to comment
Share on other sites

Ņem ciet S3 no m79 , man ir S2 ripo bez jebkādām problēmām, par resursu trūkumu arī nevar sūdzēties. :thumbsup:

Tikai to pandas antivirusu gan met miskastē, tādu sūdu sen nebiju redzējis... Iemesls, vīruss tika pašā pandā iekšā un kompis nenormāli sāka lagot, un procesors 100% use, kārās augšā, tieši kad startējot windu, panda ieslēdzās un tad brīnumi sākās. Tikai pateicoties ātrām roku kustibām to draņķi dabūju ārā...

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

WARNING, NOOB ALERT!

Tas m79 dators nāk komplektā ar 9800GT videokarti. Tu to NEGRIBI, jo... ievērtē Left4Dead freimreitus iekš tomshardware.com. Tā spēle reāli parāda tādu pašu freimreitu kāds tev būs iekš Team Fortress 2. Un es neuzskatu ka 46fps ir kaut kas ar ko varētu lepoties :)

Atrodi tajā sarakstā videokarti, kuras FPS tevi apmierinātu (skaties vismaz lai ir 60fps vai vairāk) un tad attiecīgi skaties m79 vai viņi piedāvā datorus ar konkrēto videokarti...

Link to comment
Share on other sites

lai saaktu domaat pa UPGRADE/JAUNU PC vajag zinaat vecaas detaļas, jo 4 gadus vecu pirktaa PC es nesaskatu probleemas labaak upgreidot nekaa pirkt jaunu, ja vien maatene supportee 775 socketu...

p.s. CASE = CASE arii shajos laikos, un nav noziimes kuraa gadaa pirkts vai kura gada modelis :D

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

tomshardware.com. Tā spēle reāli parāda tādu pašu freimreitu kāds tev būs iekš Team Fortress 2. Un es neuzskatu ka 46fps ir kaut kas ar ko varētu lepoties :)

Nuuu, ar manu 9600gt (tātad vēl lēnāka) TF2 @ 1920x1080 viss MAX (vienīgi AA x4), vidēji FPS ~80, par ~56 oficiālajās mapēs zemāk nekrīt. Uz l4d2 50-70 (arī max).

Pietam autore neizskatās pēc hardkore geimera, kurai ir savrīgi izspiest FPS virs monitora spējām.

Edited by Čaks Kulakovs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...