Jump to content
GIGN Forum

Kultivētais Naids


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

šodien rakstīšu par jautājumu, kurš nomoka mani jau sen.

Nē! Patiesībā tas nav viens jautājums - kādi mēs esam, jo - es redzu cilvēkus sev apkārt, tādēļ man nav tik grūti spriest par to, kādi mēs esam. Man patiesais jatājums būtu - kādi esam mēs VERSUS kādus mūs "mālē" SŪDUNET?

Lūk viens "raksts" to SūduNeta -

http://www.tvnet.lv/zinas/kriminalzinas/35...nam_salauz_kaju

Nekas īpašs - svešs onkulis uzbrūk svešam bērnam kaut kur Latvijas pāķos un salauž kāju. Iemesls - svarīgs vai nesvarīgs - bērns mētāja stiklus. Ak jā - bērns ir 4 gadus vecs.

Nu - tas ir fakts. Kas noticis, noticis. Shit happens!

BĒĒĒT! Kas mani pārsteidz IR "lasītāju" komentāri pie šī raksta. Atļaušos citēt pāris:

- STULBIE GAĻAS GABALI

Pirms 37 min

.

To mazgadīgo vajadzēja pret sienu izsmērēt

- Novik

Pirms 56 min

.

Vecāki vainīgi, 4 gadu vecumā nemētājos, bet uzvedos kā kārtīgs cilvēks. Tagad vispār sīkie liekas dažreiz kā kā ieņemti tā kaut kur galvas atsituši..

villova

Pirms 1 stundas un 16 min

.

Vajadzeeja vajadzeeja. Ne tik smagi , bet parmaciit vajadzeeja. Nakoshreiz zinaas, ka hui*as nevajag taisit.

naivā

Pirms 4 stundām un 46 min

.

Profesionālais sportists? Ak, Dievs! 4 gados mētājās ar stikliem. Tur sanāks tikai profesionālais noziedznieks. Liels FUI vecākiem. Kāds uzdrošinājies audzināt no malas, mazliet par stipru, bet derēja jau gan

zz

Pirms 4 stundām un 49 min

.

Te nu ir vecākiem ko padomāt! Ja neaudzina paši tad to izdara cilvēki no malas un jau ar savām metodēm.

JanisT

Pirms 3 stundām un 51 min

.

Pareizi darīja, šitie sīkie atsaldeņi ir jāaudzina!

Pareizi

Pirms 3 stundām un 50 min

.

Tagad mazais krooplis varbūt kaut ko sapratīs,jo debīlie vecāki neko nemāca.

.. Tie ir tikai daži komentāri! Principā - šāda doma ir teju 50% vai pat vairāk komentāru!

Nu lūk - un te nu mans sāpīgais jautājums - VAI PA TIEŠĀM es dzīvoju valstī ar šādu sabiedrību, kādu reprezentē šie 50% ļauno komentētāju? Jo ja tā - kā lai es plānoju savu ģimeni ŠĀDĀ vietā???

Vai arī - SŪDUNETu ir apsēduši morāli kretīni? BET! Varbūt SŪDUNETs vienkārši cenšas latviešos radīt riebumu pret savu tautu?

Patiesībā - otrais variant man šķiet pat ticamāks! Proti - kāds mistiska persona X liek stulbajai SŪDUNETa sūdarnistei (ķipa žurnālists) Santai KvaKstei drukāt lielā daudzumā rakstus + komentārus par briesmīgo Latvijas sabiedrību ar vienu vienīgu mērķi - SAŠĶELT mūsu sabiedrību un sadragāt mūsu morāles vērtības!

Patiesībā - vel viens + (PLUS) otrajai teorijai - SŪDUNET kārtējā be-lohs aptauja.

Kāds ir "vidējais" latvietis?

Izvēlies atbildi

Komisks radījums 3% ..

Depresīvs un sevī noslēdzies 10% ..

Neapmierināts 57% ..

Atklāts un laimīgs 4% ..

Vienkāršs un neizskatīgs 2% ..

Parupjš, taču no sirds 1% ..

Apolitisks un dumjš 12% ..

Cits variants (tava versija komentāros)

Es varētu turināt un turpināt ceļot gaismā komentārus, rakstus, aptaujas, u.t.t. BTW - citi portāli nav daudz labāki!

BET jautājums! Vai Jūs domājat, ka šie komentāri + raksti + aptaujas atspoguļo Latvijas sabiedrību, vai arī tā ir kāda ļaunas un pretvalstiskas organizācijas tieši pret valsti vērsta darbība?

Paldies un gaidu daudz komentārus!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

1. "Sliktā"s ziņas aiziet labāk nekā pozitīvās.

2. Sen zināms tas, ka interneta anonīmā vide piedāvā indivīdam neredzētu iespēju izpaust savas debīlākās dziņas. Un sajusties nesodītam par to. Tiesa, vēl jau ir jāatšķir troļļi no šādiem indivīdiem, jo, kā zinam, trollis rakstīs visu un dajebko, lai panāktu sev vēlamo nerd rage.

3. Bet jā, mūsu sabiedrība ir debīla. Un tur nekāds sūdunets nav vainojams.

edīte:

VISU VARU TROĻĻIEM!

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

3. Bet jā, mūsu sabiedrība ir debīla. Un tur nekāds sūdunets nav vainojams.

Tā jau ir , bet vecāki galīgi neudzina savus bērnus , jo tgd jau katrs otrais bērnudārznieks ar cigu zobos kā urlāts staigā un dirš virsū ,nerunājot nemaz par sūdu taisīšanu.Daudziem jau sēdēt delfos vai sūdunetā, nodirst citus ir tas pats kas ieiet dr.lv uzspēlēt fermu.Mūsdienās jau sīkie ir točku pamatklienti.

Edited by SuperS
Link to comment
Share on other sites

nosodam sabiedrību iekš interneta. bet es īsti nesapratu, ko bīfs grib panākt ar šo visu. un tas raksts arī ļoti nesaprotams. piemēram, "Zēnam salauzts labās kājas apakšstilbs, kad vīrietis puisēnu pacēlis un strauji nolaidis, atsitot pret zemi.", kā citāts tas ir? vai 4 gadus vecais puika ir krievu tautības, bet 41 gadu vecais vīrietis ir latviešu-neonacists-wannabe? bīf tu esi tas 41 gadu vecais vīrietis?!

Link to comment
Share on other sites

Lasot TVnet, jau pirms laba laika nonācu pie līdzīgām atziņām.

Šobrīd praktizēju komentāru nelasīšanu - tie visu tikai sabojā. Pie tam, cik gan nožēlojamas dzīves ir šiem cilvēkiem, kas savu žulti vienā laidā gāž ārā, lai gan, labāk interneta komentāros, nekā pār citu cilvēku galvām. Viņiem derētu ieviest savus anonīmās komentētāju sanāksmes, kurās viņi pie šķīstošās kafijas krūzes varētu vārīties savās žultīs un savu drazu pietaupīt ārpasaulei.

Link to comment
Share on other sites

Cilvēkiem ir vienkārši pohuj par notiekošo, tāpēc arī atļaujās rakstīt sūdu. Tā vien šķiet, ka zināma sabiedrības daļa lasot rakstu par citu cilvēku nelaimi gūst kaut kādu morālu baudu. To var pielīdzināt kaut kādai lētai ziepju operai, kuru pēc kārtējās sērijas babuškas pagalmā iztirzā. Tiesa, tvnets reizēm arī saraksta apzināti vai neapzināti sūdu, kurš nebalstās uz reāliem faktiem, bet gan uz žurnālista fantāzijām... vai arī vienkārši noklusē detaļas.

Link to comment
Share on other sites

Nu lūk - un te nu mans sāpīgais jautājums - VAI PA TIEŠĀM es dzīvoju valstī ar šādu sabiedrību, kādu reprezentē šie 50% ļauno komentētāju? Jo ja tā - kā lai es plānoju savu ģimeni ŠĀDĀ vietā???

bet vai tu domā, ka bērns bija pelnījis cepumu par mētāšanos ar stikliem? :unsure:

protams, izvirzītā lieta pret to vīrieti ir pilnīgi pamatota, utt., bet viņš par to noteikti dabūs savu tiesu. drīzāk rodas jautājums - ko dara tā bērna vecāki, kuriem nav iebildumu pret šādām bērna izdarībām?

Link to comment
Share on other sites

beefs pirmo reizi atvēris komentāru sadaļu tvnetā, tāpēc izklausās kā no mēness nokritis.

Un tagad tikai nenovelsim visu vainu uz sabiedrību.

Lielākā daļa vainas jāuzņemas senčiem. Kā var 4gadīgu bērnu laist vienu pašu bez uzmanības kaut kur desot pa ielām, ja reiz dzīvojam tādā izdirstā sabiedrībā, kā arī vēlā rudenī satumst jau ap pulksten 16. Tur gan jābūt gana atsaldētiem.

Link to comment
Share on other sites

Bļā labrīt gludinātāj! Tā, it kā kādu interesētu 16 gadīgā zēna (tevis) viedoklis par bērnu audzināšanu! Par to vispār nebija arī šis topiks!

Topiks ir par to - vai šie nejaukie, riebīgie, debīlie, infantīli neattīstītie komentētāji SŪDANETā reprezentē sabiedrību, vai arī tas ir ļoti šāurs (un specifisks) cilvēku loks, kas raksta tos pretīgos komentārus?

Topiks bija arī par to, vai SŪDANETs apzināti un mērķtiecīgi kultivē sabiedrībā naidu pret Latvijas tautu un latvieti kā tādu?!

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Ne nu psc, salauz kāju 4 gadigam bernam !!..

Bļe prātiņ nāc majas cik 4 gadus vecam bernam ir liela saprašāna ko viņs dara? Nu ja berns metājas ar stikliem, jo viņam tas liekas intresanti, kad nokrit un tad ir stiklam plistoša skaņa, labi vajadzeja izteikt rajienu vai aizsutit pie vecakiem, vai sliktakaja gadijuma uzdod pa ausim, bet nejau salauzt kaju...

Tad jau sanak kad tadus 37 gadigos var šāut nost kad padirš ble zāle vai aiz saviem suņiem sudus nesavac.. Kad citam pēc tam jaiekāpj viņos.. Alkaholiki nelaimigie

Link to comment
Share on other sites

Es par šo tēmu, tāpat kā beefs, aizdomājos katru reizi ieejot komentāru sadaļā, tvnetā. Manuprāt, gluži kā 4chanā, tvneta komentāru sadaļu ir pārņemis bars ar neapmierinātiem, morāli kropliem cilvēkiem no dziļiem Latgales laukiem. Veselīgi domājoši cilvēki uz to visu noskatās no malas, un pat ja kāds iet tur ar komentētājiem cīnīties - tiek novests līdz idiota līmenim, un pārējais infantīlu bars viņu noliek pie vietas ar pieredzi, kas iegūta gadu gaitā izmetot žulti internetā.

Anyway, beef, interesanta konspirācijas teorija par naida kurināšanu no iekšienes.

Ieejot jebkura mikrorajona mājas kāpņutelpā uz sienas būs uzraksts "PIS MANI DIRSĀ", "ZANE LAIZA PIMPJUS TELEFONA NUMURS XXXXXXXX", "VALERIJ PIDARAS".

Attiecībā uz šo - manuprāt, tas nevar atspoguļot ne sūda, jo žurnālistu un "garāmgājēju reportieru" mērķis ir iemūžināt kādu nelaimes gadījumu, smuki piepušķot ar zaļumiem un pasniegt uz šķīvja baram infantīlu, kuri izlasot nospiež ķepā aiz laimes, ka kādam iet vēl sūdīgāk.

EDIT: Vispār visiem mobīlajiem reportieriem vajadzētu iedot sejā par to, ka baro sevi un citus par citu cilvēku neražu. Mūsdienās cilvēks var nomirt uz ielas, kamēr apkārt stāv bars ar cilvēkiem, iemūžinot notiekošo, lai varētu nosūtīt degpunktam, tvnetam un tamlīdzīgiem sūdiem.

"IZSAUC ĀTROS", "BĻE, JĀNI, NETRAUCĒ, ES FILMĒJU".

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Bet, ja tā paskatās no malas, tad vidusmēra pelēkais ikdienas parastais latvietis ir principā diezgan pastulbs radījums. Un tā kā izrādās, ka 60% tautiešu lieto jau internetu (tā dzirdēju lr1) , tad nav nekāds brīnums par nesaprātīgiem un demoralizējušiem komentāriem. Es kādreiz tos komentārus lasot pilnīgi dusmās vāros. Bet tagad skatos uz to nedaudz ar ironiju.

Un vēl man ir viens novērojums par tiem komentētājiem, lai arī kāda būtu tēma (sports, zinātne, politika, nepolitika, ķekatnieku tirgus) vienmēr neskaitāmi indivīdi atrod iespēju kaut kādā veidā piešūt klāt politiķu un esošās valdības neizdarības.

Link to comment
Share on other sites

Komentārus šajos saitos nelasu, patiesībā pašus saitus reti lasu. Neuzskatu, ka tamdēļ būtu ko zaudējis.

Tās nedaudzās reizes, kad tur ir pabūts, devušas iespaidu, ka tur neliela, ne īpaši izglītota, sabiedrības daļa savā starpā mērās ar "intelekta" krāniem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...