Jump to content
GIGN Forum

Dota 2


mrzombie
 Share

Recommended Posts

Jo dota 2 vēl nebija iznākusi, quite obvious, huh?

nē nav gan. Spēlē bīja palaista, visi spēlēja, nebīja nekādi bagi pat. Viss notika ideāli. LOL > DOTA2

Ja no vienas puses es tev piekrītu, Dota 2 būs sākumā krutāka nekā LoL, bet vēlāk apniks tāpat un visi aizgriezīsies. Tas ir tik paredzami.

Link to comment
Share on other sites

nē nav gan. Spēlē bīja palaista, visi spēlēja, nebīja nekādi bagi pat. Viss notika ideāli. LOL > DOTA2

Ja no vienas puses es tev piekrītu, Dota 2 būs sākumā krutāka nekā LoL, bet vēlāk apniks tāpat un visi aizgriezīsies. Tas ir tik paredzami.

ko tu te lej? dotas 2 beta vēl oficiāli nav palaista. gamescom bija pirmā reize, kad visi oficiāli tika iepazīstināti ar dota2.

sure thing, sherlock

Link to comment
Share on other sites

Dotas čempu vajadzēja skatīties KATRAM dotas fanam ja ne tiešraidē, tad kaut vai ierakstos... Un es šaubos ka skaitlis būtu kaut tuvs tam, cik tautas skatās LOLa čempus. No offence... Tas ir tāpat kā ar starcraft - jā, labākā stratēģija... Bet tur palika vieni zadroti. Laiks iet, lietas mainās. Un jauns apvalks diemžēl negarantē panākumus. Visvairāk es sliecos uz to ka vecie doteri... turpinās spēlēt pirmo dotu... Jo tā ir labāka...

PS: Kad tieši dota būs pieejama vismaz kā open beta?

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Drīz tās spēles tiks piemirstas. Dota 2 te pat aiz apvāršņa jau ir.

Vispār, es neredzu jēgu te kaut ko pareģot. Kā būs, to laiks rādīs.

Šajā forumā pareģot drīkst tikai Gludinātājs.

Link to comment
Share on other sites

Naivi cerēt, ka Valve dos dota2 f2p, nav jau nekāds lētais projekts. Un, ja viņi dod 1.6 citronus uz betas turnīru, tad diezvai viņiem atmaksāsies dod par pliku velti.

Es saku, ka @ valve store maksās ne lētāk, kā 40eiro

Link to comment
Share on other sites

Naivi cerēt, ka Valve dos dota2 f2p, nav jau nekāds lētais projekts. Un, ja viņi dod 1.6 citronus uz betas turnīru, tad diezvai viņiem atmaksāsies dod par pliku velti.

Es saku, ka @ valve store maksās ne lētāk, kā 40eiro

tev kā lol spēlētājam vajadzētu saprast, ka ne vienmēr maksāt par spēli nozīmē lielākus ienākumus developerim :)

Link to comment
Share on other sites

Naivi cerēt, ka Valve dos dota2 f2p, nav jau nekāds lētais projekts. Un, ja viņi dod 1.6 citronus uz betas turnīru, tad diezvai viņiem atmaksāsies dod par pliku velti.

Es saku, ka @ valve store maksās ne lētāk, kā 40eiro

Nu ja nebūs f2p, tad pēc laika būs HoN variants!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...

Nu, kāds ir ticis pie keya?

Es kādas 10 speles jau esmu izspēlējis. Ļoti patīk. Vienīgais mīnuss ir tāds, ka skillu range ir šausmīgi mazs, grūti :) Bet pa lielam viss ir forši. Pie veikala nācās pierast, bet ir pat ļoti ok uztaisīts. Vienīgais nepatīk ka ir ieteicamie buildi, kas ir arī LoLā, bet nu nekas. :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...