Jump to content
GIGN Forum

Ak Jel ..


XekToR
 Share

Recommended Posts

oo labi ka tur tās sarunas ir, es jau viņas pats gribēju likt. (tā lapa apdeitota smile.gif )

enivei - šodien bija jautri, es ar flashbacku spēlējām 2 vs 2 pret tiem diviem pidiņiem. Sākumā viņiem tikai wh un norecoil bija. Spēlējām dust2. Tā +-. Tad pēc diviem raundiem kur es uzrašoju un atliku viņus abus eleganti hedā čaļi teica "ak nu labi, čītosim".

Pēc tam uzspēlējām aztecu un ar nokārtu galvu atzīstu sakāvi. Viņi bija labāki. Izrādās čaļiem čīts skaitās aimbots. Wh un norecoil - tas jau normāli, viss ok. Pret aimu gan neko īsti nevarēja izdarīt jo tie maitas nopirka to g3g9 vai kā viņu tur un hedā caur sienām. Esmu švakāks par aimbotu sad.gif

bet tā tas ECKO ir apbrīnojams megadaunis. Grūti pat vārdos izteikt kas pa dauni. Ahh labi.

Link to comment
Share on other sites

ahahhaahh , es vnk nevareeju notureeties un neko neiieraxtiit , kaa vinsh min sarunaa a ar macho (mirc) c1trons esot no eclipses , tikais tas nekas ka to c1tronu (real nick nemineeshu) dziivo netaalu no manis un ir labs draugs kursh izmantoja chiitus jo kkaads

"pro" vinjam paluudza uzhaut pie vinjiem cw .. vnk wow ! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...