Jump to content
GIGN Forum

Bezvadu Internets


acido
 Share

Recommended Posts

Taa nu ir sanaacis, ka man itkaa vajadzeetu maajaas piesleegt kaadu bezvada netu. Taatad, gribeeju jums pajautaat, kursh no visiem variantiem ir vislabaakais/izdeviigakais. Vai varbuut no bezvadu neta vispaar nav jeegas ?

Link to comment
Share on other sites

nu vienmeer ir faktors - ko tu ar viņu gribi?

Spēlēt CS? kādu citu shitu?

Vai vnk sērfot pa webiem?

Nu, lai arī cik tur ātrus viņus piedāvā, pings tev būs visiem augsts, nu tādu cs būs grūti paspēlēt, ir bijusi darīšana ar LMT bezvadnieku(mobīlo), ātrums bija pieņemams, 3mbps, bet nu pings ~100ms un vairāk, līdz ar to visam ir ilgs atbildes laiks.

Pasērfot varēja pa webiem, bet nu nav tā vērts.

Labāk paņem kādu kabeli.

Link to comment
Share on other sites

Man vinju vajag, lai vareetu ar kaut cik pienjemamu aatrumu kachaat filmas un muzonu un eksisteet internetaa.

Pagaidaam par vadu veel netiek domaats, gribu noskaidrot kas un kaa ir ar tiem bezvadu variantiem.

Link to comment
Share on other sites

Pagaidaam par vadu veel netiek domaats, gribu noskaidrot kas un kaa ir ar tiem bezvadu variantiem.

7,2mbps max bitei, ja nemaldos, pārējiem varētu būt līdzīgi.

un galvenais faktors visiem shitiem te, ir, tas, ka ir limiteets datu apjoms. Tas ir liels minus, lmt bija tā, ka atsēž 4gb, tad ātrums paliek ļoti lēns, citiem ir jāmaksā par katru mb.

Link to comment
Share on other sites

Viss atkarīgs kur tu viņu lietosi, t.i. jātestē visi veidi pašam vai jājautā kaimiņiem, tajā čuhņā kur man vajadzēja tele2 bija pilnīgs sūds pat ja bija pilna zona, ik pa laikam pazuda, ātrums pisās, karoče dirsā. LMT savukārt darbojas ļoti labi (salīzinoši). Ja vajag kautkādā lielpilsētā kur ir 3G tad tele2 laikam esot ātrāks par LMT bet zato pings reāli sūdīgs.

Edited by el_Moerto
Link to comment
Share on other sites

Jāskatās kur tieši mobīlo internetu lietosi. Man ir bijuši vairāki gadījuma, ka pie klienta piem. TRIATEL iet ideāli, bet LMT, ne TELE2 vispār neiet ... (knapi EDGE 2G zona) - un otrādi - iet LMT un TELE2, bet TRIATEL galīgi neiet.

Vispār jau, ja gribi tikai mājās izmantot bezvadu internetu, tad vienkārši paņem pa vadu internetu - piem. to pašu Lattelecom un pieliec kaut kādu bezvada rūteri - nets būs pa visu māju. (Bezvadu rūteri nav dārgi. Piem šis - Getnet Wireless router 17 Ls)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...