Jump to content
GIGN Forum

Garlaicība Nogalina


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Sveiki! :)

Karoče liet tāda - man ir garlaicīgi un besis ķerties pie tiem hobijiem, kuri ir iesākti, jo man nav enerģija uz to tagad.

Iesakiet hobiju! Kas ir laba lieta, ko darīt vakaros, pārnākot mājās no darba?

Bija iedeja, ka varētu pāris vakarus paniekoties ar elektrisko ģitāru.. moška kādam ir (ar visu distortieon pedāli) un ir ar mieru par kādām naudiņām izīrēt?

Baigais slinkums kaut ko kodēt, lodēt, rasēt... doooh...

..

bet filmas un seriālus lupīt arī apnicis.. help me!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ja ar angļu valodu nav problēmu, vari taisīt spēļu walkthrough(nezinu latviskotu vārdu),kur spēlē Sev iemīļotas spēles un komentē tajās notiekošo. Liels pluss,ja to dara ar humoru un jautrības pēc,kas,manuprāt,Tev nebūtu problēma. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Well hello Mr OBVIOUS!

Sportot es sākšu ar nākamo mēnesi, bet tā būs tikai viena stunda 2vās - 3 dienās. OK - šeit ir manu ideju saraksts, bet nevaru īsti izdomāt un pārliecināt sevi ķerties kādai no tām klāt (izņemot 6to)-

1) iemācīties programmēt FPGA un uztaisīt VGA/DVI -> USB grabber karti

2) uztaisīt aktīvās akustikas pārī ar iebūvētiem A/B klases pastiprinātājiem, DSP signāla korekciju un aktīvo crosoveru

3) uztaisīt mocim ECU kontrolieri un paķūnēt aizdedzi (+opcija akelerometrs paātrinājuma mērīšanai)

4) nopirkt elektrisko ģitāru un pažinkstināt

5) sportot (sākšu ar nākošo mēnesi, kad saņemšu algu)

6) dzert katru vakaru (in progress)

7) nopirkt ps3 move un dzenāt ps3 spēles (ceru sakrāt nājamajā mēnesī)

8) reanimēt xray m18 line follower projektu (http://diena.lv/lat/politics/sestdiena/sakjimereejushi)

9) uztaisīt CNC (nelielu) .

Tas arī viss... problēma tāda, ka visas šīs idejas ir "mazliet" sālītas un "sarežģītas".. :(

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

1) uzpiipee zaljo;

2) iedzer alinju, uzpiipee veel zaljo;

2.1. Ja negribi iedzert alinju, tad iedzer aukstu fantu vai kolu, bet dzirai jaabuut no stikla pudeles, tas tieshaam "ir no svara"; Ja nav stikla pudele - derees bundzha.

3) vareetu noraut duuree, bet to var dariit pirms guleetieshanas. Mans hobijs garlaiciigos vakaros Latvijaa bija - kad satumst - norauj vienu druumo kaasi, iebaaz pulkjus ausiis un ej pastaigaaties pa pilseetu naktiis. No saakuma varbuut izklausaas nedaudz jeeli, bet, godiigi sakot, taas domas, kas tev naak praataa shaadaas reizees - taas tevii radiis jaunas idejas un potenciaalaas nodarbes garlaiciigos briizhos. Ej nu sazin, varbuut tev vispaar radiisies cits skats uz dziivi :)

Secinaajums.

Pirmais solis uz pozitiivaam paarmainjaam - ej un iepaziisti Mary Jane. Mans personiigais uzskats - es daudz labpraataak draudzeejos ar Sveeto Mariju, nekaa leeju iekshaa sevii alu vai visaadas tamliidziigas lietas. Kaapeec? Nebija pagiru, studiju laikaa atziimes auga kaa supermena muskulji, par spiiti daudzajaam "gudrajaam galvaam" manas smadzenes neizzhuva, kraaninjsh staaveeja un visi bija laimiigi. Bet katram jau savs skats uz dziivi, nav ko uz savaadaak domaajoshajiem apvainoties.

EDIT. Pesimistiskajiem interneta karotaajiem - neatbildeeshu uz katru Juusu diskusiju raisosho postu. Shii nav nekaada reklaama, tikai mans, personiigais, ieteikums nabaga Biifijam, kursh ir paargarlaikojies :beer:

Edited by Bezbiksis
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...