Jump to content
GIGN Forum

Ko Vajadzētu Darīt


Liztikz
 Share

Recommended Posts

Tā man liekas, ka dara katrs 4. cilvēks, kura zvēram piedzimst kaķēni vai kucēni. Nesmuki gan ir tas, ka nofilmēts. Un es šaubos, vai tikko piedzimis zvērs jūt baigās mokas. Pats tā nedarītu, necenšos arī atbalstīt, manuprāt, tas velns nav tik melns, kā viņu mālē.

Link to comment
Share on other sites

Manas māsas kuce arī apbērnojās... piesieta netālu pie žoga pārleca tam pāri.. un kāds krancis paspēja ar savu krāniņu jau visu izdarīt un šodien veda steralizēt... ja nemaldos tad samaksāja 50ls... cipars ir diezgan paliels.. vismaz man tā šķiet...

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Smieklīgi, ka visi tēlo šokētus, iejūtīgus dzīvnieku aizstāvjus, ikdienā arī esiet tādi? Pietiks izlikties! Kucēni visos laikos ir slīcināti. Šeit var runāt tikai par veidu kā tas tiek darīts un to, cik pareizi ir ko tādu likt internetā, lai iegūtu popularitāti. Obvious attention whore.

P.S. Izdevās arī, paskat, visi tagad redzējuši.

Link to comment
Share on other sites

Baigi gudri visi esam, šī nu nav parast kucēnu slīcināšana bet mocīšana. Vismaz piesien kaut vai ko smagu klāt un nolaiž pa burbuli bet ne jau kā šeit. Tie kucēni jau vēl peld kādu laiku līdz nosalst un noslīkst.

Edited by 0.7lb
Link to comment
Share on other sites

Parasta kucēnu slīcināšana? Šitā metot upē, pa vienam vien? Tad jau varēja viņiem nokniebt kājas un nofilmēt, kā noasiņo...

Parasta slīcināšana būtu maisā ar akmeni un visus uzreiz... vēl cilvēcīgāk būtu nošaut... Varēja jau vienkārši, pēdējā variantā aizvest kkur uz patversmi, ja nav drosmes paturēt un uzdāvināt kādam pa vienam vien...

Edits: Atausa atmiņā tas video, kur suni nometa no tilta... tad jau tas variants nogalināšanai arī bija cilvēcīgs... Tas gan bija pieaudzis suns, bet tomēr... katram pienāk laiks, kad to jālikvidē...

Tā ir pilnīga cūcība... Es varētu nošaut briedi, cūku, stirnu, lapsu, vilku un vēl rindu ar zvēriem, bet nu šādi izrīkoties ar mājdzīvniekiem es tiešām nevarētu...

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Es dodos pakārt samuraju, jo viņš šauj cūciņas. :(

Video nenoskatījos, jo doma vien šķiet drausmīga.

Dzīvnieku aizstāvji atraduši, bļe, bullshits. /b/ jau pāris stundas pēc video parādīšanās bija uzrakuši viņu. Brīnums, ka nav kāds viņu pašu iemetis upē. (nebūšu pārsteigts, ka tuvāko nedēļu laikā tas arī notiks, zinot šitos internet-justice cīnītājus)

Link to comment
Share on other sites

Ar to, ka vieni ir mājdzīvnieki un otri ir zvēri... Dabā tā ir iekārtots, ka zvēru populācija tiek kontrolēta un veids ir attiecīgais...

Ar mājdzīvniekiem tā nav, ja ir vēlēšanās atbrīvoties, tad vismaz vajadzētu prasties cieņu pret dzīvu radību, mājas mīluli, un mēģināt to nahrenizēt pēc iespējas saudzīgāk.

Pat pret zvēriem, medījot, izturās ar cieņu un to ir jāmāk nošaut pareizi, visbiežāk - sirdī, lai dzīvnieks nemocās... Neviens nesagūsta briedi un no tilta nemet upē, to filmējot un liekot youtubē...

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

:(

Video nenoskatījos, jo doma vien šķiet drausmīga.

Dzīvnieku aizstāvji atraduši, bļe, bullshits. /b/ jau pāris stundas pēc video parādīšanās bija uzrakuši viņu. Brīnums, ka nav kāds viņu pašu iemetis upē. (nebūšu pārsteigts, ka tuvāko nedēļu laikā tas arī notiks, zinot šitos internet-justice cīnītājus)

Tiešām, man šķiet, ka viņu neatrada. Bet video ir diezgan pretīgs.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...