Jump to content
GIGN Forum

Bans


Fatal1ty
 Share

Recommended Posts

da fatality ir daunis! atceros pirms kada gada, kad gign bija down, vel cashaa un h2 vislaik mani par 4iteri apsaukaaja, bija pilnigs boc! tad nabagam laikam apnika slikti speelet un saka ar wh, mosh ari aimu, rukaat un tad tjipa saka acces prastiit, baigi viltiigais aizdomu noverseejs! bet ta vinju diezgan ilgi tur nebanoja, nez vai tagad jau ir vai nav, bet nu daunis smags!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es nevaru pateikt, ka ir chiiti, jo itkaa vairaakas reizes esmu pie fatality taa nejaushi piegaajis maajas, bet nu tas demo.... kaads ir redzeejis kadu demo, kur speelee latvijas labakie speeleetaaji ?! unsure.gif varbuut pieredze paliidz ? vienkaarshi varbuut ir taada nojauta, ka tur kadam jaabuut.

P.S. Ja tas nebuutu fat par cik es vinju zinu dziivee es nebuutu tik naivs dry.gif

Edited by Rabbit-
Link to comment
Share on other sites

Bucher no tevis smird....tu esi dalbajob galva... atziisti to... BOMAZAAARA!

da ko man vispar vairs te rakstiit ....jus esat visi dalbajobi...un sediet savaa gign drochijiet....

Edited by Fatal1ty
Link to comment
Share on other sites

Bucher no tevis smird....tu esi dalbajob galva... atziisti to... BOMAZAAARA!

da ko man vispar vairs te rakstiit ....jus esat visi dalbajobi...un sediet savaa gign drochijiet....

austinjas pa 130ls! pidinj, labaak nopeerc dziivi

ps. konkreets wh un veel sazin kas !

Edited by uyinaators
Link to comment
Share on other sites

es nevaru pateikt, ka ir chiiti, jo itkaa vairaakas reizes esmu pie fatality taa nejaushi piegaajis maajas, bet nu tas demo.... kaads ir redzeejis kadu demo, kur speelee latvijas labakie speeleetaaji ?! unsure.gif varbuut pieredze paliidz ? vienkaarshi varbuut ir taada nojauta, ka tur kadam jaabuut.

P.S. Ja tas nebuutu fat par cik es vinju zinu dziivee es nebuutu tik naivs  dry.gif

smiliez.de_2125.gif fatality ir viens no labakajiem Latvija, par to nav shaubu!

un fatality baigaa jeega tagad rakstit ka GIGN smird! ja jau esi taads PRO, tad ko tu naci vispaar pubaa? taads pro un nevar pubaa bez 4itiem neko izdariit! vnk kretinee tadi boti, ienak, no4iito, dabuu banu un pec tama rakstaa: "aa ejiet dirst ar savu PUBU, es esmu PRO ahah, nah man PUBU!

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

rabbit, es nezinu, vai tu skatiijies demo, bet tur viss ir kaa uz paplaates. es neteicu, ka vins slikti speletu... bet taa buutu tikai patiesiiba. peec saakotneejaa skilla statos tachu redzams, ka nav ne tuvu LV labaako liimenim (vari uzmest aci piemeram Gizmo statiem). nu viss. tagad vinsh ljoti beernishkjiigi atmazkojas... nu skumjsh gadiijums.

Link to comment
Share on other sites

veciit man ir austinas pa 130 ls !!! bet tavas domas paliek tavas...gaidiisim ko teiks citi !!!

1. Kas tās par ausīm (modelis, ražotājs) un kur tādas var nopirkt? blink.gif

2. Ieliec viņu bildi!

3. Nezinu ko teikt par cilvēku kurš pircis ausis par Ls130!

Link to comment
Share on other sites

ai karo4 chau stulbie gignieshi man pilniigi pie dirsas ko juus raxtat !BET ES ZINU KA ES SEEDEEJUU FAT BLAKUS UN SKATIIJOS KA VISH SPEELEE UN TUR JIBIOLEEO NEKAA NEBIJA ! kaa jums neaiziet rabbit pareizi teica ka jau no tiem demo var arii pastiities (nu tos demo kur speelee pro ! )tas ir vis ko varu pateikt un kas man raxtiija ka esmu lohs !? kaukaads tur mydu vi kaa tur atbrauc tik uz liepaaju ! es tev galvu apgrieziishu uz rietumu pisi tad tu zinaasi kur orenteeties ja pazudiisi 5 metrus no savas maajas !

Link to comment
Share on other sites

zincik es reizes noskatijos demku.

9 blja un desmito negribeeju skatities.

es nezinu kaa vins speelee jo uz gign esmu speeleejis 20 min

pirms paraadaas juusu vietu ieneemis regstreets speeleetaajs vai kautkas taac.

dazas vietas izskataas netiiri bet dazaas vins izdara tik mulkiigi ka pat bez wh vareetu labaaak. No pasha pieredzes domaaju ka nav

pats esmu streefojot ielaidis galvaa nezinot ka pretinieks atrodas tur ieprieksh.

Vakar desteny'jam 2 x peec kaartas streefojot ielaidu hedshota

es nezinaaju ka vins tur ir es tik dzirdeju ka kaads nolec no terases

tur kur noliek terrori bombu(de_italy_gign mape- pati pirmaa izdeviiba kur terroriem nolikt bumbu) protams destiny mani izkikoja ar iemeslu banned

bet vel neizbanoja.

psc. man hvz kas pa ausiim(mans suns-dogy-dogs biski paskrubinaaja plastmasu,

bet es izveidoju improvizeetu plastmasu no jauna)

maneejaas naak no iirijas kad biju vienaa veikalaa ieraudziju un nopirku fiksi maajupcelaa. kautkur aptuveni sanaaca 90 ls pa ausiim.

Edited by darker
Link to comment
Share on other sites

ahh. filminaa atradu arii sevi [reality-k]doll

lielaaku noob par sevi nebiju redzeejis kautakaa negaaja tajaa dienaa.

ahh pameiginat pacoleet no 25 fraga liidz 28

tur vins nobliez 3 pec kaartas bez probleemaam un liekiem shaavieniem no tuva attaluuma tip. anti recoil. varbuut esmu traapijis garaaam

peetiju demku desmito reizi soreiz peetiju cik nuugiigi speeleeju peeksni fatality priekshaa muus visus 3 terrorus nober.

Es nezinu kas vins ir un no kurienes naacis. kaads vins uber pro

nekad neesmu speeleejis gignaa ilgaak pa 20 min

ja vins taa visulaiku ir speeleeejis tad mosh piekriitu ka nav nekaads cheaters.

cik es domaaju ka vins nava tik labi speeleeejis un atradis kaa

savu skilu uzlabot(juus zinat ko domaaaju) "cepuka teorija" ja vel taadu cepuku

atceraties.

Link to comment
Share on other sites

da ko man vispar vairs te rakstiit ....jus esat visi dalbajobi...un sediet savaa gign drochijiet....

Tāāāds teikums bija katrā otrajā fatality topikā. 31.gif

Eu, bet man arī vajag tādas austiņas pa 130ls. Laikam jo dārgākas austiņas, jo ''caurspīdīgākas'' sienas sleep.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Viesis_DestenY

Es tevi izkickoju peec tavaam domaaam,tad tu smagi maldies jo es biju tas kursh speeleeju to de_italy_gign,bet arii tas kas speeles laikaa gaaja eest mosh mana maasa at manu nicku vai arii Deemons,bet man pret teviim nav nekaadi iebildumi! smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...