Jump to content
GIGN Forum

Nepilnīgs E-pasts


dyversant
 Share

Recommended Posts

Karoče šodien chatroulette čatoju vakarā ar vienu čiksu . āctoju un sačatoju visādas labas lietas ( lol mēs neskaitāmas stundas runājāmies)

un vinja tajā čatā man iedeva savu e-mailu. Pēc laika stulbais rulette izdomaju kautkā mūs atkonektot un man vairs nav vinjas e-pasta

Tātad

zinu ka viņa ir face book

sauc viņu Korija

vinjai ir 17

epasta daļu zinu

korie _____________________ @live.com

a tā ___________ vietā man atmiņā stāv toļi koriend90, toļo korie90

liekas ka tur bija " d" " n" " un "9" varbūt arī " 0" bļadj neatceros, bet mēs ar viņu sākām bīdīt vienu labuštelli

ja kāds varētu pateikt kā var ar facebook e-mailā sazināties es pats šiem lūgtos, bet nekur neatradu kautkādu supporta meilu

Dikti ceru uz jūsu atsaucību un idejām

divīts

Link to comment
Share on other sites

da nē viņas senči ir saistīti ar teātri, un zināmi ar latviešiem, kuri dzīvo amerikā, kuri savukārt man ir zināmi. Da tur noskaidrojās vesela ķēde visādu fišku. pohuj nahuj tie sīkumi, jūs labāk nevis spamojiet bet palīdziet izdomāt kautko.

vienīgais kas ķēdē iztrūks ir korijas e-pasts

ā a tas čats jua nekur kompī nesaglabājas vai tomēr saglabājas?

Link to comment
Share on other sites

Es gan neesmu FaceBookā reģistrēts, bet tur noteikti var atlasīt cilvēkus pēc ASV štata ( es ceru, ka to tu zini ), tālāk atlasi visas 17 gadīgās Korijas :) Domāju vairāk par kādām 300 vienā štatā nebūs.

Link to comment
Share on other sites

:) Domāju vairāk par kādām 300 vienā štatā nebūs.

Bet ir arī cilvēki ar tieksmēm interneta pasaulē izmantot dažādus simbolus (@!#$%^&) un skaitļus (Kor13 etc.). Tādā gadījumā būtu problemātiski, bet lai vai kā, ja tas Tev ir tik ļoti svarīgi, tad es ceru, ka izdosies. :)

Edited by boyg
Link to comment
Share on other sites

Biļete uz štatiem ?? Dabū zaļo karti, tad būs biļete uz štatiem.

Manuprāt, ka šīs tēmas uzsācējs nelūdza padomu sakarā ar to, vai šai attiecīgajai meitenei var klausīt/ticēt, jeb nevar. I`m just sayn ;)

Edited by boyg
Link to comment
Share on other sites

1. Mēģini atrast kādu no tiem latviešiem, kas usa un skaties vai nav draugu listē. ( @ FB)

2. Ieraksti dr.lv usa domubiedros, ka meklē Koriju, 17 gadīgu zaķi, kuru iespējams kāds tur zin.

Edited by xyu
Link to comment
Share on other sites

Tos čatus jāvar atrast, jo tie saglabājas uz kautkādu noteiktu laiku vai daudzumu. Gandrīz visām čata progām ( piem:skyp, icq) esmu atradis vecos čatus, bet tieši čatruleti nekad neesmu izmantojis, tāpēc 100% apgalvot, ka var atrast nevaru.

Link to comment
Share on other sites

IETEIKUMAM 10 BALLES. A+++, WOULD ASK FOR ADVICE AGAIN.

divīt, tu esi murmulis, ja jūs neskaitāmas stundas runājāties tad tev vajadzētu zināt miljons detaļu par viņu, gan to kur viņa dzīvo (štats, pilsēta), gan to kas viņai patīk (poniji, tamborēšana, tamborēt džemperus ar ponijiem, tamborēt džemperus priekš ponijiem) un izmantot to informāciju meklējot viņu.

turklāt man šķiet, ka vārds Korie - ja to tiešām tā raksta (jo es zinu ka ar šo skillu tev dažreiz ir problēmas), varētu būt diezgan rets, jo parasti ir vai nu Kori vai Corey vai kaut kas tāds.

neesi duraks, atrodi pats un izmanto informāciju ko zini par viņu. Vai arī pis meilus uz korie(kautkas)@live.com visām adresēm pēc kārtas (kautkas) vietā liekot randomus simbolus, kamēr trāpi uz īstās.

edit:

o, atradu viņu myspeisā - http://www.myspace.com/exactar

nu labi, re kur īstā - http://www.myspace.com/kornmuffinsaregood

doubleedit:

lol, tu pat štatu nezini?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...