Jump to content
GIGN Forum

Ieteikumus Par Kurpem Plz


Joddie
 Share

Recommended Posts

Īsti veči pērk Abibas un Nike, uzspļaujot cenai, jo katra čiksa kūst, redzot viņus pussimta vērtās botās, kurām pat cenuzīme atstāta par pierādījumu īstā veča īstajai vecībai.

Pediņi pakustina savus seksī dibenus pārsimt metrus tālāk no kaut kāda sportlanda un 100%sporta un nopērk tādas pašas botas bez Nike simbola 3x lētāk.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemācēšu :(, pats esmu neārstējams kedainis, tomēr cilvēki manā paziņu lokā pamanās nopirkt stilīgas šūzes, netērējot astronomiskas summas. Nu nafig, pasakiet man, nafig par kaut kādām štrunta botām ir jātērē 60+ lati?!

Edit: Tur jābūt tupam, lai nepamanītu, ka man patīk pārspīlēt (kā jau visiem pārējiem šī topika īsti veči vs peģiki piemēslotājiem).

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan. Parcik Latvijā ir diezgan milzīgs uzcenojums tieši apģērbam, iepērku Nike vai adidas botes tikai uz atlaidēm. Nepiekritīšu, ka var dabūt tikpat labas botes trīsreiz lētāk, bez firmas zīmītes. Protams ka ~60Ls priekš botēm liekas daudz (parcik normālās valstīs cena tādām ir uz pusi), bet cik esmu uzķēries uz lielveikala/tirgus (utt.) kedām vai botēm, tām ir diezgan īss mūžs (~mēnesis). Kaut kādas uz izpārdošanu ieķertās Nike botes jau teju 2 gadus velk.

Link to comment
Share on other sites

tam saakumaa ir vajadziiga nauda.

B0001Y90TW.01-AP74B9DWTEE7F._AA280_SCLZZZZZZZ_.jpg

ar shaadaam kedaam visas vecenes tavas, paljubomu :D protams es neko negribu dirst, bet nu naaksies, cik no tiem kas te fleimo ir draudzene? vai vispar ir redzejis meiteni(arii kailu)? :D internets neskaitas.

runajot par kedaam, veikala DANIJA(pats personigi alfaa peerku) parasti ir labas nike ''botinjas'', uz atlaidem no 35ls nopirku pa 16 vai 17ls, domaju tas ir leeti, nekas neplist, viegli tirit.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Paskaties šeit, protams vislabāk būtu aiziet līdz viņiem, vai uz bang bang galerijas centrā (jo inetā ir KRIETNI mazāk piedāvājumu un izmēru)

Piemēram šitie

kedas < šūzi :meele:

EDIT: Skatewarehouse te pat ar visu piegādi, manuprāt, sanāk lētāk kā pirkt Latvijā

uzliec size 13, un skaties

paskatījos, taviem naikiem cena ir 60ls :blink:

ja tev kautkas tāds patīkmaksā 80$ + piegāde 51$ un sanāk ~65.5LS, paņēmu dārgākās

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Cropp townā botas ir pa 30-50ls un viņiem ir reizi 2mēnešos 50-75% atlaides uz visu, tipa sezonas izpardošana un savas botas paķēru 15ls, 45ls vietā. Nēsāju jau kopš novembra, nekādu defektu nav, bet es arī kopju un ziemas laikā nevilku. :)

Stils tur tāds http://sklep.cropp.com/kategoria/odziez-meska_6/buty_41.html

Edited by SkaM^
Link to comment
Share on other sites

nopirku, uzvilku, atbraucu ar maроnu mвjas, novilku, jau bija saplоsuрas.. cropp apavi uzticоbu nedveр, bet drзbes ir ok :)

kautgan, cenas ir labas

SkaM, man tвdi paрi kв viтiem, tie pirmie, melni ar baltu, tikai DVS un bik(пoti maz) krвsas citas un pirkti 3 reiz dвrgвk :blink: daпзji, tвdзп arо nepзrku krфp рыzus

ftw

Edited by Oddijs
Link to comment
Share on other sites

Āā, te jau runa aizgāja par emocionālo apaviem. Nez kāpēc domāju, ka var nopirkt par 3x zemāku cenu kaut ko ikdienai piemērotu :D

Manā skatījumā labāk ir nopirkt vienreiz pa ~60+ nevis pirkt neglītus apavus kuri nepārtraukti plīst.

Vecās: http://www.groovyshoes.ca/ProdImages/30109702right250.jpg

Tagadējās: http://www.de-schuhe.de/images/produkte/3039.jpg

Pasūtītas: http://images.wishabi.ca/items/2886840/126...840_155_155.jpg

Edited by Ziediņš
Link to comment
Share on other sites

Es pēdējā laikā skatos, ka pilnīgi bezjēdzīgi topiki izaug uz 3+ lapām. Kā var dzīt fufeli par apaviem, bļe gribi nēsā kedas, gribi nesā nauxj rimī maisiņus kājās. Nevajag umņičīt, par to kādi apavi piesaista meičas LOL!

Link to comment
Share on other sites

Ehh, kā man nepatīk skaidrot citiem manis iepriekš teikto, bet ko lai dara, ja nesaprot.

Tātad, lai visiem būtu skaidrs:

  • vai meičām rausta, pa cik tu pērc apavus? -
  • vai ir vērts izmest 60ls par apaviem, ja var nopirkt kvalitatīvus, stilīgus apavus uz pusi lētāk? -
  • vai tas, ka tu pirms kaut ko pērc, apstaigā kādus trīs veikalus ar visplašāko klāstu, pēkšņi maina tavu seksuālo orientāciju? -
Tad nahuj ir jāpērk prastas botas pa 60ls?! 47 izmērs nav nekas tik extraordinary, ka tev būtu jāpērk kaut kādi spec-apavi, kurus nevar atrast normālos veikalos. Atceries, apavus sportapreču veikalos pērk tikai sportisti vai muļķi (ok, uz atlaižu laiku tas vēl ir piedodams arī normālajiem cilvēkiem).

Edit: Un ja man būs jāskaidro, ka mans pirmais posts šajā topikā bija tāds puspajokam uzbrauciens, tad es izlekšu pa virtuves logu pirmajā stāvā.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Tātad, no šī es saprotu:

cucinšs ir meitene.

cilvēki, kas nesporto un nav muļķi, nav normāli.

kruti. Tu panāksi vienīgi to, ka visas smukās meičas tevi turēs par dauni, kas ir gatavs trīskārtīgi pārmaksāt sūda nozīmītes dēļ. Cita lieta ir, ja tu aizbrauc, teiksim, uz UK, kur cenas šādiem brendiem tiešām ir daudz saprātīgākas.

A, tu vienmēr, kad satiec meiteni, viņai izstāsti, pa cik un kur tev apģērba gabali ir pirkti? :lol:

Vai visas meitenēm ir kaut kāds sixth sense, ka viņas maģiski uzzin, kur un par kādu naudu ir iegādātas drēbes/apavi?

Link to comment
Share on other sites

stfu and keep talking.

es sāku rakstīt postu, kad vēl nebiji savu edīti uztaisīt.

nevajag gudri liet un tad sūdzēties, ka piesienas pie katra vārda.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...