Jump to content
GIGN Forum

Wtf?


boyg
 Share

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

man tikko , kad restartejas dators pats no sevis , iegaju interneta , un nenoka paradijas Windows Media Player un prasija atļauju atvērt failu no interneta...

EDIT : 'protams adrese kurā iegāju bija gign , un tā , kura parādijās bija man nezināma ...

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

man vsp tgd dirsā ir - Shockwave playeris vislaik mirst nost ... nevar nevienu video noskatīties... sākumā ir OK , pēctam nežēlīgi ielago ( varbūt dēļ mirstošā CPU ) , un tad izmet ka Shockwave player has crashed un uz video ir Puzles gabalins ar bēdīgu sejiņu :(

EDIT : lietoju CHrome

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

Ha ha, mans firefox atteicās darboties, bet piedāvāja instalēt kaut kādus spraudņus, pēc tam gāju pa jaunu un viss ok.

EDIT: Mans nod32 rullē, jo vispār neko neizmeta :D

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

Es tagad pamēģināju caur Firefox video paskatīties ... un arī dirsā ir ... visu laiku lago ... ik pa 2 sek. raustas tas video ... bet vismaz ar skaņu viss ir kārtībā , iet kā vajag

EDIT : esmu pārsteigts - tikko iemēģināju video Explorerī , un arī ielagoja - BET video bija skatāms! ( ļoti vāji raustijās )

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

Tas turpinās - tgd es caur chrome nevaru ieiet nevienā adresē , tik GIGNā ( Homepage ir GIGN ) , un pa gign lapām tik "Sērfot" .. spiedu visus bookmarkus - neviens... neviens neiet...

EDIT : es laikam esmu īpašs.... tik daudz problēmas...

Edited by CreativeNemesis
Link to comment
Share on other sites

Nez man vis strada, lietoju operu, pasa sakuma izmeta WMP, bet to es nelietoju un ... Vis it ka iet video skataami, pagaidaam neko nejutu, vienigi foruma visadi gluki webam vietas taka samiglojis utt..

ak ja sava i banka labak nelogosos, jo antivirusus nelietoju nekad, rita labak parinstalesu kompi drosiibas peeec, ko zin, blje vel sudigi ka dahuja pokeri man te ieks pc un daudzos mazliet nadinja..

Edited by SchWarZ ;)
Link to comment
Share on other sites

Esmu laikam viens no retajiem, kurš bez antivīrusa tiek cauri sveikā. Vienīgais, kas man ir ir WOT un ADblock adoni, pat firewalls ir izslēgts. Kad iegāju gignā prasīja kaut ko instalēt + ķipa bija jāakceptē kads .php fails, kuru, protams, es atcēlu, restartēju FF, viss itkā ok.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...