Jump to content
GIGN Forum

Dators


rikshotajs
 Share

Recommended Posts

Sveiki, es gribu pirkt datoru ap 400-540ls priekš spēlēm, nu lai man velk spēles bez jebkādiem gļukiem un nevaru atrast nekur normālu kompi, itkā vajadzētu lai perfekti uz labāko grafiku velk gta iv, un būtu vēlams kādā veikalā lai var paņemt līzingā. Varbūt kāds varēs palīdzēt kompi atrast?

Link to comment
Share on other sites

Kaut ko šādu. Mātesplati var principā ņemt lētāku, ka tikai socket AM3 un DDR3 atbalsts.

2u.lv par to pašu naudu var salasīt:

MB: MSI 760GM-E51 AM3 DDR3

CPU: AMD Phenom II X4 955 3.2GHz

RAM: Kingston 4GB DDR3 1333MHz

VGA: Gigabyte Radeon HD 5850 1GB OC

HDD: Samsung Spinpoint F3 500GB (HD502HJ)

Case: Cooler Master Gladiator 600

ODD: LG Electronics DVD+/-RW

PSU: Chieftec CFT-750-14CS 750W

Edited by Izliecies
Link to comment
Share on other sites

Mātesplate, videne, procis, baroklis, cietnis, rams, kaste un diskdzinis. Tev vēl kaut kas trūkst? Šis ir viss, lai kompis būtu darba kārtībā ( nu kasti vari arī atmest un diskdzini pēc OS instalācijas arī ^_^ )

Principā normāls un tavs GTA IV uz tāda ietu labi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

man tagad ir 2 piedavajumi par vienadu cenu kurs bus labaks prieks speelem, gta4? video karte pirmajam man nepateica, bet laikam bus tada pati ka 2 :D

Procesors

INTEL CORE I5-760 2.8G 8M LGA1156 BOX

Pamatplate

BLKDH55HC

Atmiņa

2GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM

HDD

SEA BARRACUDA 7200.12 500GB SATA2 16MB

CD

SMG DVDRW 22X BLACK BARE SATA

Korpuss

6C60BS-UG

PSU

IT-E650W

vai

http://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8q...zM022trAQ%3D%3D

Edited by rikshotajs
Link to comment
Share on other sites

Mazliet offtopiks

Nekad nesapratiishu kapeec cilveeki peerk PC speciaali prieks speeleem. Tach 100x forshaak ir speeleet xbox. Un pat leetaak arii, pa tiem 400 ls tu vari noprikt gan xboxu, gan vairaakas speeles, gan live kartinjas (lai var speeleet online) uz vairaakiem gadiem

Link to comment
Share on other sites

Nekad nesapratiishu kapeec cilveeki peerk PC speciaali prieks speeleem. Tach 100x forshaak ir speeleet xbox. Un pat leetaak arii, pa tiem 400 ls tu vari noprikt gan xboxu, gan vairaakas speeles, gan live kartinjas (lai var speeleet online) uz vairaakiem gadiem

Daži cilvēki negrib maksāt 50ls par spēli, lai spēlētu onlainā.

Link to comment
Share on other sites

Un es varu saderēt, ka tu ikdienā tērē naudu, lai... veidotu savu personīgo dzīvi.

XD2

Tu vispār lasi, ko tu raksti?

Nav tas viss randomaa, tika saakts runaat par LIVE kartinjaam - kuras nepiecieshamas lai speeleetu XBOX'u onlainaa. Ar oficiaalo WoW ir tas pats - jaamaksaa lai speeleetu onlainaa.

Link to comment
Share on other sites

vot reaali juus visi te lielie dirseeji, bet tas taa..

neredzu jeegu tik daargu datoru pirkt, jo es pirku krutu pc kursh velk visas speeles uz med/high prasiibaam, pa 224ls, pie dato.lv , bet dators tika salkts pa detaljaam..

procis : AMD athlon II x3 440

videne : ati hd 5670 radeon 1gb

ramas man ir baigi krutaas : 2x3=6gb :D

ghz 9.01..

Edited by gign member
Link to comment
Share on other sites

eu nu c'mon neaizejiet oftopika, man vajag datoru nevis xbox, es netaisos simtiem latu teret speelees... tad man kads atbildes kurs no piedavajumiem ir labaks? Un gign member man vaig lai gta 4 ietu uz labaako grafiku pat minimali neraustoties.... P.S. kads nezin kadi ir max ekrana izmeri tai video kartei? itka es mekleju 1920x1200

Procesors

INTEL CORE I5-760 2.8G 8M LGA1156 BOX

Pamatplate

BLKDH55HC

Atmiņa

2GB 1333MHZ DDR3 NON-ECC CL9 DIMM

HDD

SEA BARRACUDA 7200.12 500GB SATA2 16MB

CD

SMG DVDRW 22X BLACK BARE SATA

Korpuss

6C60BS-UG

PSU

IT-E650W

vai

http://www.dateks.lv/grozs?content=q1ZKL8q...zM022trAQ%3D%3D

Edited by rikshotajs
Link to comment
Share on other sites

ta ir tiesi ta spele kuru man vajag uz max grafiku, bez raustisanas prasiju datorikim un foruma man salika 2 datorus abi par 520ls

ka ta ta nav ta spele kas ies uz max grafiku un neraustisies? kas vina ta ari ir uztaisita lai neietu uz max?... man sobrid jau ir labs dators kas gandriz pavelk gta iv un es gribu jaunu lai ietu gta iv perfekti...

es nedomaju uz tiem 2560x hz bet lai uz kautkadiem 1920x1200 vai pat mazaku..

Edited by rikshotajs
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...