Jump to content
GIGN Forum

Gign Ikgadējais "ripo Lejā Pa Kalnu" Tuss


Oddish
 Share

  

140 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pienācis jūlijs un ir laiks padomāt par ikgadējā GIGN tusa norises vietu, laiku etc. Laiks laikam jau tradicionāli sanāktu augusta priekšpēdējā nedēļas nogale aka 20-22 datumi.

Vobšem vajadzētu kādu foršu vietu kur aizvadīt šo neaizmirstamo pasākumu. Pēdējos trīs gadus mūs viesmīlīgi ir uzņēmis Divīts savā pusē, tāpēc gribētos šoreiz pameklēt kādu citu spotu.

Tātad, kas ir vajadzīgs?

  • Bezmaksas spots (lai nav resna dille kā Usmā, kas ievāc pa latiņam) :)
  • Vieta kur celt teltis
  • Bezcelmu lauks kur spēlēt futbolu :)
  • Ūdenstilpne kur nopeldēties
  • Vēlams kāda nojume kur sēdēt, ja līst
  • ne tālāk kā 100km no Rīgas
Ja kādam zināma kāda forša vieta, lūdzams info postēt zemāk. Tāpat piesakās arī potenciālie braucēji.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 117
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja paliidzees nopljaut zaali kur speelet futeni + varbuut vel shur tur pielikt roku tad vareetu man piederoshajaas lauku maajaas:

1) iipashums mans naudu neprasiishu (par vergoshanu tachu nekas netika teikts vai ne? :noper: )

2) iipashums ir uz ~15Hektaariem, taa kaa domaajams ar telts vietu atrashanu nebuutu probleemas

3) kaa jau mineeju ja pashi nopljausim buus kur veikt aktivitaates

4) maaja atrodas 30 metrus blaku salacas upes krastaa

5) ar nojumi ir taa, ka maaja nav apdziivota un ir nedaudz piebaazta ar mantaam, bet ja labi grib un vajag ir veel citas eekas kur nomesties

6) iipashums atrodas netaalu no Ainazhiem apdziivotaa vietaa Meernieki. ja njem pa diobnaali tad sanaak ~ 110 Km, bet taakaa sanaak braukt pa Riigas - Tallina shoseju, tad nokljuushana ir sameeraa eerta un aatra

Link to comment
Share on other sites

Izskatās simpātiska vieta, bet nezinu vai "ripo no kalna tuss" nepārvērtīsies par "lido no tiltiņa tusu" :muahaha:

kalnā vieglāk kādu uzvilkt, bet pālī kādu makšķerēt no upes būtu sūdīgāk :D

Link to comment
Share on other sites

par lido no tiltinja tusu galiigi nevareetu izveersties, jo upe dziljums ir labi ja liidz kraanam taja vietaa kur tilts, bet nu arii ir vietas kur man liidz kaklam, kaut tur pat paari pretii kur galds.

protams nedziivosim iluuzijaa, jaanju nedeeljas nogalee aizbraucu un tika izpljuata vieta aizbrishanai liidz upes krastam un krastmala pie galda + savilkta malka prieksh ugunskura, bet taa zaale tur liidz padusem dazhviet sasniedz. bet par vietas skaistumu tur protams nav divu domu, kaa ne kaa skaitaas lieguma zona un pahaa upes krastaa.

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

nu nez vai es kaadu bildi vareeshu atrast ^^

pamekleeshu vai kkas sakariigs maz ir focheets tieshi uz pashu maaju vai vietu. sho bildi es ar atradu salacgriivas maajas lapaa :D

p.s. eerces pats neesu maniijis, jo sapuushos ar puushamo un dodos aarees. bet nu es arii tik ilgi/biezhi tur neuzturos lai konstateetu kaa ar vinjaam tur ir :)

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

http://www.failiem.lv/thumb_show.php?i=wox...;n=P5300006.JPG

http://www.failiem.lv/thumb_show.php?i=wla...;n=P5300018.JPG

http://www.failiem.lv/thumb_show.php?i=brf...;n=P5300020.JPG

paldies par tiltu , galdu un zaali + uudeni tuvplaanaa :D domats jau bija to laukumu, plavu, maaju +/- redzet, lai ir priekshstats kur teltis, kur futeni kapat ;D

Andi tiesiibas ir? :D

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

taapeec jau raxtiiju ka portrait tipa bildes, jo nekad nau bijusi vajadziiba speciaali tendeeties uz apkaartnes fotograafijaam :D

tiesiibas veel jo projaam nav (saaku likt kkadaa 2003 vai 4 gadaa) :D

p.s. kas pa speeli BRA:NED

Link to comment
Share on other sites

Ibitīt matos :DD Pēc kartes skatoties ar plostu no Liepajas lidz Ainažiem ātrāk aizplostot,nekā ar zirga pajūgu pa šosi!

Paskatīsimies ko vēl kāds piedāvā! Ja tikšu tad šķiet tikai uz 6d-7d!Kas protams nav tik kruta,kā izbaudīt 3dienieku :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...