Jump to content
GIGN Forum

Iphone 4


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 118
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jailbreakot ar populāro Pwnage Tool (google/youtube it), tad Installous nāk "komplektā" līdzi.

Cydia ir liels kaksis. Tur pisties ar tiem packagiem, grrrr.

Link to comment
Share on other sites

Eko, lol :ehehehe:

Personīgi es kačāju no torrentiem spēles un ielieku caur diskaid (tāpat arī tēmas), nevis izmantoju install0us. + man arī cydia nenormāli bremzē, tāpēc to neizmantoju.

Worm, moš tu zināsi - kā var uztaisīt šādu tēmu iphonam? Reāli esmu izmēģinājis teju visu ko var atrast, bet man neizdodas, gan jau kaut kur nomudos. tjipa ir jāizmanto iBlank, bet man nav nojausmas ko tas dara :D

0521231T92.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pagaidām vienīgais kas mani piesaista šim telefonam ir viņa skaistais (640x960) ekrāns ...

Nenormāli gaidu kādu jauku telefonu ar full qwerty un iebūvētu normālu atmiņu... pagaidām vienīgais kas +/- atbilst šim raksturojumam ir n97 bet viņa symbians tiešām brīžiem noved lidz ar to gribas ko jaudīgāku...

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ROFL

Tādi dirsēji. Ar ceturto viņi ir pamatīgi nolažojuši. Cerams, ka šoreiz ar mērketingu vien būs par maz un nāksies atsaukt iPhone 4. Lai gan die hard ābolistiem zonas neesamība būs pie dirsas, galvenais, ka jaunā truba kabatā.

P.S. Vēl viens foršs feils.

Tā saka Apple: http://www.boot.lv/tehnika/ar-iphone-4-uzn...katas-lieliski/

Tā ir dzīvē: http://www.boot.lv/mobilie-telefoni/sadi-r...tteli-un-video/

Link to comment
Share on other sites

vini latvija jau ir? ieks uk paspaidiju veikala vienu...izskirtspeja zaibis...bet taka neesmu liels vinu fans tad citas lielas atskiribas neredzeju...app tie pasi taka hz vai verts tik ta displeja tagat mainit veco pret so...

Link to comment
Share on other sites

Video nav nemaz tik slikts. (uzliec fullscreen)

http://vimeo.com/12846109

Mani vēl pievilka tas "nenormālais" stikls, kuru tjipa izmanto ātrgaitas vilcienos un helikopteros. Tjipa unbreakable standarta dzīves situācijas. Nepatika dzirdēt, ka čalim saplīsa aizmugurējais stikls, nokrītot gandrīz no 1 pēdas augstuma. Vai arī čalis smagi dirš un bija izmēģinājis kualdu :D

Uzliku iOS4 uz sava 3G. Multitaskings bija pirmais, ko noņēmu, jo tas reāli sūkā. Nu besīgi taču katru palaisto progu pēc tam slēgt ārā, lai nerītu memoriju un nelagotu telefons. A kam gan nahuj tas multitaskings vajadzīgs? Ja nu vienīgais kādam skaipam, lai nezūd konekcija, kamēr browsē safari.

Nu un tad vēl dizains pats par sevi patīk. Kā arī palielinātā bačenes kapacitāte, jaunais A4 procis, protams - par ekrānu nemaz nerunājot. Es tā kā vairāk sveros uz paņemšu, nekā neņemšu. Bez 3GS varēja arī iztikt - galīgi nevajadzīgs modelis un nospēlēja tikai ar to, ka ir 2x ātrāks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...